Dodaj do ulubionych

szukam faceta

17.03.06, 23:24
ale takiego, który ma to coś...
no i jeszcze dobrze by było, żeby był z okolic wrocławia.
nie musi być przystojny, grunt, żeby umiał mnie rozśmieszyć i baaardzo
pokochał:)))
no.. i jeszce wiek... tak w okolicach 19-25 latek:)))))
Obserwuj wątek
    • pomysl.po.wypiciu Re: szukam faceta 19.03.06, 18:51
      ach te wymagania :)
      • dumdumus Re: szukam faceta 20.03.06, 19:33
        a co?? za wysokie?? :))))
        • color Re: szukam faceta 12.07.06, 23:59
          uwazam ze bardzo stonowane, jak na 'dzisiejsze' wymagania
    • tapatik Re: szukam faceta 20.03.06, 16:51
      dumdumus napisała:

      > ale takiego, który ma to coś...

      Co prawda nie ta kategoria wagowa, ale podobno on ma to coś:
      parszywyjaszczur.sympatia.pl :-).
      • pomysl.po.wypiciu Re: szukam faceta 21.03.06, 11:37
        nie ma to jak autoreklama ;P
    • zbysiu80 Re: szukam faceta 23.03.06, 13:52
      :)
      może ja? ;)
      napisałem Ci coś na gazetową poczte
    • guchy_84 Re: szukam faceta 30.03.06, 09:53
      Cholera Wrocław..... Teleporty już wynaleziono?
    • guchy_84 Re: szukam faceta 30.03.06, 10:52
      No nie wiem... W tej epoce lepiej schowam się pod powieki! stukasz, że szukasz
      faceta... hm... nie mam szans?
    • asskela Re: szukam faceta 30.03.06, 13:04
      ja też
      z Warszawy
      • dumdumus Re: szukam faceta 31.03.06, 16:11
        no chłopaki:)))))
        a czy to dla nas jakiś problem??? :))))))))
        • asskela Re: szukam faceta 05.04.06, 12:34
          to tylko sie tak na necie mowi...
          • gryfika Re: szukam faceta 07.04.06, 20:49
            jak się mówi??
    • alberto16 Re: szukam faceta 30.03.06, 16:55
      hmm...a co Powiesz jakbym to ja miał to "coś"...?i nawet jak będe mógł Cię rozśmieszyć...i mam 27 lat hmm....?
      • dumdumus Re: szukam faceta 31.03.06, 16:10
        kochany, ja już Ci napisałam na meila gazetowego, że za samo imię masz
        plusa:))))))))
        • alberto16 Re: szukam faceta 01.04.06, 16:26
          wiem Kochana..:)) a ja juz Ci szybciutko odpisałem......
    • ksingu Re: szukam faceta 27.04.06, 22:43
      ja tez szukam.. :-)
      z wawy.. lub białej podl :-)
      • pomysl.po.wypiciu Re: szukam faceta 28.04.06, 12:52
        ale rozstrzal :)
      • nevion Re: szukam faceta 28.04.06, 14:53
        a z pomiędzy:)
        • katizd Re: szukam faceta 04.05.06, 15:21
          to ja Śląsk dorzucam
          :-)
          • brzeczyszczykiewicz81 Re: szukam faceta 05.05.06, 09:58
            chyba z poznania tu jeszcze propozycji nie bylo ;-)
    • marcinasb Re: szukam faceta 12.07.06, 23:44
      studiuje we wrocku,jestem zainteresowany, odezwij sie na gg 2134410 (czesto
      niewidoczny)
    • color Re: szukam faceta 13.07.06, 00:01
      a sama co masz do zaoferowania ?
      pytam tylko teoretycznie, bo sie nie lapie :-/
    • ernest-wampir Re: szukam faceta 13.07.06, 16:41
      ale czym jest to coś, bo nikt nie wie czy się łapie
      :-p

      Ps. ja odpadam, nie lubię niezdecydowanych kobiet :-p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka