kisiulak 06.11.02, 17:04 Ten kraj zostal calkowicie opanowany przez republikanow.....ja chce wracac! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
randia_ Re: Brzeczyszczykiewicz ratuj 06.11.02, 17:07 Są już oficjalne wyniki ???? Jak tak, współczuję.......... Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Brzeczyszczykiewicz ratuj 06.11.02, 17:09 wiekszosc wybranych to republikanie... Czyli najprawdopodobniej "idziemy" na wojne, zegnaj! Odpowiedz Link Zgłoś
randia_ Re: kiniu............... 06.11.02, 17:15 ...nie rób mi tego :))) Będę walczyć z tobą, sercem i duchem............. Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: trzeba było nie wyjeżdżać... 06.11.02, 17:21 trzeba bylo...ale trudno tak zostawic narzeczonego, przyjaciol i mamusie. Nie wazne, w kazdym razie Randia mnie obroni. Doktorku, Ty mnie chyba nie lubisz :( Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele za to... 06.11.02, 17:25 ...żeś wczoraj publicznie randię rugała... to nie... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: za to... 06.11.02, 17:27 Ale Ona wie ze to byl zart, pozatym Ona na mnie czasami tez krzyczy... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele no cóż... 06.11.02, 17:32 ...skoro to żart... to już znacznie mniej cię nie lubię... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
randia_ Re: za to... 06.11.02, 17:33 Kochanie ona chciała tylko zdradzić tajemnice, co robiłam na koloniach zuchowych :))) Jak wyjechała była za młoda zeby wiedzieć, że będzie tak tęsknic. A po za tym miała wrócić...... I oczywiście mam nadzieje, że wróci :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: za to... 06.11.02, 17:36 Dziekuje Kochanie ze w koncu sie za mna wstawilas! Odpowiedz Link Zgłoś
men_ I tak źle i tak niedobrze: 06.11.02, 17:19 - Osiołek sypie talarami przy pociągnięciu za ogonek, ale i tak kompletnie głupi jest; - a słoń niby wielki i wszystkich straszy, ale to taki kolos na glinianych nogach :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: I tak źle i tak niedobrze: 06.11.02, 17:23 Bardzo madrze powiedziane! Dac Ci wodki! Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: a kto niby jest tym słoniem...??? 06.11.02, 17:25 osiolek to symbol demokratow a slon republikanow Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele ja tam bym wszystkich... 06.11.02, 17:31 ...polityków osłami oznaczył... :) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Podobno wszyscy politycy mają coś z osiołka 06.11.02, 17:35 z bajki: jak im wyborcy czy gazetki po(pieszczą)ciągną za ogonek to sypią talarami - najczęściej wirtualnymi :) Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Najwiekszy osiol 06.11.02, 17:38 Najwiekszym oslem w tym kraju jest jego przywodca, ale przynajmniej jest sie z kogo posmiac Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Mnie sie wydaje Kisulku, że mamy dwóch 06.11.02, 17:56 osiołków, na dwóch kontynentach :) kisiulak napisała: > Najwiekszym oslem w tym kraju jest jego przywodca, ale przynajmniej jest sie z > kogo posmiac Odpowiedz Link Zgłoś
kisiulak Re: Mnie sie wydaje Kisulku, że mamy dwóch 06.11.02, 18:10 Ale przynajmniej ten w Polsce zna geografie :) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Mnie się jednak wydaje, że ostatnio 06.11.02, 18:20 na zmiane oni obydwaj ciągna sie za ogonki, szczególnie w temacie fruwających ptaszków :) kisiulak napisała: > Ale przynajmniej ten w Polsce zna geografie :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele tylko to co normalnie wychodzi... 06.11.02, 17:39 ...osiołkowi spod ogona... robią naprawdę... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś