Dodaj do ulubionych

Musimy kogoś na admina wypromować

19.03.06, 11:46

Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 11:51
      Popieram Twoją kandydaturę :-)
      • bad_habit Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 12:15
        nekroskop88 napisał:

        > Popieram Twoją kandydaturę :-)
        >
        >
        ja też
        • morfeusz_1 Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 12:22


          najpierw niech mi przetłumaczy słowa ty mienja lubisz aha...
          potem niech będzie kim tam chce być ;)
          • bad_habit Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 12:24
            BARDZO CIĘ LUBIĘ!!!
            • kamilar Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:19
              Bad A co znaczy "I love You"?
              • bad_habit Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:35
                kamilar napisał:

                > Bad A co znaczy "I love You"?
                to jakiś żart prawda???
                • kamilar Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:37
                  Powaznie pytam, co to znaczy? Uniżenie proszę o odpowiedź:)
                  • kamilar Kończ wertować słownik i zapodawa te tłumaczenie 19.03.06, 13:53
                    szybko, szybko:)
                    • nekroskop88 Re: Kończ wertować słownik i zapodawa te tłumacze 19.03.06, 13:54
                      to jest podejrzane...
                      • kamilar Re: Kończ wertować słownik i zapodawa te tłumacze 19.03.06, 14:21
                        Nigdy nie złożę samokrytyki, ponieważ nie zrobilem nic zlego. Chciałem jedynie
                        pomoc Bad habit wyrazić jej uczucia;)
      • kamilar Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:20
        No to zgłaszajcie, bedę ciął Ortheusa:)
        • nekroskop88 Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 13:21
          okejos sombreros
          • stefan.bialystok Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 16:40
            Ja stawiam na kamilara, bo innego kandydata nie ma wnioskując po postach!
            • stefan.bialystok Re: Musimy kogoś na admina wypromować 19.03.06, 16:51
              Koczissie, temat mówi wszystko.
    • koczisss czego admina? 19.03.06, 16:48

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka