Dodaj do ulubionych

polecam MONACHIUM!!

01.02.06, 16:48
Byłam wczoraj.
Myślałam, ze to taki bedzie Spielbegra typowy film, wiecie, Hollywood, "halo,
tu prezydent, dobra robota, chłopcy", łopoczące flagi....
A tu nie, wspaniały, bezstronny film, pokazujacy tragedie zarówno Arabów, jak
i Izraela...........
Mile sie rozczarowałam
Obserwuj wątek
    • mnietka.kokietka Re: polecam MONACHIUM!! 01.02.06, 16:53
      Mmieli to kręcić we Wrocławiu ale ze względu na takie wysokie
      podatki...wycofali siem
      • ikkebra Re: polecam MONACHIUM!! 01.02.06, 16:58
        No i jeszcze gra tam nowy James Bond:) Ten blondasek.
        Super, wreszcie nie ten wypicowany Brosman czy insze lalusie:)
      • mozambique Re: polecam MONACHIUM!! 02.02.06, 09:26
        mnietak, czyżbyś ty też z wrocka ???
        • mnietka.kokietka Re: polecam MONACHIUM!! 02.02.06, 16:08
          nie moziu koachna
          ale ładne to miasto
          i dobre kurtki sprzedajo:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka