maryjo2 26.11.02, 21:56 Dajcoe czadu, jak to tylko wy potraficie. Już mam mdłości , może w końcu zwymiotuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mario2 Re: No dalej, Panowie M & M. IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.11.02, 21:58 czasem sie tak zdaza, ze nieswiadomie czyjes postepowanie doprowadza do bardzo niemilych skurczow w zoladku.... I to dziala w obydwie strony... Naprawde... Odpowiedz Link Zgłoś
maryjo2 Re: No dalej, Panowie M & M. 26.11.02, 21:59 Fajno. To sobie porzygamy. Ja sobie, a Ty sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Lady_i IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.11.02, 22:07 wiec dalej zapraszam na onet. Adres znasz. A moze... Odpowiedz Link Zgłoś
maryjo2 Re: Lady_i 26.11.02, 22:11 I co mi powiesz? Będzie może o zaufaniu? Ha,ha,ha.... Ten towar już rozsprzedałeś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: Lady_i IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.11.02, 22:13 to moze nie na forum gazety, a forum The World o tym pogadamy? Isiek... prosze... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Maryjko, kochana koleżanko i przyjaciólko.., 26.11.02, 22:00 wiesz na 100%, że mamy racje - ale nadal bronicie obydwie ..:(( p.s.: chyba pójde sobie :( Odpowiedz Link Zgłoś
maryjo2 Re: Maryjko, kochana koleżanko i przyjaciólko.., 26.11.02, 22:57 Owszem- macie SWOJE racje, i tylko te uważacie za sluszne. Co za ...ech, szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś