emperor 04.02.03, 08:58 co o tym sadzicie??? muzyka.onet.pl/laif/1110154,1144,artykul.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emperor Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 10:09 ... dzisiaj mi nie staje:P :)))) Re: HEATH 33 i 1/3 (ZASTEPCZO!!!) Autor: saqqara@NOSPAM.gazeta.pl Data: 12-02-2003 08:45 ps. Empek przeleciec to Ty mozesz, ale odkurzaczem po dywanie !!!;) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 10:16 to sie u Ciebie "odkurzacz" nazywa? hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 10:22 ja tego nie powiedzialem, twoich pajeczynek odkurzal nie bede:)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 10:49 bo nie potrzeba, juz dawno sobie wlasciwych rozmiarow zmiotke zalatwilam:P Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 10:57 cuda techniki wspolczesnej:)) przed uzyciem sprawdz ulotke, co by cie zmiotka nie zajechala:)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 11:38 wole sprawna zmiotke z instrukcja niz niesprawnego byka rozplodowego;) Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 11:49 zmieniasz temat, patrz na poczatek, co o tym sadzisz, chce uslyszec twoje zdanie:) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 11:55 nie chce mi sie na link zagladac. Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 12:13 wyluzowac to mozna gumke w majtkach a nie mnie. a po co mam zagladac, nie mam glosnikow przy kompie, o! Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 12:17 podobno w majtkach nie chodzisz:) a tam jest artykul do poczytania, zadna muza ani mp3:) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 12:33 podobno:)) aaaaa, teraz rozumiem te prace w klubie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 12:39 saqqara napisała: > podobno:)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 12:46 sory, jeszcze pozyjesz troche w nieswiadomosci:P za skarby na swiecie, jeszcze nie daj panie B. ocierac bys sie zaczal!!!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 13:36 saqqara napisała: > sory, jeszcze pozyjesz troche w nieswiadomosci:P patrz, patrz, bo jesli tam masz interes i klejnoty to z toba nie rozmawiam!!! :))) > za skarby na swiecie, jeszcze nie daj panie B. ocierac bys sie zaczal!!!! > ;) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 13:47 interes i klejnoty to ja tam miewam. moze teraz przestaniesz rozmawic, co?;) nie kreca Cie czyste kobiety? no wiem wiem... wolisz te swiezo wykopane spod ziemi, koneserze-nektofilu:P Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Shaki, forgiw mi plizzzz..... 13.02.03, 13:54 saqqara napisała: > interes i klejnoty to ja tam miewam. moze teraz przestaniesz rozmawic, co?;) Odpowiedz Link Zgłoś