Dodaj do ulubionych

Twarz znaleziona w łazience.

24.07.06, 22:31
Dedykowane Brejnu, żeby nie rozrzucał Twarzy gdzieniebądź...

Jeszcze raz rzucił okiem i zamarł. Lustro odbijało tylko koszulę do wysokości
kołnierza. Wyżej ziała nicość, choć dobry wzrok był w stanie zauważyć kilka
wirujących w powietrzu włosów wyszarpniętych grzebieniem i parę płatków łupieżu.
- Straciłem twarz! - jęknął z rozpaczą. Odruchowo chciał się podrapać po nosie
lub sprawdzić odrost na brodzie. Niestety, jego ręka zgarnęła tylko powietrze
przesiąknięte zapachem dezodorantu...
- Moja twarz! moja twarz!!!
W panice zaczął rozglądać się po łazience. Nagle jego uwagę przykuło dziwne
wybrzuszenie pośród tiszertów i gaci rzuconych niedbale na pojemnik z brudną
bielizną...
- Czyżby? Zawahał się. Podszedł ostrożnie i podniósł tekstylia. Tak! Pod nimi
leżała spocona twarz. Przymierzył. Odetchnął z ulgą. Jego. Leżała jak ulał...
Obserwuj wątek
    • brunosch to tak a propos: 24.07.06, 22:34
      braineater 24.07.06, 11:58

      A na marginesie pytanie, czy ja Ci, Kwiecieńko może pożyczyłem Twarz muśniętą
      smutkiem? Bo obiecałem Skajowi przynieśc a remament na półkach dał wynik
      zerowy:)

      *kwiecienka1 24.07.06

      :(
      nie, Twarzy nie pożyczałeś


      *Tadam!
      braineater 24.07.06,

      W łazience była!
      • mamarcela Re: to tak a propos: 24.07.06, 22:39
        W poszukiwaniu brajanowej twarzy muśniętej smutkiem
        to brzmi co najmniej dumnie :)
        • braineater Re: to tak a propos: 24.07.06, 22:41
          Teraz wymuskana twarz z łazienki jest twarzą Skaja.

          P:)
          • mamarcela Re: to tak a propos: 24.07.06, 22:43
            Bo to jest twarz przechodnia ;) twarz za specjalne zasługi
          • brunosch Jużescie skończyli? 24.07.06, 22:49
            piwiarnie Wam pozamykali, czy Skaj musiał zdążyć przed zamknięciem bram Fesung
            Sosnowitz?
            • mamarcela Re: Jużescie skończyli? 24.07.06, 22:53
              Bruno milcz - bez opisywactwa. Nie kuś, ciekawski Ty! Trzeba sie było samemu
              wybrać w rodzinne bąź co bądź strony:)
              • brunosch Re: Jużescie skończyli? 24.07.06, 22:56
                Nie kuszę opisywactwa! Tylko jestem weteranem spotkań do 2.oo nad ranem ;)
                • mamarcela Re: Jużescie skończyli? 24.07.06, 22:58
                  brunosch napisał:

                  > Nie kuszę opisywactwa! Tylko jestem weteranem spotkań do 2.oo nad ranem ;)


                  i zawsze wychodzisz jako pierwszy :)
                • braineater Re: Jużescie skończyli? 24.07.06, 22:58
                  Mencka częśc umkła - ja bo z psami cza wyjść, a Maryś poszła w teater, a Skaj,
                  bo faktycznie komunikacja Katowicko -Zagraniczna jest średnia po 22:)
                  Koniec opisywactwa:)

                  P:)
            • skajstop Skaj musiał 24.07.06, 23:16
              Ale jak się kiedyś coś znów zorganizuje, trzeba pomyśleć o większej ilości czasu :)
              • kwiecienka1 Re: Skaj musiał 25.07.06, 09:30
                i Skaj niech żałuje
                i Brain też...
                bo (bez zbędnego opisywactwa) Stella, Quarantina i niżej podpisana bawiły się
                jeszcze trochę :)))
                pozdrawiam
                Kwiecienka z Malinami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka