nekroskop88 Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 11:51 Popieram Twoją kandydaturę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 12:15 nekroskop88 napisał: > Popieram Twoją kandydaturę :-) > > ja też Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 12:22 najpierw niech mi przetłumaczy słowa ty mienja lubisz aha... potem niech będzie kim tam chce być ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 12:24 BARDZO CIĘ LUBIĘ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:19 Bad A co znaczy "I love You"? Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:35 kamilar napisał: > Bad A co znaczy "I love You"? to jakiś żart prawda??? Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:37 Powaznie pytam, co to znaczy? Uniżenie proszę o odpowiedź:) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Kończ wertować słownik i zapodawa te tłumaczenie 19.03.06, 13:53 szybko, szybko:) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Kończ wertować słownik i zapodawa te tłumacze 19.03.06, 13:54 to jest podejrzane... Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Kończ wertować słownik i zapodawa te tłumacze 19.03.06, 14:21 Nigdy nie złożę samokrytyki, ponieważ nie zrobilem nic zlego. Chciałem jedynie pomoc Bad habit wyrazić jej uczucia;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:20 No to zgłaszajcie, bedę ciął Ortheusa:) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:21 okejos sombreros Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 16:40 Ja stawiam na kamilara, bo innego kandydata nie ma wnioskując po postach! Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 16:51 Koczissie, temat mówi wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś