Dodaj do ulubionych

IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!!

IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 08:51
Obserwuj wątek
    • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 08:58
      no tak,... kijaneczce pogorszyło siem po tak długiej przerwie !:)))
      • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 09:10
        Tygrys, bo ja trochę chora byłam. W piątek szczepiłam siem na grypę i musiałam
        przez chwilunię poleżeć w wyrze, ale potem.....;)))) jazda jazda!!!
        • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 09:13
          o rany!!! znowu moje babe from the stars chore było!!!???
          ..no ale już chyba ok cio!!??:)))
          • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 09:22
            Tylko w piątek kijana miała zjazd, ale teraz żadne grypsko mi nie straszne he
            he he!
            • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 09:36
              no to thx mader of god!!!:)),.. musisz być zdrowa na Sobote!!:))
              • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 09:44
                Wstępne zorientownie w sytuacji wygląda niestety tak że będę musiała zostać do
                niedzieli.
                • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 09:50
                  ide sie powiesić..........
                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 10:10
                    Tygrys durniu jeden ;)))
                    • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 10:18
                      no co??? buuuuuuu....
                      • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 11:50
                        kurde, jescze mi roboty dowalili!!!,...teraz to na serio sie powiesze...
                        ...żegnaj Kijanuś moja!!! , Kochałem Cie bardzo....



                        tygrysek...
                        • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 12:07
                          Żegnaj, przyjade na wszystkich świetych...
                          • Gość: duch_tygryska_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: *.hcm.com.pl / 9.67.96.* 12.11.02, 14:22
                            ..to ja Kijanko!! duch Tygryska!!!, zajechali go w pracy na amen dziś!!!
                            biedak już ledwo żywy jezd!!, ale jest 1 ratunek....
                            ..jeżeli chcesz go odzyskać musisz koniecznie zrobić mu oddychanie usta-usta!!



                            duch_tygryskka...



                            • Gość: kijana_ratowniczka Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 14:27
                              Dobra, bez obaw kurs mam skończony. Raz dwa raz dwa (tu ugniatam ....twoją
                              klatę...;)
                              • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 14:31
                                aaaaaaa!!.....wracam Kijanuś powoli ze świata cieni.... ale słabym jeszcze...
                                ...musisz usta-usta...!:)))



                                tygrysek...
                                • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 14:51
                                  o nie!!!! raz dwa raz dwa rrrrrraz ddddwa !!!!!
                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 14:54
                                    lepiej mi już..... ide tera do domu nabrać sił na jutro!:))
                                    ..do jutra Kijanuś!:)) buziaki!!:))



                                    tygrysek...

                                    • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 08:40
                                      pani ratowniczko!!! pani ratowniczko!!! jezd już pani!!!!????
                                      Tygrysek słaby coś jeszcze......:)



                                      tygrysek...
                                      • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 13.11.02, 09:09
                                        Jezdem, jezdem. A witaminki jakieś jadłeś? ;0
                                        • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 09:18
                                          witaj Kijanusiu maja!!:)), pewnie że jadłem!!! Centrum activ, + Vigor Junior,
                                          + Vigor senior, + Vit. C w kapsułkach!!!!! tak sie obżarłem tych witamin że
                                          ogon mi całą noc stał!!!!!,.. może przez to takim słaby....... ?


                                          tygrysek...

                                          • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 13.11.02, 11:07
                                            Haaaa!!! Widzisz!!!! I ja mam Cie reanimować?!, sam żeś sobie winny!!!
                                            • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 11:14
                                              wiesz co!!!! ja tam na innych wątkach Twego honoru bronie jak Tygrys przed
                                              atakami innych babolinek a Ty jeszcze mnie reanimować nie chcesz!!!
                                              toś Ty taka jezd!!!,..dobra!!!


                                              tygrysek...
                                              • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 13.11.02, 12:13
                                                A na jakich wątkach tygrysku, bo muszę to zobaczyć, strasznie wolno chodzi
                                                internet , znowu cos z łączem się dzieje, zaraz mnie kurwica chwyci mam ważne
                                                zestawienie zrobić a nic nie działa....
                                                • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 12:21
                                                  a choćby na:"Saqqarka masz co włożyć do garka!!?",... o! i co?? łyso Ci!!?:))
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 09:21
                                                    witaj Kijanuś!:)) jezdeś już???, bo Tygrysek czeka na Ciebie!:))))


                                                    tygrysek...
                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 12:09
                                                    Jestem, wróciłam właśnie od lekarza, konowała pierdolonego!!! Wkurwiłam się na
                                                    maxa!!!
                                                    Od rana tak mnie serce napieprzało, że oddychać w ogóle nie mogłam, myślałam że
                                                    się przekręce. Baba do mnie, że to może na treningu sie nadwyrężyłam ja jej
                                                    mówię że to nie jest żaden kurwa pierdolony zakwas tylko klatę mam jak w imadle
                                                    ściśniętą. Kazała mi się ciepło ubierać i nosić podkoszulki jak podwinęłam jej
                                                    bluzkę i pokazałam podkoszulek, to ona na to żebym nosiła podkoszulki z
                                                    rękawkami bo ramiona są wrażliwe. CZUJESZ KURWA?!!!! aha i przepisała mi
                                                    maść, "na co ta maść? mówię? przecież boli mnie pod żebrami. A ona na to , że
                                                    sorry na badania mnie nie wyśle żadne bo nie składałam tu deklaracji, a
                                                    przychodnia zakładowa.... Pozdrowienia dla wszystkich chorych...
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 12:23
                                                    kurcze Kijanuś.... martwie siem o Ciebie coraz bardziej....cholender..
                                                    ...może nie jedź faktycznie na te szkolenie a Tygrysek przyjedzie i siem Tobom
                                                    zaopiekuje!!!?????:))))))

                                                    całuje mocno w chorą klate!!!!:)))


                                                    tygrysek...
                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 12:34
                                                    właśnie dupa, mam jechać i koniec! Mówię ci tygrys, strach się bać. Zapomniałam
                                                    dodać kilka szczegółow wizyty. BabA mówi: a gdzie pani pracuje?" Ja mówię tu i
                                                    tu, "a ile pani pracuję przed komputerem" ja: "8 godzin": Ona: Haaaaa!!! to jak
                                                    ma panią nie bleć, jak pani tyle siedzi bez ruchu. Brak ruchu proszę pani, brak
                                                    ruchu....(kiwa głową cmokając...)
                                                    Ja na to, że trenuję w pizdu różnych sportów, a ona " Haaaaa!!!! Przetrenowała
                                                    się pani, masy mięśniowej to pani nie ma zbyt wielkiej i takie są tego wyniki:

                                                    NOŁ KOMENT KURWA MAC!!!!
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 12:41
                                                    co ona pojebana ta baba czy jak???????
                                                    ..to jezd lekarka czy sprzątaczka w ośrodku zdrowia!!!???
                                                    ..możeś pokoje pomyliła??:))


                                                    ..kurna chata,...czyli musisz jechac i basta?,.. a pytałaś czy możesz w Sobote
                                                    wrócić??????

                                                    ..wiesz co Ci powiem,... te bóle w klacie to mogą być przewiane nerwy w
                                                    mięśniach lkatki piersiowej.... i stąd te uczucie ścisku....
                                                    ...mój kumpel to kiedyś miał...


                                                    tygrysek...

                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 12:45
                                                    tygrys, a ten kumpel żyje no nie?
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 12:51
                                                    oj Kijanuś!!!! co Ty!!! no pewnie że żyje!!! (choć ledwo, ledwo...)
                                                    ..to przeciez nic groźnego jezd!!!:)), da siem wyleczyć , tylko że trwa to
                                                    troche czasu i uciążliwe jest...


                                                    ..a jak tam na korkach wczoraj kijaneczka siem spisała???:))


                                                    tygrysek...

                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 13:35
                                                    no luz, wypłatka była więc miałam trochu lepszy humor, ale kupiłam sobie
                                                    wyrembiste buty, no i of korse dzisiaj jestem w nich w pracy i mnie obtarły ;)
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 13:40
                                                    a co to za buty???, jak wyglądają????


                                                    tygrysek...
                                                    PS..i co z ta Sobotą??

                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 13:43
                                                    w sobotę mam być w górach i nie chcę juz z nim na ten temat gadać bo mnie
                                                    wywali z pokoju na zbity ryj, a buty som czerwone ;)
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 13:48
                                                    w jakich znowu górach do jasnej!!!!????, na tym szkoleniu???
                                                    nie da Ci wcześniej wrócić??


                                                    czerwone powiadasz...hmmmm....lubie ten kolor!!:))
                                                    ..a jak wyglądają?? jaki fason, krój???:)


                                                    tygrysek...
                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 14:11
                                                    taki grandżowy krój , no mówiłam ci że w góry na ten wyjazd jedziemy zakrętasie
                                                    jeden ;))
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 14:31
                                                    aha...faktycznie!!!!:)))),..

                                                    grandżowy???,...a ja myślałem że to takie fajniste , na obcasie, z zameczkiem
                                                    błyskawicznym!!!:)))



                                                    tygrysek...

                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 14:58
                                                    jasne ...na obcasie,,, na zameczek i może jeszcze siem na blondzie mam
                                                    zafarbować co ?!!!!
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 08:51
                                                    nooo nie,... nie musisz siem farbować!! czarna jestes ładna!!:)))
                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 09:34
                                                    Jestem, witam. Wczoraj tak mnie bolało w tej klacie że nawet nie mogłam ćwiczyć
                                                    kurna chata, chyba będę musiała zrobić jakies badania,.
                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 10:04
                                                    a teraz grzeczny tygrysek przysle kijanie pare zdjeć prawda misiaczku ? ;)))
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 10:36
                                                    hmmmmmmm....kurcze nie wiem czy Ci przesłać!:))))))
                                                  • Gość: KIJANA Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 11:00
                                                    wiesz że mnie nie interesują normalni i nudni faceci?! No, mam nadzieję że są
                                                    czadowe...;)))
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 11:33
                                                    dobra wyśle Ci ze 2,... ale nie są czadowe!:))))
                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 12:04
                                                    noooooo, niezły płaszczyk, taki mulę róż!!!
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 12:53
                                                    alez kobieto!!!:)), to płaszczyk Szaki był!!!:))))
                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 13:06
                                                    no przeca wiem, sama mam taki ino zielony pod cerę ;)))
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 13:10
                                                    ooooo jak milutko!!:))),..czerwone grand źówy, zielony płaszczyk!!:))

                                                    ...ale i tak najpiekniejsze te zielone oczka som!!!!!:)))
                                                    ...dla mnie to mogłabyś nawet nago chodzić!!:))


                                                    tygrysek...

                                                  • Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 13:25
                                                    no z całom pewnościom !!!!
                                                  • tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 13:52
                                                    no pewnie!!, bo nawet bym na Ciem nie patrzył tylko na te cud oczęta zielone!!:)


                                                    tygrysek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka