Dodaj do ulubionych

Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę?

13.05.06, 16:55
Zasadniczo jestem z Warszawy, ale w tej kwestii to bez znaczenia. Czekam na
wszystkie pomysły, bo mam nadzieję - nie tylko ja z nich skorzystam. A tak
przy okazji "atrakcyjna" - nie tylko fizycznie, (choć to zawsze bardzo miły
dodatek) Ładna, mądra (to nie to samo co wykształcona) i koniecznie wierna!!!
Czy jestem atrakcyjnym facetem? Dla wielu dziewczyn tak :) Tak przy okazji: w
Polsce jest tyle atrakcyjnych dziewczyn, z dużych miast, z małych miasteczek
czy nawet na wsi, ale gdzie je znaleźć??? Gdzie je poznać?
Obserwuj wątek
    • paulinaml1 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:10
      One sa wszedzie wokol Ciebie ;)
      • well.well Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:13
        Własnie...pełno tego na ulicach ;) Wczoraj na spacerze sama oglądałam się za
        kobietami, jednak Polki to naprawdę piękne kobiety :D
        Są wszędzie, w parku, w pubie, w bibliotece, a nawet w kościele :P
        • pojke2 www.zabujani.pl 27.05.06, 19:26
          WEJDŻ W INTERNET: www.zabujani.pl
          • warmhearted Re: www.zabujani.pl 30.05.06, 02:08
            a co to jest internet i jak tam się wchodzi?
    • rycerz.krola.artura Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:16
      Proponuję abyś porozglądał się za nimi po ulicach, klubach, restauracjach,
      przystankach autobusowych i dworcach kolejowych, w środkach komunikacji (np.w
      autobusach miejskich jak i PKS-u, pociągach), na lotniskach, w samolotach
      lecących na Dominikanę, w muzeach i galeriach sztuki, w bibliotekach, w operze,
      w kiosku koło którego przechodzisz codziennie i w sklepie do którego zaglądasz
      czasami, w kinie, w parku, w centrach handlowych, jak i w małych butkiach z
      ciuchami, może co niekótre wybrały się do lasu aby pooddychać świeżym
      powietrzem, albo biegają boso po trawie na łące (sprawdź to!). Sprawdź też sale
      wykładowe na uczelniach wyższych w Twoim mieście, dzwoń na chybił trafił pod
      numery jakie Ci przyjdą do głowy - może akurat się dodzwonisz;) Spróbuj też na
      plaży w słoneczny dzień, bądź na basenie. Nie zapomnij też o trasach
      rowerowych - być może właśnie wybrała się na przejażdżkę jakaś atrakcyjna
      dziewczyna... Jeśli tam ich nie znajdziesz kup sobie dobrą lornetkę, wejdź na
      jakąś wieżę wysoką i wypatruj jej z góry (gdy ją wypatrzysz biegnij co się w
      nogach, aby ją dogonić). Zapisz się do organizacji charytatywnej - tam możesz
      spotkać atrakcyjną dziewczynę. Po mszy niedzielnej wypatruj jej pod kościołem.
      A jeśli to nie pomoże po prostu chodź od mieszkania do mieszkania i pytaj o
      atrakcyjną dziewczynę... (ale nie podawaj się za akwizytora;)
      • paulinaml1 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:34
        czyli tak jak mowilam, czja sie wszedzie. pewnie ze polki sa bardzo ladne
      • 3nerki Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 18.05.06, 16:01
        Pominąłeś jedynie śmietniki, zupełnie nie wiem czemu... Atrakcyjne dziewczyny
        czasami również wyrzucają śmieci, czyż nie?
    • bettina75 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:39
      W-wa taka wielka i Ty masz klopot znalezc ladna dziwczyne?
      • bettina75 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:39
        dziewczyne:))
    • bettina75 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:48
      Mam pomysl dla Ciebie:))
      Wpisz sie do jakiejs sportowej organizacji, nie wiem co Wy tam macie w W-wie,
      ale napewno aerobiki itp. silownie etc. (sorry ale nie znam polskich nazw takich
      organizacji:)

      Albo nauke jezykow obcych, bo wspolny cel jednoczy:))
      • pistolett Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:52
        Wspólny cel jednoczy,jak ładnie to brzmi :-)
        btw:Cześć Bettinko .
        • bettina75 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:06
          Witaj:)
          • pistolett Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:13
            :-)
    • warmhearted Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 17:59
      OK, to troszkę utrudnię :) Chciałbym żeby umiałą czytać po polsku. Pytałem
      gdzie poznać, a wszyscy piszą gdzie spotkać. Na ulicy czasem widuję ładne
      dziewczyny, ale akurat Warszawa pod tym wgledem szczególnie mocna nie jest :)
      Nie jestm jednak ani na tyle śmiały ani na tyle zdesperowany, by zaczepiać na
      ulicy... itd. Pozdrawiam forumowiczki ;)
      • bettina75 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:06
        NO wiec jak ja spotkasz, to mozesz poznac, czy ja mowie jasno?
        • warmhearted Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:12
          Mówisz jasno. Kto nie gra - nie wygrywa. Tyle że od spotkania atrakcyjnej
          dziewczyny do poznania atrakcyjnej dziewczyny jest mniej więcej tyle ile od
          wizyty w kolekturze do trafienia 3 milionów w lotto. Ja poprostu nie o to pytam.
          • pistolett Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:15
            Chetnie bym porozmawiał,doradził ale szykuje się do pracy.

            Pozdrawiam.
            • bettina75 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:18
              W sobote?
              • warmhearted Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:26
                A co w tym dziwnego? Ja właśnie siedzę w pracy! NB. jutro też pracuję - taki
                tydzień.
                • bettina75 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:27
                  NB co to?
          • bettina75 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:32
            warmhearted napisał:

            > Mówisz jasno. Kto nie gra - nie wygrywa. Tyle że od spotkania atrakcyjnej
            > dziewczyny do poznania atrakcyjnej dziewczyny jest mniej więcej tyle ile od
            > wizyty w kolekturze do trafienia 3 milionów w lotto. Ja poprostu nie o to pytam
            > .

            To wiecej Ci nie pomoge w tej sprawie, bo chyba Cie nie rozumiem.
            Chyba mam problem w rozumowaniu skomplikowanego polskiego jezyka:)))
            • warmhearted Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:41
              NB- nota bene. słowo łacińskie w większości języków znane...
              A jaki język wolisz? Peut etre prefere-tu, que je m'exprime en francais? Pas de
              probleme! ;) Or I can explain it in English, maybe not as well as in Polish,
              but I hope you colud undrestand me :D
              • bettina75 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 18:52
                nota bene, znam tylko nie znalam jego skrotu, do tej pory:))

                Or I can explain it in English, maybe not as well as in Polish,
                > but I hope you colud undrestand me :D

                Me: Yes, I do:))

                And...
                Do You speak Germany?
                • warmhearted Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 19:06
                  bettina75 napisała:

                  > Me: Yes, I do:))
                  >
                  > And...
                  > Do You speak Germany?

                  You should know, that Germany is a country and language is German, so:

                  Ich spreche deutsch sehr wenig, aber, wenn es das Mittelsceul ist, einem
                  atractive Mädchen zu begegnen...

                  Molto meglio, che tedesco io mexprime in italiano. Potrò parlarlo italiano.

                  • rawskiesloneczko Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 19:11
                    Do you speak Russian??
                  • bettina75 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 19:13
                    Ja, so ist es, mein English ist nicht so gut:(
                    Aber Italienisch würde ich gerne lernen...:))

                    Caly swiat stoi przed Toba otworem, bo z porozumieniem nie bedziesz mial
                    klopotow...:))
                    • warmhearted Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 19:26
                      Das besser drückst du dich in polnisch aus du machst nicht sowohl von Fehlern
                      als auch in Deutsch. :))))

                      RawskieSłoneczko poradziłbym sobie i po rosyjsku ale cyrylicy nie mam
                      zainstalowanej ;)
                      • bettina75 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 19:32
                        Lieber Warmhearted, ehrlich gesagt, ich habe Dich nicht verstanden.
                        Oder vielleicht, der Übersetzer falsch übersetzt hat?
                      • rawskiesloneczko Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 14.05.06, 15:27
                        Aby porozumiewać się po rosyjsku nie potrzebna jest cyrylica;)



                        Obejrzyj się dookoła i napewno jakąś atrakcyjną dziewczynę poznasz, bo one są
                        wszędzie;)
          • iluzja_1 Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 21:58
            Żeby poznać, trzeba najpierw spotkać, nie da się również wygrać 3 milionów w
            lotto bez wizyty w kolekturze:)Taka kolej rzeczy. Więc jeśli już spotkasz
            atrakcyjną dziewczynę, to nie pozostaje nic innego, jak tylko postarać się ją
            poznać i przekonać się, czy ma coś więcej w głowie, czy jedynie rozkoszną
            pustkę:) A gdzie ją spotkać napisano już wcześniej.
      • 3nerki Re: Gdzie POZNAĆ atrakcyjną dziewczynę? 18.05.06, 16:02
        To może zapytaj 'w jaki sposób'?
    • warmhearted Betti ;) 13.05.06, 19:30
      Cóż swiat może nie, ale nie umniejsza to w niczym mojego kłopotu ze
      znalezieniem właściwej dziewczyny ani (jak pisałem) choć poznaniem jakiejś
      atrakcyjnej...
      • bettina75 Re: Betti ;) 13.05.06, 19:34
        eee tam, jak zna sie tyle jezykow...poradzisz sobie napewno:))
    • sweetassugar Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 19:49
      jak to gdzie?? TUTAJ
      tu sa same atrakcyjne, madre i wierne
      • warmhearted Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 18.05.06, 15:09
        sweetassugar napisała:

        > jak to gdzie?? TUTAJ
        > tu sa same atrakcyjne, madre i wierne


        Mniej więcej takiej odpowiedzi oczekiwałem, ale zapewne te atrakcyjne tutaj są
        już zajęte... Jeśli nie, to chętnie poznam ;)
      • warmhearted Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 28.05.06, 17:41
        Tyle że nie słowne, prawda Edyto?
    • kheela Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 20:48
      cześć,
      ten pomysł już padł,
      zapisz się gdzieś:
      na szkółkę jeździecką,
      na tresurę psa,
      na kurs ratownika,
      czy co tam wymyślisz, będziesz miał 2 w 1: nowe znajomości i rozwinięcie
      zainteresowań.
      • warmhearted Dziękuję 18.05.06, 16:35
        kheela napisała:

        > cześć,
        > ten pomysł już padł,
        > zapisz się gdzieś:
        > na szkółkę jeździecką,
        > na tresurę psa,
        > na kurs ratownika,
        > czy co tam wymyślisz, będziesz miał 2 w 1: nowe znajomości i rozwinięcie
        > zainteresowań.


        Za propozycje dziekuję, ale przy moim trybie pracy i szkoleń dodatkowy kurs
        byłby jak szklanka wody (dorośli wiedzą o co chodzi), a swoją drogą liczyłem na
        wypowiedzi osób atrakcyjnych "jesteśmy!" a nie na spychologię lub tumiwisizm.
        Dziękuję za wypowiedzi - także krytyczne - w takim zakresie, w jakim pozwalają
        zachować ten wątek w czołówce listy na forum zwiększając moje szanse na poznanie
        ciekawej osoby. Pozdrawiam Wszystkie i Wszystkich
        • kheela Re: Dziękuję 20.05.06, 01:36
          :)
          to tak trochę na okrętkę dajesz anons:

          szukam na forum panny, która jest:
          " "atrakcyjna" - nie tylko fizycznie,Ładna, mądra i koniecznie wierna!!"
          i na pytanie "Gdzie je poznać?" sam sobie odpowiedziałeś,

          a zarzuca się facetom, że o subtelności nic nie wiedzą ;)
          choć wygląda to trochę jak manipulatorstwo :P
    • altu Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 13.05.06, 21:42
      a moze zacznijmy z drugiej strony:
      co robiłeś do tej pory, w jaki sposób poznawałeś dziewczyny, ze nie udało się
      poznać tej dla Ciebie najbardziej atrakcyjnej?

      widzisz, czasami jest tak, ze różne osoby poznajemy w najmniej oczekiwanym
      miejscu. należy tylko stwarzać możliwości do ich poznania..
      • girl32 Atrakcyjny 14.05.06, 16:24
        ...to był Kazimierz:P
        • warmhearted Re: Atrakcyjny 18.05.06, 16:39
          Kazimierz to był Wielki, a teraz jest Dolny zwany też "nad Wisłą".
      • warmhearted Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 18.05.06, 16:37
        Nio, właśnie stwarzam - mam nadzieję. Deklarując że szukam daję się znaleźć ;)
        • altu Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 20.05.06, 15:40
          hm.. aż do teraz wydawało mi się, ba! zylam w przekonaniu, że to domena kobiet.
          polować na faceta, podrywać go, robić wszystko tak, żeby to on myślał, że on
          jest łowcą.
          trzeba umieć to..
          hm...
          najwidoczniej czasy sie zmieniają..
          ale nie wiedziałam, że aż tak..
    • piorunek78 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 19.05.06, 18:21
      gdzie poznać hmmmmmmmmm, ma pan podobny problem do mojego ja też zadaje od
      jakiegoś czasu znajomym pytanie gdzie poznac fajnego przystojnego i do tego
      jeszcze inteligentnego faceta, niestety pomimo, że na ulicy mija sie czesto
      fajnych ludzi jakoś nie trafiłam na tego jedynego "ale może nie będę starym
      singlem;p" pozdrawiam
    • domisku_21 gdzie sie podziali????????????????????????? ??????? 20.05.06, 12:04
      co sie stalo z facetami????????????????????????to naprawde zly znak........na
      forum o takie rady prosicie??????no sorry ale to wy macie JAJA.....hm-gdzie te
      chlopy???????????????????????????????????????????????????????
    • fajnaret Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 20.05.06, 14:45
      A to zalezy ile masz lat?? Ale atrakcyjne i inteligentne dziewczyny sie cenia i
      byle kim głowy sobie nie zawracają! Musisz cos soba reprezentowac i miec jakies
      zaplecze na przyszłośc. Wówczas moze cie jakas zechce i sie toba zainteresuje
      pozdr.
      • spinty Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 21.05.06, 17:32
        Mam ten sam problem, co założyciel tego wątku... Tak sie wydaje, że spotkac
        mozna na ulicy, w autobusie, w bibliotece... Ale co dalej? Przeciez nie podejde
        i nie zapytam jak faceta: jak masz na imie? Mozecie napisac, ze inteligentny i
        niebanalny czlowiek znajdzie sposob, zeby zdobyc druga polowke, ale w takim
        razie co robic dalej... jak juz zobacze na tym przystanku moj ideał?
        • daria313 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 23.05.06, 09:25
          hmm ciężko doradzać bo pkt widzenia rózni się od płci, podejścia do wielu
          spraw, wartości, światopoglądów itp
          jedni mówią że żyjemy już w czasach kiedy dziewczyna może przejąc inicjatywę
          kiedyś bylo to nie do pomyślenia
          a jednak wielu mężczyzn uważa że to jednak facet powinien uczynić ten pierwszy
          krok
          co zrobic jak sie zobaczy ideał? podejśc czy nie? można spróbować
          to jedyna odpowiedź jaka nasuwa się na usta
    • wredna.suka no jak to gdzie?? 21.05.06, 18:36
      Tu:)
      Jestem przecież... ;)
      Hi hi.
      • warmhearted Re: no jak to gdzie?? 24.05.06, 22:23
        O Jezu :D
        • joaquina Re: no jak to gdzie?? 24.05.06, 22:32
          szukaj, szukaj a znajdziesz;)
          • warmhearted Szukaj, szukaj 27.05.06, 17:40
            Szukam...szukam :)
    • shivanwk Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 23.05.06, 09:32
      Skuteczne uwodzenie hipnotyczne

      Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie umieszczać podprogowe polecenia
      dla nieświadomości kobiety oraz wywoływać w niej dowolne stany emocjonalne i łączyć je ze sobą? Gdybyś potrafił ruchem ręki
      sprawić by ona zafascynowała się Tobą, a nawet zakochała do szaleństwa? Czy interesująca byłaby umiejętność czytania w umyśle
      kobiety, na podstawie mowy ciała i ruchu oczu? A może kobieta, za którą szalejesz ma partnera i nie wiesz jak sprawą kilku zdań i
      jednego ruchu ręki spowodować, że się rozstaną? Jak bardzo byłoby to fascynujące? Jeżeli choć trochę spodobało się Ci się to, co
      właśnie czytasz, to znaczy, że doskonale trafiłeś. Powerful Seduction 2 to multimedialny program uczący uwodzenia i błyskawicznej
      zmiany swojej postawy za pomocą technik neuro lingwistycznego programowania (NLP), sztuki perswazji oraz hipnozy.

      Wejdź i dowiedz się wiecej
    • prinzessin1 Glupie pytanie.. 27.05.06, 21:25
      przeciez wszedzie mozna poznac :))
      • joaquina Re: Glupie pytanie.. 27.05.06, 21:48
        ale wszedzie, to on ma widocznie problemy, chodzi o to, gdzie d o k l a d n i
        e...;)
        • prinzessin1 Re: Glupie pytanie.. 27.05.06, 22:06
          Wszystko podac na talerzu?
          A gdzie wlasna inicjatywa?
          • joaquina Re: Glupie pytanie.. 27.05.06, 22:32
            moze jakis niesmialy;)
            • prinzessin1 Re: Glupie pytanie.. 27.05.06, 22:45
              Jezeli niesmialy to ma pecha, bo niesmialsc to pierwszy stopien do zyciowej
              porazki:((

              Powinien z nia walczyc, moge mu tylko zyczyc zwyciestwa:)
    • smaile I jak poszukiwania? 27.05.06, 23:22
      Tyle kobietek odezwało się do Ciebie, potrafisz sobą zainteresować, to pewnie
      juz znalazłeś, albo lada znajdziesz... Tylko nie licz na księżniczkę, bo w tych
      czasach o takie ciężko...;-P
    • domisku_21 Re: Gdzie poznać atrakcyjną dziewczynę? 27.05.06, 23:57
      warmhearted napisał:

      > Zasadniczo jestem z Warszawy, ale w tej kwestii to bez znaczenia. Czekam na
      > wszystkie pomysły, bo mam nadzieję - nie tylko ja z nich skorzystam. A tak
      > przy okazji "atrakcyjna" - nie tylko fizycznie, (choć to zawsze bardzo miły
      > dodatek) Ładna, mądra (to nie to samo co wykształcona) i koniecznie wierna!!!
      > Czy jestem atrakcyjnym facetem? Dla wielu dziewczyn tak :) Tak przy okazji: w
      > Polsce jest tyle atrakcyjnych dziewczyn, z dużych miast, z małych miasteczek



      mysle,ze dziewczyne z takimi atutami znajdziesz w kostnicy...napewno jest ich
      duzo w wawie,wiec i wybor wiekszy...tam sa ladne,ze sniada,mleczna cera...madre
      a w dodatku niekonfliktowe..a przede wszystkim wierne...twardo sie beda ciebie
      trzymac...i z duzych miast,mniejszych miasteczek i wiosek...no twoje idealy....
      > czy nawet na wsi, ale gdzie je znaleźć??? Gdzie je poznać?
    • warmhearted Sweet Ass Sugar 28.05.06, 17:44
      No i mnie wystawiła. Umówiła się i nie przyszła. Serdecznie dziękuję
      Sweetassugar, że mi przypomniałaś jak się czuje chłopak, którego się wystawi na
      randce. Resztę miłych, pieknych i inteligentnych pozdrawiam gorąco.
      • joaquina Re: Sweet Ass Sugar 28.05.06, 17:51
        moze jednak nie szukaj w necie...
        pozdrawiam;)
        • warmhearted Re: Sweet Ass Sugar 28.05.06, 18:11
          Przynajmniej nie tylko:) Kto nie szuka zwykle nie znajduje...
          • joaquina Re: Sweet Ass Sugar 28.05.06, 18:59
            masz racje;)
            zycze powodzenia:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka