chloe30 05.10.06, 15:38 Prosiak na urlopie Derechtór pojechał do innego biura Jesteśmy sami!!!!!!!!!!!!! A niech no który skoczy po piwo :DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 15:57 No kurde. Sama mam tak siedzieć? Nudzi mi sie, aż z tych nudów na ematke poszłam i watek założyłam. Patrzcie jak to bez prosiaka źle :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
marjanna1 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:03 To jak ty sie tak nudzisz Chloe tomoze wpadnij do mnie i pomoz mi przygotowac wszystko na przyjazd gosci:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:04 A spoko spoko, masz fajna kuchnię? To ja cos ugotuję. Ty, ty tam mule pewnie masz na podoredziu? Kurde jadę :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
marjanna1 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:06 Kuchnie mam dobra do gotowania. Wpadaj Chloe. Moj chlop teraz wieczorammi bedzie latal to mi sie jakis kucharz przyda:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:09 Dobra, to ja tylko na demonstarcje skocze (tak naprawde nie skocze bo musze do domu, ale pomarzyc zawsze można) i przyjadę. Marjanna pytanie - masz dokładna mape Holandii? Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 17:21 widzisz, a sie mi dziwilas, ze sie ciesze z urlopu w przyszlym tygodniu. choc to nie to samo, to jednak nie widzisz mordy obrzydlej. Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 08:16 conejito13 napisała: > widzisz, a sie mi dziwilas, ze sie ciesze z urlopu w przyszlym tygodniu. choc > to nie to samo, to jednak nie widzisz mordy obrzydlej. Dziwiłam??????????????? Ja ci zazdrościłam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 08:42 hehe... a zostalo ci troche urlopu? Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 09:00 conejito13 napisała: > hehe... a zostalo ci troche urlopu? Parę dni, trzymam na okres świąteczny żeby między świętami a sylwestrem w domu posiedzieć. Chociaż nie jestesm pewna co Prosie na to, ale w razie czego biore na żądanie. Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 10:05 a co to jest na zadanie? znaczy, ze nie moze odmowic? Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 10:13 Na żądanie nie ma prawa odmówić, a możesz to zgłosic nawet rano tego dnia którego nie chcesz przyjśc. Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 13:40 acha. nie wiedzialam, ze jest cos takiego... ja za 20 min zaczynam dlugi weekend, znaczy 9 dni w sumie:):):) i tak bedzie swietowalo cale nasze Comunidad Valenciana, bo 9 to swieto regionalne a 12 narodowe. zaluje tylko, ze nigdzie nie moge wyjechac. ale coz... przynajmniej w domu posiedze z kurzem i robotnikami. zawsze lepsze niz rano wstawac i do kieratu;) odpoczne, po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
mami2 Re: Jest pięknie :DDD 09.10.06, 09:04 kjurw...takiej to dobrze..no i własnie tak macie w Hiszpanii..wszystko manjana:/..ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 10.10.06, 12:34 hehehehe... mami, tak tak, to prawda, tylko mañana tyczy sie doslownie wszystkiego: robotnikow, ktorzy mi remontuja mieszkanie, fabryki mebli, tych co mi dostarczaja agd, faceta, ktory mial przyjsc 3 tygodnie temu wymierzyc drzwi oraz kolesia, ktory mial mi podrzucic katalogi mebli do lazienek. wszystko wlasnie tak tu dziala;) ale nic, swietujemy, cieszymy sie i odpoczywamy:):) Odpowiedz Link Zgłoś