maximilianna Re: grono.net ;) 27.05.06, 09:43 Właśnie grono. Zapomniałam, jest tyle miejsc, które muszę odwiedzić,że wypadają inne... Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: grono.net ;) 27.05.06, 09:46 wlasnie ;). zajrzyj do zaproszen :D. Odpowiedz Link Zgłoś
maximilianna Re: grono.net ;) 27.05.06, 10:34 Dzięki, już zajrzałam. Trochę trwało w połapaniu się :) Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: grono.net ;) 27.05.06, 11:32 a ja wlasnie dopiero Co sie do grona wkrecam, i szukam znajomych ale nie moge za duzo osob znalezc.... Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: grono.net ;) 27.05.06, 12:07 bo trzeba droga Alex chyba wypełnić zakładkę ,,szukam znajomości" :) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: grono.net ;) 27.05.06, 14:26 ech młodość, zawsze niecierpliwa :) Odpowiedz Link Zgłoś