Dodaj do ulubionych

grono.net ;)

27.05.06, 09:42

Obserwuj wątek
    • maximilianna Re: grono.net ;) 27.05.06, 09:43
      Właśnie grono.
      Zapomniałam, jest tyle miejsc, które muszę odwiedzić,że wypadają inne...
      • lunalovelight Re: grono.net ;) 27.05.06, 09:46
        wlasnie ;).
        zajrzyj do zaproszen :D.
        • maximilianna Re: grono.net ;) 27.05.06, 10:34
          Dzięki, już zajrzałam.
          Trochę trwało w połapaniu się :)
    • alex_koz Re: grono.net ;) 27.05.06, 11:32
      a ja wlasnie dopiero Co sie do grona wkrecam, i szukam znajomych ale nie moge
      za duzo osob znalezc....
      • mateuszwierzbicki Re: grono.net ;) 27.05.06, 12:07
        bo trzeba droga Alex chyba wypełnić zakładkę ,,szukam znajomości" :)
        • alex_koz Re: grono.net ;) 27.05.06, 13:52
          szukam, szukam i nic;)
          • roborobi Re: grono.net ;) 27.05.06, 14:04
            Może masz słabe dane o znajomych :)
          • mateuszwierzbicki Re: grono.net ;) 27.05.06, 14:26
            ech młodość, zawsze niecierpliwa :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka