ciociapolcia 18.11.06, 08:06 Chce spac przynajmniej do 10.00!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 08:19 Nic z tego moja droga, rzeczywistość woła :) Nie taka zła może, dopiero zaczyna się dzien, słońce świeci... ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ewa.x Re: Ja chce spac! 18.11.06, 09:21 Ja też chcę, pragnę, od 7 miesięcy się nie wysypiam...i żeby choć słońce świeciło, a tu nie! Mgła już drugi dzień. Pozdrawiam ciepło z ponurej rzeczywistości;) E. Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 10:49 Ja juz sie ne wysypiam od prawie 2 i pol roku... Dzien piekny, ale perspektywa zajec domowych mnie przytlacza... :( Odpowiedz Link Zgłoś
ewa.x Re: Ja chce spac! 18.11.06, 12:15 Polciu, ja już chyba za stara jestem na tak małe dziecię...Jestem tak zmęczzona, że nawet zmywarki nie chce mi się rozładować...ble Odpowiedz Link Zgłoś
zielonka16 Re: Ja chce spac! 18.11.06, 12:15 A mnie znowu się zacznie od poniedziałku wstawanie o 5 rano. Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 14:27 Zielonka, o 5 rano? O nie, nie , nie! Tylko nie mow, ze bedziesz cos piekla znowu, bo nie wytrzymam psychicznie tych Twoich tortur na GP... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:16 Polciu, jak tam murzynek, co ? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:43 zazdraszczam :) ja za to po śledziach jestem :0 mniam :) Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:54 Mnie dzisiaj tak cisnie, ze zaraz po murzynku z checia bym sledzika wsunela :). A potem brukselke zapiekana. Pozniej jeszcze cos, nie wiem co i nie chce wiedziec. ;P Nie, w sumie wiem, biszkopta przelozonego masa krowkowa z orzechami wloskimi... A pozniej... Pozniej na intensywna terapie... Odpowiedz Link Zgłoś
zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:55 nie mogę się smiać, bo mi się nie zagoi pod nosem :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:58 Heh, e tam, smiech to zdrowie! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonka16 Re: Ja chce spac! 18.11.06, 16:07 ha ha ha no faktycznie źle to wygląda jak ludze myślą że ja tak rano... no mniejsza.Dziecko wróciło z konsultacji i szkołę zaczyna. Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 16:30 Nie no, Zielonka, zle to nie wyglada. :) Ja zawsze zagladam do Twoich watkow. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonka16 Polciu 18.11.06, 16:32 wprawdzie masz tam napisane że nie korzystasz z poczty,ale zobacz. Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: Polciu 18.11.06, 16:37 Hmm, jakies problemy z serwerem... jak ja nie lubie tej gazetowej poczty. :/ Zaraz zerkne ponownie. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonka16 Re: Ja chce spac! 18.11.06, 16:54 I teraz ja mam problemy z serwerem prasowym buuu:(( Odpowiedz Link Zgłoś
d0orota Re: Ja chce spac! 18.11.06, 18:35 a ja bym chciala miec jakis fajny powod żeby rano wstać :) Odpowiedz Link Zgłoś
iga74 Re: Ja chce spac! 20.11.06, 19:51 Ja też, ja tez chcę się nareszcie wyspać i spać w nocy snem nieprzerwanym pobudkami mojego brzdąca. Mąz dostaje już kurwicy a mnie wkurwia, że on sie wkurwia i tak sobie sielankowo ostatnio bytujemy.... Odpowiedz Link Zgłoś