Dodaj do ulubionych

Ja chce spac!

18.11.06, 08:06
Chce spac przynajmniej do 10.00!!!
Obserwuj wątek
    • zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 08:19
      Nic z tego moja droga, rzeczywistość woła :)
      Nie taka zła może, dopiero zaczyna się dzien, słońce świeci... ? ;)
      • ewa.x Re: Ja chce spac! 18.11.06, 09:21
        Ja też chcę, pragnę, od 7 miesięcy się nie wysypiam...i żeby choć słońce świeciło, a tu nie! Mgła już drugi dzień.
        Pozdrawiam ciepło z ponurej rzeczywistości;)
        E.
        • ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 10:49
          Ja juz sie ne wysypiam od prawie 2 i pol roku...
          Dzien piekny, ale perspektywa zajec domowych mnie przytlacza... :(
          • ewa.x Re: Ja chce spac! 18.11.06, 12:15
            Polciu, ja już chyba za stara jestem na tak małe dziecię...Jestem tak zmęczzona, że nawet zmywarki nie chce mi się rozładować...ble
          • zielonka16 Re: Ja chce spac! 18.11.06, 12:15
            A mnie znowu się zacznie od poniedziałku wstawanie o 5 rano.
            • ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 14:27
              Zielonka, o 5 rano? O nie, nie , nie! Tylko nie mow, ze bedziesz cos piekla
              znowu, bo nie wytrzymam psychicznie tych Twoich tortur na GP... ;P
              • zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:16
                Polciu, jak tam murzynek, co ? :)))
                • ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:38
                  Wlasnie go zaintubowalam. ;P
                  • zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:43
                    zazdraszczam :) ja za to po śledziach jestem :0 mniam :)
                    • ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:54
                      Mnie dzisiaj tak cisnie, ze zaraz po murzynku z checia bym sledzika wsunela :).
                      A potem brukselke zapiekana. Pozniej jeszcze cos, nie wiem co i nie chce
                      wiedziec. ;P
                      Nie, w sumie wiem, biszkopta przelozonego masa krowkowa z orzechami wloskimi...
                      A pozniej... Pozniej na intensywna terapie...
                      • zlota-puma Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:55
                        nie mogę się smiać, bo mi się nie zagoi pod nosem :))))
                        • ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 15:58
                          Heh, e tam, smiech to zdrowie! :)))
                          • zielonka16 Re: Ja chce spac! 18.11.06, 16:07
                            ha ha ha no faktycznie źle to wygląda jak ludze myślą że ja tak rano... no
                            mniejsza.Dziecko wróciło z konsultacji i szkołę zaczyna.
                            • ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 16:30
                              Nie no, Zielonka, zle to nie wyglada. :)
                              Ja zawsze zagladam do Twoich watkow.
    • zielonka16 Polciu 18.11.06, 16:32
      wprawdzie masz tam napisane że nie korzystasz z poczty,ale zobacz.
      • ciociapolcia Re: Polciu 18.11.06, 16:37
        Hmm, jakies problemy z serwerem... jak ja nie lubie tej gazetowej poczty. :/
        Zaraz zerkne ponownie.
        • zielonka16 Re: Polciu 18.11.06, 16:46
          No u mnie też tak bywa.Czasami
          • ciociapolcia Re: Polciu 18.11.06, 16:53
            Odpisalam.
            Udalo sie :).
            • zielonka16 Re: Polciu 18.11.06, 16:58
              A ja niemogę przeczytać cholerkaaa
    • zielonka16 Re: Ja chce spac! 18.11.06, 16:54
      I teraz ja mam problemy z serwerem prasowym buuu:((
    • d0orota Re: Ja chce spac! 18.11.06, 18:35
      a ja bym chciala miec jakis fajny powod żeby rano wstać :)
      • ciociapolcia Re: Ja chce spac! 18.11.06, 21:05
        Ja nie mam fajnego powodu... :/
      • iga74 Re: Ja chce spac! 20.11.06, 19:51
        Ja też, ja tez chcę się nareszcie wyspać i spać w nocy snem nieprzerwanym
        pobudkami mojego brzdąca. Mąz dostaje już kurwicy a mnie wkurwia, że on sie
        wkurwia i tak sobie sielankowo ostatnio bytujemy....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka