Dodaj do ulubionych

lecem na Cypr ;D

28.09.06, 12:34
wow... od dziś wieczór plaża, bounce, drinki, słońce i dużo, dużo uśmiechów :)
jestem tu max do 16:00
uśmiechy
ed
Obserwuj wątek
    • madziop Re: lecem na Cypr ;D 28.09.06, 14:13
      To spędzaj tam czas hedonistycznie na maksa!!!
      I oczywiście opowiedz!
      Pozdrawiam:)
    • sereni Re: lecem na Cypr ;D 30.09.06, 10:36
      Zazdraszczam Ci :D ;)

      i na zdjęcia czekam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka