Dodaj do ulubionych

Kolejna nowa sie wita ;-)

19.07.06, 11:58
Cześć dziewczyny -
no to oficjalnie dołaczam do grona i mam nadzieje że sie spotkamy najpóźniej
w Kazku , a byc może wczesniej w w-wie (moze nawet zdołam dotrzec na
jutrzejsza posiadówke w 'dwóch kołach'). Jeżdzę na BMW 1200 ST . Czy sa wśród
Was jakies moje koleżanki od tej samej marki ( a których nie znam z naszego
klubu ) ? Serdecznie pozdrawiam - Joanna.
Obserwuj wątek
      • joaska_bmw Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 19.07.06, 14:46
        Na tym ST od dwóch m-cy , ale po kolei zaliczylam w mojej 'karierze' na BMW
        R1150 RT i R 1150 RS . Chociaz moze lepiej liczyc nie w 'czasie' jeżdzenia a
        w 'kilometrażu' - zeszły sezon zamknęłam 25000 km, w tym mam juz nakrecone
        prawie 13000 ;-) No lubie te zabawe ... ;-)))
        • bojamigo1 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 11.04.21, 13:44
          Witaj Joaśku :) - man nadzieje ze tu jeszcze zagladasz
          Wspomnialaś o tym, ze ujezdzalaś m.in. R1150RS. Jakie wrazenia Tobie po niej zostaly i jakie masz zdanie o tym jezdzidelku? Pytam, poniewaz pozna jesienia/wczesna zima kupilem sobie taki ,,skuter" i zamierzam niebawem rozpoczac sezon a wiadomo ze opinie i wskazowki prawdziwych uzytkownikow sa bezcenne. Bede wdzieczny za odpowiedz.

Pozdrawiam - Bogdan

PS. Sorki za pisownie - Moja firmowa komorka nie zna wszystkich liter
    • arsinoe73 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 24.07.06, 12:31
      I ja chciałabym się przywitać :) Z niskim ukłonem w stronę wszystkich Koleżanek
      ( mam nadzieję, że mogę tak napisać ), zarówno tych z dużym doświadczeniem jak
      i tych początkujących podobnie jak ja!! A kłania Wam się Ewa z Gliwic, dumnie i
      radośnie dosiadająca pięknej czerwonej Hondy CB 450. Mam zaszczyt być jej
      jeźdzcem od miesiąca, jako, że od miesiąca jestem właścicielką dokumentu
      uprawniającego mnie do poruszania sie po drogach pojazdem jednośladowym o
      pojemności większej niż 125 cm3 :)I mozecie mi wierzyc, ze jestem z tego tak
      strasznie dumna, jak z niewielu rzeczy w moim prawie juz 33-letnim życiu :).
      To był długi miesiąc ..wprawdzie zrobiłam niewiele kilometrów bo coś w
      okolicach 500 - jako,że praca, dom, same wiecie jak to jest... Przy tym nie ma
      w moim życiu żadnego pana, który byłby zorientowany tak jak ja na motocykle, a
      kumple nie zawsze mieli czas, zeby ze mną pojeździc ( sama jeszcze mam pewne
      obawy, zresztą uzasadnione ), zresztą pilnują mnie bardzo i nie pozwalają na
      samotne wypady :))jednak miesiac pełen wrazen!! Zdązyłam juz położyc moją
      Maleńką dwa razy, złamać klamkę sprzęgła i zaliczyć debiutancki zlot w
      Strobinie na który dojechałam i z którego wróciłam nie zabiwszy siebie ani
      nikogo innego i co dla mnie wazne bez kolejnych uszkodzen mojego Skarbu :))
      Teraz chcę tylko jeździć i jeździc, cieszyc sie, że mogę to robic , no i starac
      sie robic to coraz lepiej , a nie jest to takie proste jak mi sie kiedys
      wydawało :)) Wszystkie jeżdżące Dziewczyny pozdrawiam baaaaardzo gorąco !!!
      • japoniec49 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 24.07.06, 21:58
        arsinoe73 napisała:

Wszystkie jeżdżące Dziewczyny pozdrawiam baaaaardzo gorąco !!!

A ja Cię pozdrawiam nie mniej cieplutko w imieniu kilku jeżdźących chłopaków,
        którzy czasem zaglądaja na to forum:))
        O rany, dwie Gliwiczanki na takich samych motocyklach, muszę to zobaczyć:)
          • joaska_bmw Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 25.07.06, 16:40
            cześc Aprilka :-)
            to 'tez jestem fanką bmw...' zabrzmialo kusząco (az żałuję że nie jestem kolegą-
            motocyklistą który mógłby urokami tej zabawki Cię bardziej zainteresowac ... ;-
            )))) Tak czy tak - nie bede paskuda i dam Ci ją pogłaskać i pocałowac w nosek ;-
            ))Bo -nawiązując do wątku 'płci' naszych motocykli - ja stanowczo feminizuję i
            twardo sie trzymam stanowiska że 'bebemka' jest najbliższą mi PRZYJACIÓŁKĄ i
            żaden 'kolega' równac się z nią nie ma szans ! ;-))
            • japoniec49 On czy Ona 25.07.06, 17:52
              No dobrze Aśka, niech Ci będzie, nie mam nic przeciwko abyś kochała beemkę na
              swój sposób:), co nie zmienia faktu, że Honda i Yamaha byli facetami:)
        • arsinoe73 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 24.07.06, 22:55
          Cieszę sie, ze był odzew na mojego posta ;) Japoniec wybacz mi proszę, ze tak
          perfidnie a naprawdę nie specjalnie pominęłam jeżdzących chłopaków! Więc
          jeszcze raz : gorąco pozdrawiam jeżdzące dziewczyny a jezdzących chłopaków
          CAŁUJĘ GORĄCO :-))). Prawda jest taka, ze bez Was nie przeżyłabym tego
          miesiąca, a że nie znam jeszcze zadnych dziewczyn ( co mam nadzieję wkrótce się
          zmieni ) to uczę sie od Was Mężczyzn i przyznaję, ze nie spotkałam sie z
          zadnymi przykrościami jak dotąd, a tylko z " oklaskami " i wyrazami pewnego, że
          tak powiem podziwu. Nie dla moich umiejętnosci :)co to to nie :)) ale dla
          odwagi !!! Tak więc jeszcze raz przepraszam i obiecuję, ze to sie więcej nie
          powtórzy! No i mam nadzieję, ze zobaczysz te dwie Gliwiczanki skoro takie masz
          życzenie :))))
          • japoniec49 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 25.07.06, 09:29
            Dzięki za całusy, a najbliższa okazja na spotkanie to zlot w Kazimierzu. Myślę,
            że Goha, ze swoim niewątpliwym darem przekonywania, namówi Cię na wyjazd, tym
            bardziej, że jachałabyś pod dobrą opieką:))
            • arsinoe73 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 25.07.06, 11:11
              Jesli chodzi o całusy to nie ma sprawy :) zawsze chętnie !!a jesli o zlot w
              Kazimierzu to raczej wątpię ( choć nie wątpię w siłę przekonywaia Gohy ),jako
              ze przede mną 3 długie tygodnie wypełnione pracą, bez mozliwosci zerwania sie
              choćby na jeden dzień niestety! Najbliższy zlot na którym będę na 100% to ten,
              który odbędzie sie w ostatni weekend sierpnia w Zdyni koło Nowego Sącza jako,
              ze będę juz wtedy sie urlopować. A jest tam baardzo fajnie ! Wiem bo bawiłam
              sie tam w zeszłym roku ( jeszcze jako plecak ) !! Może o tym pomyślicie?? No to
              całusy :))))
      • d_o_r_o_t_a Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 25.07.06, 10:40
        Hej arsinoe73!
        Po pierwsze gratuluję wyboru - też ma niebywałą przyjemność dosiadać CB 450 i
        podobnie, jak Ty oszalałam na punkcie tego motocykla od pierwszej chwili.
        Trzeba jednak uważać, po choć wygląda niepozornie i potulnie swoje możliwości
        ma:) Nie mniej jest to uroczy motocykl, wierzę, ze tak jak mi dostarczy Ci on
        niesamowitej frajdy i będzie naprawdę dobrym i solidnym nauczycielem
        motocyklowego rzemiosła. Ciesz się jazdą i powodzenia!
        Pozdr.
        • arsinoe73 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 25.07.06, 11:25
          Witaj d_o_r_o_t_a :-)
          Cieszę sie, ze nie tylko ja mam lekko odbite na punkcie CB450 :) Tym bardziej,
          ze zdarzyło mi sie ostatnio usłyszec zdanko, ze to taki większy motorower! Ale
          nie mam w zwyczaju przejmować sie ludźmi, którzy swoje kompleksy przelewają na
          innych!! Jestem rzeczywiscie zakochana,a kto w tej parze rządzi juz zdązyłam
          sie przekonac :)Powoli dochodzimy jednak do kompromisu i mysle, ze juz niedługo
          będziemy pełnoprawnymi partnerkami :))A o wrażeniach z prowadzenia jej nie
          mówię, bo rzeczywiscie gdyby nie kask z szybą to nienadązałabym wyciągac
          komarów z pomiedzy zębów ! tak mi sie cały czas pysk cieszy:))Pozdrawiam
          gorąco !!
          • japoniec49 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 25.07.06, 14:13
            arsinoe73 napisała:
            >Jestem rzeczywiscie zakochana,a kto w tej parze rządzi juz zdązyłam
            sie przekonac :)Powoli dochodzimy jednak do kompromisu i mysle, ze juz niedługo
            będziemy pełnoprawnymi partnerkami>

Pamiętaj, że Honda to ON, a nie ona, jeśli masz wątpliwości - spytaj Gohy, ona
            nigdy nie mówi moja Honda, tylko MÓJ Honda a taka bezgraniczna miłość może być
            tylko do niego:))
            • arsinoe73 Re: Kolejna nowa sie wita ;-) 25.07.06, 22:44
              japoniec49 napisał:

> arsinoe73 napisała:
              > >Jestem rzeczywiscie zakochana,a kto w tej parze rządzi juz zdązyłam
              > sie przekonac :)Powoli dochodzimy jednak do kompromisu i mysle, ze juz
              niedług
              > o
              > będziemy pełnoprawnymi partnerkami>
              >
              > Pamiętaj, że Honda to ON, a nie ona, jeśli masz wątpliwości - spytaj Gohy,
              ona
              > nigdy nie mówi moja Honda, tylko MÓJ Honda a taka bezgraniczna miłość może
              być
              > tylko do niego:))
              Hmm..... musze to przemyslec.... Mój Honda?????? Jakoś mi to tak......
              niebardzo.. mam do niego mówić Mój Maleńki??????? Jesusmaria jak to tak??????
              ale Mój Skarbie to juz lepiej brzmi co nie?? no nie wiem Japoniec nie wiem..
              muszę to przemysleć , najlepiej przy zimnym piwie :-))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka