09.04.06, 19:14
Się mi włączyło własnie.O co tam chodzi ??
Śpiewają,zbieraja punkty jakieś.A sens jakis to ma?
Obserwuj wątek
    • aga_ata Re: Dubidu 09.04.06, 19:57
      Żaden. Śpiewające fortepiany, tyle że gratisowo Gąsowskiego dodali.
      • monia515 Re: Dubidu 10.04.06, 10:54
        Ma nam zapewnić rozrywkę. Taki sens.
        • ni3zapominajka Re: Dubidu 10.04.06, 10:57
          tania rozrywka dla mas tzn. dla NAS:D:D:D
          • doktor_kidler Re: Dubidu 11.04.06, 18:10
            To my jesteśmy masy? No proszę, człowiek się zawsze czegoś ciekawego dowie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka