zwierz_futerkowy 25.10.06, 23:36 gorzka czy nie??? opinie prosze: Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:43 no i??? ej, no napisz cos wiecej, ile, jak, po co... itd. Odpowiedz Link Zgłoś
slimaczek14 Re: KAWA: 25.10.06, 23:46 dwie łyżeczki kawy sypanej jacobs cronat gold i dwie łyżeczki cukru po co? bo lubię Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:49 no. lepiej. ja dwie wielkie lyzki maxwel house, zero cukru, mnostwo wrazen. po piatej rozmawiam znelsonem mandela na temat sytuacji w swiecie :P Odpowiedz Link Zgłoś
slimaczek14 Re: KAWA: 26.10.06, 07:11 Tak, maxwel house zapewnia niesamowite wrażenia. Jęzor masz geograficzny, piękny;) Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: KAWA: 25.10.06, 23:54 Slodka 1,5 lyzeczki na kubas,lub 1lyzeczke na filizanke.I oczywiscie mleczko. Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:56 lyzeczka, czego? takie to troche niescisle! :) Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:03 No coz ,kawe pijam bardzo rzadko.Raz na miesiac. Odpowiedz Link Zgłoś
arogancka_agrafka Re: KAWA: 25.10.06, 23:48 Może to lepsze, niż rozpusta, w czynach.. Jak uważasz ? Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:54 ogol na ogl nie ma racji, wiec nie mmieszam nieracji w rytm nawykow narracji Odpowiedz Link Zgłoś
schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:05 zwierz_futerkowy napisał: > gorzka czy nie??? opinie prosze: gorzka bez cukru ale z mleczkiem, mhmmm:) Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:10 Dlaczego sknera,to ,ze pijam tak rzadko? Pijam lepsze rzeczy od kawy. Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:13 to nas nie interesuje w watku kawowym! :/ Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:25 olow czy nie??? jak olow to znaczy ze krowa byla blisko autostrady. Odpowiedz Link Zgłoś
schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:26 Pb wiem, ze to chem. znak olowiu, ale powiazania nie czuje:((( Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:28 zwalam to na karb mojej nieinteligencji i zaspania. kalde sie spac tak, czy siak. dobranoc wam wszystkim!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:30 dobranoc, i oby jutro byl teleranek w TV :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:31 Jutro o 10.00 sa TELETUBISIe,i DOmisie,lub jedyneczka. Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:34 ??? widze ze moj pozim intelektualny zostal doceniony :) Odpowiedz Link Zgłoś
schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:35 Jutro wieczorem zdasz nam relacje z programu:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:37 OK.Ale wieczorem jutro mnie tu nie bedzie ,bo ide do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:26 o ile krowka jeszcze krowka jest. widzialem na wlasne oczy krowi holocaust w uk i dzieki.. :( Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: KAWA: 26.10.06, 07:23 kawa bez cukru:))) Najlepsza oczywiście GOLD :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś