hedonista.oswiecony 28.09.06, 12:34 wow... od dziś wieczór plaża, bounce, drinki, słońce i dużo, dużo uśmiechów :) jestem tu max do 16:00 uśmiechy ed Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madziop Re: lecem na Cypr ;D 28.09.06, 14:13 To spędzaj tam czas hedonistycznie na maksa!!! I oczywiście opowiedz! Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
sereni Re: lecem na Cypr ;D 30.09.06, 10:36 Zazdraszczam Ci :D ;) i na zdjęcia czekam :) Odpowiedz Link Zgłoś