marrtawu
19.11.06, 00:43
Pomyślałam sobie, że najłatwiejcoś załatwić pocztą pantoflową - i być może
mogłybyście mi w tym pomóc.
Mam mieszkanie do wynajęcia - jednopokojowe, osobna widna kuchnia, właśnie
jest gruntownie remontowane - wymiana rur, zakładanie wodomierzy, wymiana
wszystkich urządzeń sanitarnych - Warszawa, Śródmieście, niedaleko Łazienek,
okolica ambasad,cisza i spokój, ale zarazem blisko do autobusów, tramwajów,
metra, okno na podwórko, drugie piętro, częsciowo umeblowane.
Jeżeli same jesteście zainteresowane, wszelkie dalsze informacje chętnie
podam na priva, a jeżeli słyszcie w pracy/szkole/innych miejscach, że ktoś
aktualnie szuka czegoś w tym guście - napomknijcie mu o tej ofercie. Dzięki
za ewentualną pomoc, zawsze to najszybciej się rozchodzą wieści na zasadzie,
że jedna pani drugiej pani...:)))