Dodaj do ulubionych

No dalej, Panowie M & M.

26.11.02, 21:56
Dajcoe czadu, jak to tylko wy potraficie.
Już mam mdłości , może w końcu zwymiotuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: mario2 Re: No dalej, Panowie M & M. IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.11.02, 21:58
      czasem sie tak zdaza, ze nieswiadomie czyjes postepowanie doprowadza do bardzo
      niemilych skurczow w zoladku.... I to dziala w obydwie strony... Naprawde...
      • maryjo2 Re: No dalej, Panowie M & M. 26.11.02, 21:59
        Fajno. To sobie porzygamy. Ja sobie, a Ty sobie.
        • Gość: mario2 Lady_i IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.11.02, 22:07
          wiec dalej zapraszam na onet. Adres znasz. A moze...
          • maryjo2 Re: Lady_i 26.11.02, 22:11
            I co mi powiesz?
            Będzie może o zaufaniu?
            Ha,ha,ha....
            Ten towar już rozsprzedałeś
            • Gość: mario2 Re: Lady_i IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.11.02, 22:13
              to moze nie na forum gazety, a forum The World o tym pogadamy?
              Isiek... prosze...
    • men_ Maryjko, kochana koleżanko i przyjaciólko.., 26.11.02, 22:00
      wiesz na 100%, że mamy racje - ale nadal bronicie obydwie ..:((

      p.s.: chyba pójde sobie :(
      • maryjo2 Re: Maryjko, kochana koleżanko i przyjaciólko.., 26.11.02, 22:57
        Owszem- macie SWOJE racje, i tylko te uważacie za sluszne.
        Co za ...ech, szkoda słów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka