czarnaandzia 09.04.06, 19:14 Się mi włączyło własnie.O co tam chodzi ?? Śpiewają,zbieraja punkty jakieś.A sens jakis to ma? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga_ata Re: Dubidu 09.04.06, 19:57 Żaden. Śpiewające fortepiany, tyle że gratisowo Gąsowskiego dodali. Odpowiedz Link Zgłoś
ni3zapominajka Re: Dubidu 10.04.06, 10:57 tania rozrywka dla mas tzn. dla NAS:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
doktor_kidler Re: Dubidu 11.04.06, 18:10 To my jesteśmy masy? No proszę, człowiek się zawsze czegoś ciekawego dowie :) Odpowiedz Link Zgłoś