ikkebra
01.02.06, 16:48
Byłam wczoraj.
Myślałam, ze to taki bedzie Spielbegra typowy film, wiecie, Hollywood, "halo,
tu prezydent, dobra robota, chłopcy", łopoczące flagi....
A tu nie, wspaniały, bezstronny film, pokazujacy tragedie zarówno Arabów, jak
i Izraela...........
Mile sie rozczarowałam