Gość: kijana IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 08:51 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 08:58 no tak,... kijaneczce pogorszyło siem po tak długiej przerwie !:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 09:10 Tygrys, bo ja trochę chora byłam. W piątek szczepiłam siem na grypę i musiałam przez chwilunię poleżeć w wyrze, ale potem.....;)))) jazda jazda!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 09:13 o rany!!! znowu moje babe from the stars chore było!!!??? ..no ale już chyba ok cio!!??:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 09:22 Tylko w piątek kijana miała zjazd, ale teraz żadne grypsko mi nie straszne he he he! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 09:36 no to thx mader of god!!!:)),.. musisz być zdrowa na Sobote!!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 09:44 Wstępne zorientownie w sytuacji wygląda niestety tak że będę musiała zostać do niedzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 09:50 ide sie powiesić.......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 10:10 Tygrys durniu jeden ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 11:50 kurde, jescze mi roboty dowalili!!!,...teraz to na serio sie powiesze... ...żegnaj Kijanuś moja!!! , Kochałem Cie bardzo.... tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 12:07 Żegnaj, przyjade na wszystkich świetych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duch_tygryska_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: *.hcm.com.pl / 9.67.96.* 12.11.02, 14:22 ..to ja Kijanko!! duch Tygryska!!!, zajechali go w pracy na amen dziś!!! biedak już ledwo żywy jezd!!, ale jest 1 ratunek.... ..jeżeli chcesz go odzyskać musisz koniecznie zrobić mu oddychanie usta-usta!! duch_tygryskka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana_ratowniczka Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 14:27 Dobra, bez obaw kurs mam skończony. Raz dwa raz dwa (tu ugniatam ....twoją klatę...;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 14:31 aaaaaaa!!.....wracam Kijanuś powoli ze świata cieni.... ale słabym jeszcze... ...musisz usta-usta...!:))) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 12.11.02, 14:51 o nie!!!! raz dwa raz dwa rrrrrraz ddddwa !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 12.11.02, 14:54 lepiej mi już..... ide tera do domu nabrać sił na jutro!:)) ..do jutra Kijanuś!:)) buziaki!!:)) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 08:40 pani ratowniczko!!! pani ratowniczko!!! jezd już pani!!!!???? Tygrysek słaby coś jeszcze......:) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 13.11.02, 09:09 Jezdem, jezdem. A witaminki jakieś jadłeś? ;0 Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 09:18 witaj Kijanusiu maja!!:)), pewnie że jadłem!!! Centrum activ, + Vigor Junior, + Vigor senior, + Vit. C w kapsułkach!!!!! tak sie obżarłem tych witamin że ogon mi całą noc stał!!!!!,.. może przez to takim słaby....... ? tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 13.11.02, 11:07 Haaaa!!! Widzisz!!!! I ja mam Cie reanimować?!, sam żeś sobie winny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 11:14 wiesz co!!!! ja tam na innych wątkach Twego honoru bronie jak Tygrys przed atakami innych babolinek a Ty jeszcze mnie reanimować nie chcesz!!! toś Ty taka jezd!!!,..dobra!!! tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 13.11.02, 12:13 A na jakich wątkach tygrysku, bo muszę to zobaczyć, strasznie wolno chodzi internet , znowu cos z łączem się dzieje, zaraz mnie kurwica chwyci mam ważne zestawienie zrobić a nic nie działa.... Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 13.11.02, 12:21 a choćby na:"Saqqarka masz co włożyć do garka!!?",... o! i co?? łyso Ci!!?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 09:21 witaj Kijanuś!:)) jezdeś już???, bo Tygrysek czeka na Ciebie!:)))) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 12:09 Jestem, wróciłam właśnie od lekarza, konowała pierdolonego!!! Wkurwiłam się na maxa!!! Od rana tak mnie serce napieprzało, że oddychać w ogóle nie mogłam, myślałam że się przekręce. Baba do mnie, że to może na treningu sie nadwyrężyłam ja jej mówię że to nie jest żaden kurwa pierdolony zakwas tylko klatę mam jak w imadle ściśniętą. Kazała mi się ciepło ubierać i nosić podkoszulki jak podwinęłam jej bluzkę i pokazałam podkoszulek, to ona na to żebym nosiła podkoszulki z rękawkami bo ramiona są wrażliwe. CZUJESZ KURWA?!!!! aha i przepisała mi maść, "na co ta maść? mówię? przecież boli mnie pod żebrami. A ona na to , że sorry na badania mnie nie wyśle żadne bo nie składałam tu deklaracji, a przychodnia zakładowa.... Pozdrowienia dla wszystkich chorych... Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 12:23 kurcze Kijanuś.... martwie siem o Ciebie coraz bardziej....cholender.. ...może nie jedź faktycznie na te szkolenie a Tygrysek przyjedzie i siem Tobom zaopiekuje!!!?????:)))))) całuje mocno w chorą klate!!!!:))) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 12:34 właśnie dupa, mam jechać i koniec! Mówię ci tygrys, strach się bać. Zapomniałam dodać kilka szczegółow wizyty. BabA mówi: a gdzie pani pracuje?" Ja mówię tu i tu, "a ile pani pracuję przed komputerem" ja: "8 godzin": Ona: Haaaaa!!! to jak ma panią nie bleć, jak pani tyle siedzi bez ruchu. Brak ruchu proszę pani, brak ruchu....(kiwa głową cmokając...) Ja na to, że trenuję w pizdu różnych sportów, a ona " Haaaaa!!!! Przetrenowała się pani, masy mięśniowej to pani nie ma zbyt wielkiej i takie są tego wyniki: NOŁ KOMENT KURWA MAC!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 12:41 co ona pojebana ta baba czy jak??????? ..to jezd lekarka czy sprzątaczka w ośrodku zdrowia!!!??? ..możeś pokoje pomyliła??:)) ..kurna chata,...czyli musisz jechac i basta?,.. a pytałaś czy możesz w Sobote wrócić?????? ..wiesz co Ci powiem,... te bóle w klacie to mogą być przewiane nerwy w mięśniach lkatki piersiowej.... i stąd te uczucie ścisku.... ...mój kumpel to kiedyś miał... tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 12:45 tygrys, a ten kumpel żyje no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 12:51 oj Kijanuś!!!! co Ty!!! no pewnie że żyje!!! (choć ledwo, ledwo...) ..to przeciez nic groźnego jezd!!!:)), da siem wyleczyć , tylko że trwa to troche czasu i uciążliwe jest... ..a jak tam na korkach wczoraj kijaneczka siem spisała???:)) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 13:35 no luz, wypłatka była więc miałam trochu lepszy humor, ale kupiłam sobie wyrembiste buty, no i of korse dzisiaj jestem w nich w pracy i mnie obtarły ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 13:40 a co to za buty???, jak wyglądają???? tygrysek... PS..i co z ta Sobotą?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 13:43 w sobotę mam być w górach i nie chcę juz z nim na ten temat gadać bo mnie wywali z pokoju na zbity ryj, a buty som czerwone ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 13:48 w jakich znowu górach do jasnej!!!!????, na tym szkoleniu??? nie da Ci wcześniej wrócić?? czerwone powiadasz...hmmmm....lubie ten kolor!!:)) ..a jak wyglądają?? jaki fason, krój???:) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 14:11 taki grandżowy krój , no mówiłam ci że w góry na ten wyjazd jedziemy zakrętasie jeden ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 14.11.02, 14:31 aha...faktycznie!!!!:)))),.. grandżowy???,...a ja myślałem że to takie fajniste , na obcasie, z zameczkiem błyskawicznym!!!:))) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 14.11.02, 14:58 jasne ...na obcasie,,, na zameczek i może jeszcze siem na blondzie mam zafarbować co ?!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 08:51 nooo nie,... nie musisz siem farbować!! czarna jestes ładna!!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 09:34 Jestem, witam. Wczoraj tak mnie bolało w tej klacie że nawet nie mogłam ćwiczyć kurna chata, chyba będę musiała zrobić jakies badania,. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 10:04 a teraz grzeczny tygrysek przysle kijanie pare zdjeć prawda misiaczku ? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 10:36 hmmmmmmm....kurcze nie wiem czy Ci przesłać!:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIJANA Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 11:00 wiesz że mnie nie interesują normalni i nudni faceci?! No, mam nadzieję że są czadowe...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 11:33 dobra wyśle Ci ze 2,... ale nie są czadowe!:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 12:04 noooooo, niezły płaszczyk, taki mulę róż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 12:53 alez kobieto!!!:)), to płaszczyk Szaki był!!!:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 13:06 no przeca wiem, sama mam taki ino zielony pod cerę ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 13:10 ooooo jak milutko!!:))),..czerwone grand źówy, zielony płaszczyk!!:)) ...ale i tak najpiekniejsze te zielone oczka som!!!!!:))) ...dla mnie to mogłabyś nawet nago chodzić!!:)) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kijana Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! IP: proxy / 193.74.43.* 15.11.02, 13:25 no z całom pewnościom !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: IIIIIIIIIIIHHHHAAAAAA !!!!! 15.11.02, 13:52 no pewnie!!, bo nawet bym na Ciem nie patrzył tylko na te cud oczęta zielone!!:) tygrysek... Odpowiedz Link Zgłoś