Dodaj do ulubionych

Jest pięknie :DDD

05.10.06, 15:38
Prosiak na urlopie
Derechtór pojechał do innego biura
Jesteśmy sami!!!!!!!!!!!!!

A niech no który skoczy po piwo :DDDDD
Obserwuj wątek
    • chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 15:57
      No kurde.
      Sama mam tak siedzieć?
      Nudzi mi sie, aż z tych nudów na ematke poszłam i watek założyłam.
      Patrzcie jak to bez prosiaka źle :PPPP
    • marjanna1 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:03
      To jak ty sie tak nudzisz Chloe tomoze wpadnij do mnie i pomoz mi przygotowac
      wszystko na przyjazd gosci:))))
      • chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:04
        A spoko spoko, masz fajna kuchnię? To ja cos ugotuję.
        Ty, ty tam mule pewnie masz na podoredziu?
        Kurde jadę :PPPP
        • marjanna1 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:06
          Kuchnie mam dobra do gotowania. Wpadaj Chloe. Moj chlop teraz wieczorammi bedzie
          latal to mi sie jakis kucharz przyda:))))
          • chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 16:09
            Dobra, to ja tylko na demonstarcje skocze (tak naprawde nie skocze bo musze do
            domu, ale pomarzyc zawsze można) i przyjadę.
            Marjanna pytanie - masz dokładna mape Holandii?
    • conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 05.10.06, 17:21
      widzisz, a sie mi dziwilas, ze sie ciesze z urlopu w przyszlym tygodniu. choc
      to nie to samo, to jednak nie widzisz mordy obrzydlej.
      • chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 08:16
        conejito13 napisała:

        > widzisz, a sie mi dziwilas, ze sie ciesze z urlopu w przyszlym tygodniu. choc
        > to nie to samo, to jednak nie widzisz mordy obrzydlej.

        Dziwiłam???????????????
        Ja ci zazdrościłam!!!!
        • conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 08:42
          hehe... a zostalo ci troche urlopu?
          • chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 09:00
            conejito13 napisała:

            > hehe... a zostalo ci troche urlopu?

            Parę dni, trzymam na okres świąteczny żeby między świętami a sylwestrem w domu
            posiedzieć. Chociaż nie jestesm pewna co Prosie na to, ale w razie czego biore
            na żądanie.
            • conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 10:05
              a co to jest na zadanie? znaczy, ze nie moze odmowic?
              • chloe30 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 10:13
                Na żądanie nie ma prawa odmówić, a możesz to zgłosic nawet rano tego dnia
                którego nie chcesz przyjśc.
                • conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 06.10.06, 13:40
                  acha. nie wiedzialam, ze jest cos takiego...
                  ja za 20 min zaczynam dlugi weekend, znaczy 9 dni w sumie:):):) i tak bedzie
                  swietowalo cale nasze Comunidad Valenciana, bo 9 to swieto regionalne a 12
                  narodowe. zaluje tylko, ze nigdzie nie moge wyjechac. ale coz... przynajmniej w
                  domu posiedze z kurzem i robotnikami. zawsze lepsze niz rano wstawac i do
                  kieratu;) odpoczne, po prostu.
                  • mami2 Re: Jest pięknie :DDD 09.10.06, 09:04
                    kjurw...takiej to dobrze..no i własnie tak macie w Hiszpanii..wszystko
                    manjana:/..ehhh
                    • conejito13 Re: Jest pięknie :DDD 10.10.06, 12:34
                      hehehehe... mami, tak tak, to prawda, tylko mañana tyczy sie doslownie
                      wszystkiego: robotnikow, ktorzy mi remontuja mieszkanie, fabryki mebli, tych co
                      mi dostarczaja agd, faceta, ktory mial przyjsc 3 tygodnie temu wymierzyc drzwi
                      oraz kolesia, ktory mial mi podrzucic katalogi mebli do lazienek. wszystko
                      wlasnie tak tu dziala;)
                      ale nic, swietujemy, cieszymy sie i odpoczywamy:):)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka