Dodaj do ulubionych

Symbol seksu:)))

25.06.08, 12:47
Niezawodna Madonnasmile)
Zawsze czymś zaskoczysmile

www.youtube.com/watch?v=K-ZJ9gcIpIE
Posłuchajciesmile)) mną zawładneławink)

...taka do wyginania ciała;PP
Obserwuj wątek
    • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 13:43
      Dziewczyna sie dobrze trzyma to fakt wink

Ja wole tosmile
      Madonna ft. Justin Timberlake - 4 Minutes
      www.youtube.com/watch?v=nfUjfioAnKY&feature=related
      tiktaktiktak smile)
      • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 13:51
        dziewczyną to ona była jak stawałem sam na własne nogi ;-P
        • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 13:58
          okay, kobieta sie dobrze trzyma, moze powinnam powiedziec babcia?smile
          im starsza ja robisz tym lepiej dla niej...chybatongue_out

ech, nie mnie ja oceniac, w koncu osobiscie jej nie znam, ale utwor mi sie
          podoba, a Tobie nie musitongue_outPPP
          • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 14:00
            yyyyyy, jakoś ostatnimi czasy zapodaję sobie inna muzę, a nawet całkiem inną;-P
            • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 14:02
              to pochwal sie, jaka?smile
              • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 14:20
                www.youtube.com/watch?v=D3AhWmFCGBA
                w ten deseń takawink
                • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 18:40
                  Tez mi sie podoba smile

maja power DZIEWCZYNY smile)))
                  • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 22:45
                    wink wiecej niż madonna? ;-P
                    • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 21:41
                      hmmm, to sa dwa rozne kierunki w muzyce i kazda wykonawczyni ma inna sile
                      przebicia, ale obie sa dobre w swojej dziedzinie tongue_out
                      smile))
                      • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 21:54
                        cóz za dyplomacja ;-P
                        a ja jednak optuję za tym że nie ważne jakiego rodzaju jest dany kawałek, może
                        to i być nawet coś z muzyki klasycznej, to jego POWER możemy określić w bardzo
                        prosty sposób - jak mocno kiwa nam sie głowa, jak mocno poddajemy się rytmom,
                        siedząc możemy nawet bujać nogą czy też wybijać rytm rękoma wink im mocniej,
                        intensywniej tym wiecej POWERA niesie muza wink i co?
                        • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 21:59
                          No tak, niby masz racjesmile ale wlasnie w zaleznosci jaka muzyka na Ciebie dziala,
                          tak bedziesz na nia reagowal i odczuwal wiekszego power`a smile)
                          • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 22:13
                            jeśli jesteś wielbicielką tylko jednego wykonawcy, gatunku muzyki to tak, ale w
                            przypadku kiedy Twoje horyzonty słuchacza muzyki są szerokie to jeśli muzyka ma
                            w sobie moc i rytm która pobudza to może to być czy kawałek metalu, punka, hip
                            hopu, techno czy Haydn lub niejeden hymn, nieważne! Czujesz jak Cie niesie,
                            porywa i pobudza, ma to cos co sprawia że jak pisałem powyżej, głowa sama się
                            kiwa wink
                            • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 22:18
                              Zgodze sie z Toba,
                              masz racje,
                              wygrales,
                              tak wlasnie jestsmile)

...... ale jazz`u nie rozumiem ani ani, nie potrafie sie przy nim kiwac, chyba
                              tylko moglabym przy nim zasnac...to nie jest moja fala, probowalam, ale nie
                              pojmuje tego rytmu, pomimo wielkiej checismile)
                              • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 22:31
                                smile

bo jazz zupełnie odmiennie jest grany, w sensie melodyki itp. no, ale wielką
                                modę na jazz mamy juz za sobą wink
                                • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 22:36
                                  Potrafisz przkonywac, to musialam Ci przyznac te racje smile)

Jazz, moda czy nie, obojetne mi to jest zupelniesmile)
                                  ... jedynie co mnie dziwi, ze ten rodzaj muzyki mnie nie interesuje, bo jak tak
                                  kocham muzyke...a jednak sa w niej dzwieki, ktorych nie rozumiem, na ktore nie
                                  reaguje, dla mnie to jest niewytlumaczalne, moze Ty mi to wytlumaczysz, dlaczego
                                  tak jest????
                                  Drogi Specjalisto tongue_out
                                  smile)
                                  • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 22:52
                                    Synkopa....pamiętasz taki film Deja vu? ;-P tam własnie tłumaczą ten rytm jako
                                    podstawę żeby zagrać jazz wink pewnie to sprawia że nie czujesz tej muzy mimo ze
                                    do ucha płyną dźwięki wink
                                    • anika44 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 22:59
                                      Deja vu znam, ale filmu sobie nie przypominam....szkodasad((
                                      No coz musze z tym zyc i przyjac to jako jedna wielka dla mnie niewiadoma...smile)

Dobranoc Jacku,
                                      dzieki za mila pogawedkesmile)
                                      • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 26.06.08, 23:23
                                        to komedia ze Stuhrem, akcja dzieje się w Hameryce a potem w odessie wink

Dobranoc, wzajemnie
                                        btw.no nie wiedziałem że używasz takiego nicka ;-P
                                        • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 27.06.08, 07:30
                                          Ech Jacku, to nie moj nicksmile
                                          To jest nick mojej kochanej ale duzo starsze siostruni. Ona juz od dluzszego
                                          czasu nie ma dostepu do kompa. Pare dni temu byla u mnie na odwiedzinach i
                                          "spotkala" sie przy tej okazji z ludzmi w gazecie, z ktorymi ja wiaze stary
                                          sentymentsmile Niestety doszly jej teraz do obowiazkow zawodowych takze prywatne i
                                          nawet gdyby komp posiadala nie mialaby czasu na wyglupy w necie. Tja, proza zyciasad
                                          Prosila mnie jednak o sprawdzanie jej poczty pod koniec dnia zanim wylacze kompa
                                          no i tym sposobem zalogowalam sie i juz chcialam tam zajrzec ale najpierw
                                          zobaczylam Ttwoja odpowiedz no i szybko bez zastanawiania odpisalam, bo myslami
                                          bylam przy Tobietongue_outP.... no i stalo sie surprised
                                          Przepraszam za to zamieszanie. Teraz wyszlo szydlo z worka dla pewnych znajomychsmile))
                                          • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 27.06.08, 20:28
                                            ależ nie musiałaś tego tak szczegółowo wyjaśniacwink wystarczyło napisać że to
                                            nie Twój nick ;-P
                                            • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 28.06.08, 10:57
                                              Jacku, to Ty nie wiesz, ze kobieta gadatliwa jest i zaninm dojdzie do sedna
                                              sprawy, wszystko z siebie musi wyrzucic? smile)))

Ale jak chcesz, to moge i milczec?.....no sprobowac zawsze moznasmile)
                                              • khinga Re: Symbol seksu:))) 28.06.08, 11:37
                                                tini_1 napisała:

> Ale jak chcesz, to moge i milczec?.....

To jest niemożliwe!!!!! smile))))))))))))))))

Przepraszam, że się wtrąciłamsmile
                                                • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 28.06.08, 14:28
                                                  Ale Ty mnie znasz!!! tongue_out
                                                  prawie jak moja rodzoma siostrasmile moze Ty sie z nia pokumalas za moimi plecami?
                                                  CO? smile))))))))))
                                                  • khinga Re: Symbol seksu:))) 28.06.08, 15:15
                                                    Kochana, nie znam Cię od wczoraj tongue_out

Tooo jaaa Twojaaa siostrasmile))))))
                                                  • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 28.06.08, 23:53
                                                    Siostrunia Ty moja kochana:smile).... juz tego nigdy nie zapomnesmile))
                                                  • khinga Re: Symbol seksu:))) 30.06.08, 12:45
                                                    Ani mi się waz tongue_outPPP
                                              • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 28.06.08, 17:32
                                                > Jacku, to Ty nie wiesz, ze kobieta gadatliwa jest i zaninm dojdzie do >sedna
                                                sprawy, wszystko z siebie musi wyrzucic? smile)))

wszystko? z siebie? wyrzucić? ups...znaczy że zwymiotować?;-PPP

> Ale jak chcesz, to moge i milczec?.....no sprobowac zawsze moznasmile)
                                                no weź! na forum nie ma miejsca na milczenia;-P
                                                • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 28.06.08, 23:52
                                                  W takim razie powiem ostanie zdanie na dobranocsmile
                                                  Zbyt doslownie zrozumiales moja wypowiedz Jacku, bo wymioty to bardzo niesmaczny
                                                  tematsad( a ja takich nie znosze...sad(
                                                  ale udala Ci sie ta prowokacjasmile)

Tego nie moglabym zostawic bez odpowiedzi...

Teraz moge spokojnie zasnac, czego i Tobie zyczesmile))
                                                  • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 29.06.08, 20:20
                                                    no nieeee, o smaczności wymiotów nie ma co dyskutować;-P

i dzisiaj zaśniesz spokojnie wink
                                                  • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 30.06.08, 08:26
                                                    jacko1971 napisał:

> i dzisiaj zaśniesz spokojnie wink

Jacku, troche sie pomyliles z prognoza, bo nie bylo spokojnie, tylko
                                                    burzliwie!!! smile))

a Tobie milego tygodnia zyczesmile
                                                  • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 30.06.08, 11:54
                                                    > Jacku, troche sie pomyliles z prognoza, bo nie bylo spokojnie,
                                                    >tylko burzliwie!!! smile))
                                                    a to pech!!!

> a Tobie milego tygodnia zyczesmile
                                                    wzajemnie wink
                                                  • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 30.06.08, 13:46
                                                    > wzajemnie wink
                                                    dziekuje kiss
                                                  • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 30.06.08, 13:47
                                                    jacko1971 napisał:

> a to pech!!!

hmmm nie rozumiem, dlaczego pech??????
                                                    dla mnie to bylo okaysmile)
                                                  • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 30.06.08, 14:08
                                                    jak miałaś ochotę zasnąć to burza to pech, jak było burzliwie to
                                                    zasypianie nie było ci w głowie o!;-P
                                                  • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 30.06.08, 17:03
                                                    hmmm, nie powiem Ci ktora czesc zdania byla prawdziwa, bo tutaj zbyt publiczne
                                                    forum jest tongue_outP
      • khinga Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 14:10
        tini_1 napisała:

> Dziewczyna sie dobrze trzyma to fakt wink
        >
        > Ja wole tosmile
        > Madonna ft. Justin Timberlake - 4 Minutes
        > www.youtube.com/watch?v=nfUjfioAnKY&feature=related
        > tiktaktiktak smile)
        >

Czytam Twój post i właśnie grają to w radiosmile))))))
    • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 13:44
      eeeee, jakoś nie widzę w niej żadnego symbolu ;-P
      • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 13:47
        a seks zauwazasz w niej?
        • jacko1971 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 13:59
          tym bardziej nieeeeee ;-P
          • tini_1 Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 14:01
            hmmmmm... rozumiem, inny gustsmile
      • khinga Re: Symbol seksu:))) 25.06.08, 14:11
        jacko1971 napisał:

> eeeee, jakoś nie widzę w niej żadnego symbolu ;-P

...bo widzisz Jacku, każdy ma inny gusttongue_out