Dodaj do ulubionych

Brzeczyszczykiewicz ratuj

06.11.02, 17:04
Ten kraj zostal calkowicie opanowany przez republikanow.....ja chce wracac!
Obserwuj wątek
    • randia_ Re: Brzeczyszczykiewicz ratuj 06.11.02, 17:07
      Są już oficjalne wyniki ????
      Jak tak, współczuję..........
      • kisiulak Re: Brzeczyszczykiewicz ratuj 06.11.02, 17:09
        wiekszosc wybranych to republikanie...
        Czyli najprawdopodobniej "idziemy" na wojne,
        zegnaj!
    • dr_mengele trzeba było nie wyjeżdżać... 06.11.02, 17:10

      • randia_ Re: kiniu............... 06.11.02, 17:15
        ...nie rób mi tego :)))
        Będę walczyć z tobą, sercem i duchem.............
      • kisiulak Re: trzeba było nie wyjeżdżać... 06.11.02, 17:21
        trzeba bylo...ale trudno tak zostawic narzeczonego, przyjaciol i mamusie.
        Nie wazne, w kazdym razie Randia mnie obroni.
        Doktorku, Ty mnie chyba nie lubisz :(
        • dr_mengele za to... 06.11.02, 17:25
          ...żeś wczoraj publicznie randię rugała... to nie...
          ;))
          • kisiulak Re: za to... 06.11.02, 17:27
            Ale Ona wie ze to byl zart, pozatym Ona na mnie czasami tez krzyczy...
            • dr_mengele no cóż... 06.11.02, 17:32
              ...skoro to żart... to już znacznie mniej cię nie lubię...
              ;)))
          • randia_ Re: za to... 06.11.02, 17:33
            Kochanie ona chciała tylko zdradzić tajemnice, co robiłam na koloniach
            zuchowych :)))

            Jak wyjechała była za młoda zeby wiedzieć, że będzie tak tęsknic. A po za tym
            miała wrócić......
            I oczywiście mam nadzieje, że wróci :))))
            • kisiulak Re: za to... 06.11.02, 17:36
              Dziekuje Kochanie ze w koncu sie za mna wstawilas!
    • men_ I tak źle i tak niedobrze: 06.11.02, 17:19
      - Osiołek sypie talarami przy pociągnięciu za ogonek, ale i tak kompletnie
      głupi jest;
      - a słoń niby wielki i wszystkich straszy, ale to taki kolos na glinianych
      nogach :)))
      • kisiulak Re: I tak źle i tak niedobrze: 06.11.02, 17:23
        Bardzo madrze powiedziane! Dac Ci wodki!
      • dr_mengele a kto niby jest tym słoniem...??? 06.11.02, 17:23

        • kisiulak Re: a kto niby jest tym słoniem...??? 06.11.02, 17:25
          osiolek to symbol demokratow a slon republikanow
          • dr_mengele ja tam bym wszystkich... 06.11.02, 17:31
            ...polityków osłami oznaczył...
            :)
            • men_ Podobno wszyscy politycy mają coś z osiołka 06.11.02, 17:35
              z bajki: jak im wyborcy czy gazetki po(pieszczą)ciągną za ogonek to sypią
              talarami - najczęściej wirtualnymi :)
              • kisiulak Najwiekszy osiol 06.11.02, 17:38
                Najwiekszym oslem w tym kraju jest jego przywodca, ale przynajmniej jest sie z
                kogo posmiac
                • men_ Mnie sie wydaje Kisulku, że mamy dwóch 06.11.02, 17:56
                  osiołków, na dwóch kontynentach :)

                  kisiulak napisała:

                  > Najwiekszym oslem w tym kraju jest jego przywodca, ale przynajmniej jest sie
                  z
                  > kogo posmiac
                  • kisiulak Re: Mnie sie wydaje Kisulku, że mamy dwóch 06.11.02, 18:10
                    Ale przynajmniej ten w Polsce zna geografie :)
                    • men_ Mnie się jednak wydaje, że ostatnio 06.11.02, 18:20
                      na zmiane oni obydwaj ciągna sie za ogonki, szczególnie w temacie fruwających
                      ptaszków :)

                      kisiulak napisała:

                      > Ale przynajmniej ten w Polsce zna geografie :)
              • dr_mengele tylko to co normalnie wychodzi... 06.11.02, 17:39
                ...osiołkowi spod ogona... robią naprawdę...
                ;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka