Dodaj do ulubionych

Ogłoszenie

19.11.06, 00:43
Pomyślałam sobie, że najłatwiejcoś załatwić pocztą pantoflową - i być może
mogłybyście mi w tym pomóc.

Mam mieszkanie do wynajęcia - jednopokojowe, osobna widna kuchnia, właśnie
jest gruntownie remontowane - wymiana rur, zakładanie wodomierzy, wymiana
wszystkich urządzeń sanitarnych - Warszawa, Śródmieście, niedaleko Łazienek,
okolica ambasad,cisza i spokój, ale zarazem blisko do autobusów, tramwajów,
metra, okno na podwórko, drugie piętro, częsciowo umeblowane.

Jeżeli same jesteście zainteresowane, wszelkie dalsze informacje chętnie
podam na priva, a jeżeli słyszcie w pracy/szkole/innych miejscach, że ktoś
aktualnie szuka czegoś w tym guście - napomknijcie mu o tej ofercie. Dzięki
za ewentualną pomoc, zawsze to najszybciej się rozchodzą wieści na zasadzie,
że jedna pani drugiej pani...:)))
Obserwuj wątek
    • jo-asiunka Re: Ogłoszenie 19.11.06, 12:46
      witam, ja jestem zainteresowana. Proszę o maila. Ważne jest dla mnie, od kiedy
      będzie do zamieszkania.
      • marrtawu Re: Ogłoszenie 19.11.06, 15:49
        Proszę bardzo:) Mail czeka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka