kwiecienka1
14.01.06, 18:00
....no i co?
żądnam pikantnych szczegółów :)
daję wam jeszcze kilka godzin na kacowe, ale od wieczora/jutra czekam na
relację: kto był, gdzie, jak długo itd.
pełnymi zdaniami i bez wykrętów
bo mnie tu z ciekawości (i zazdrości) zaraz skręci
nooo, proszę was bardzo :)))
pozdrawiam
Kwiecienka i Zapiekanka z Kurkami Własnej Roboty
ps propozycję "może przeprowadziłabyś się do Warszawy" obiecuję potraktować
poważnie, ale najwcześniej dopiero po zakończeniu roku akademickiego, czyli w
czerwcu
Kwiecienka za Warszawą Tęskniąca