Dodaj do ulubionych

Coffee & proc CO.

05.12.06, 22:37
Postanowiliśmy wspólnie z kawą założyć firmę na czacie. Będziemy udzielać
porad zagubionym kobietom, tym prześladowanym i gnębionym. Będziemy służyc
radą samotnym i niespełnionym. Pomagać, wskazywac drogę tym pełnym kompleksów,
a przecież wartościowym.
Oczywiście wszystko to bezpłatnie. Wysłuchamy zwierzeń i ustosunkujemy sie do
problemów.
Czas zrobić coś dla innych. Życie nie tylko po to jest by brać.
Obserwuj wątek
    • moonn Re: Coffee & proc CO. 05.12.06, 23:07
      A potem co ciekawsze kawalki wkleimy na forum , porada porada a forum isc musi
    • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 00:34
      Proces zapomniał o jednym małym szczególe. On zajmuje się tylko seksem i
      poradami z nim związanymi. Ja częścią pozostałą :-).
      • mikosz8 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 07:50
        Taki duet powstanie - Dr. Jekyll& Mr. Hyde.
        Dziwię Ci się kawo że wciąga Cię proces (chory człowiek netu) w swoje gierki.
        Przypomina mi to taki obrazek; Do psychicznie chorego człowieka przychodzi
        piękna , mądra dama (dawna żona, kochanka) .Drżacymi rękami podsuwa mu swoje
        zdjęcie ,przez szczelinę okratowania (tak radził lekarz). On patrzy na zdjęcie
        i łzy nabiegają mu do oczu. Po chwili podnosi głowę i by podziekowac za prezent
        snuje swoje chore plany jak to by wspólnie z Tobą mogli uzdrawiać ludzi chorych
        i zagubionych. Jak by chciał założyć klinike dla "upadłych w necie" gdzie byłby
        ordynatorem a Ty kawo personelem.
        Co się jeszcze poczwarzy w tej chorej głowie procesa?!
      • moonn Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 08:53
        kawa3603 napisała:
        > Proces zapomniał o jednym małym szczególe. On zajmuje się tylko seksem i
        Juz zapomnial ? no no niezla spolka , kawo jak myslisz duzo osob do ciebie
        przyjdzie wiedzac ze masz spolke z prockiem ?

        • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 09:39
          Powiedz moon, czy mogę mu jej odmówić ?
          Tak uroczo mi ją zaproponował i chce się zająć tym co dla mnie kłopotliwe ;).
          Ja procesa nawet lubię. Co ja mam przeciwko niemu ?
          Bo walczy na czacie i prowokuje to mam w nim upatrywać wroga ? Nie widzę wroga
          ani w nim, ani w nikim innym.
          Nie proszę się aby ktoś do mnie przychodził. Zostawiam to wyborowi każdego, kto
          tego potrzebuje. Uważasz moon, że powinnam zaatakować procesa ? A za co ?
          Jak coś mi się nie podoba, to o tym piszę. Nie zamierzam tu nikogo mieszać z
          błotem, tylko dlatego, że tak robią inni.
          Propozycja moja, odnośnie mojego bloga jest prawdziwa i na czasie. Blog i sprawy
          tam zawarte są tylko moje. I zapraszam do opisania historii, nawet z procesem
          ... nie mam nic przeciwko temu.
          winnata.blox.pl/html/1310721,262146,21.html
          Wystarczy dać znać na: winnata@tlen.pl . Porozmawiać ze mną można też na
          komunikatorze tlenowym.
          • moonn Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 10:02
            Kawo mozesz bo spolka to handel, a procek jak narazie nie daje, a bierze, do
            tego jak by bylo malo to ma kiepska prase i reklame.
            Nie wnikam czy cos masz do niego , nie wiem czy twoje flaki rozwloczyl po
            wszystkich pokojach , nie wiem czy pisal w pokojach czy na forum w chamski i
            ordynarny sposob o twoich przyjaciolach
            czy to walka czy choroba , nie wiem nie mam kwalifikacji by to oceniam
            Kawo nawet jesli ludzie cie znaja , to i tak nie unikniesz ich spojrzenia
            poprzez procesa
            Co do blota zrobi to za ciebie proces w tym jest niezly
            Jesli mimo to uda cie sie , to pamietaj o "wampirach"
            Zycze ci powodzenia ;)
            • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 10:09
              Moon , ja jako czarownica na wampiry jestem odporna. Wiem z doświadczenia, że
              każda nieprzychylność i zło kierowane w moją stronę, obija się od mej tarczy
              ochronnej i uderza w wysyłającego z podwójną siłą ;).
              • moonn Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 10:17
                nie o takim wampiryzmie mowie
                • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 10:30
                  :-)
                  • mikosz8 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 11:39
                    Spółka kawy z procesem doprowadzi do tego ze pies z kulawą noga nie zajrzy na
                    blog kawy. Tym bardziej że proces będzie miał tam udziały i będzie wścibiał ten
                    swój klostropowaty pysk. Zapewne kawa udostepni mu również skrzynkę mailową jak
                    to czynia lokomotywianki.
                    Sam chciałem napisać w blogu kawy ,ale dobrze ze się nie spieszyłem.
                    Nie chciałbym udziałów tej spólki nawet za dopłatą.
                    • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 13:19
                      Blog jest tylko mój i nikt nie ma do niego żadnych praw. To co proces poruszył w
                      tym wątku to zupełnie inna historia. Zwykła prowokacja na mojej osobie Mikosz.
                      Nie mam z nim żadnej spółki. Naprawdę w to uwierzyłeś ?
                      • moonn Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 13:54
                        hmm Matrix ? ,bosze nieche sie budzic <ryczy> <rotfl>
                      • proces7 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 13:58
                        kawa3603 napisała:

                        > Blog jest tylko mój i nikt nie ma do niego żadnych praw

                        Dobrze wiedzieć, trzeba mi to było mówić, zanim zacząłem go reklamować w sieci.
                        Ale lepiej późno niz wcale.

                        > Nie mam z nim żadnej spółki. Naprawdę w to uwierzyłeś ?

                        To przykre patrzeć, jak kajasz się przed tym Naleśnikiem, zapierając się mnie, kawo.
                        • moonn Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 14:02
                          ups spolka upadla ? i co teraz <strach>
                        • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 14:02
                          Mam się pokajać przed Tobą, procesie ?
                          Straszne są ludzkie wymagania. Każdy ma o coś pretensje. No super ;).
                          • moonn Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 14:07
                            Zaraz zaraz je jeden zyczylem ci powodzenia ;)
                            • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 14:09
                              Moon proces też mi życzył. W dodatku zrobił mi reklamę. Tego nie mogę utajniać.
                              • proces7 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 14:28
                                Właśnie Ty mi pokazujesz kawo, że nie warto nic robić dla innych, ot co!
                                • moonn Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 14:29
                                  proces no coz , kto pod kim dolki kopie....
                                • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 14:32
                                  Procesie, ja to robię dla Twojego dobra. Nie oszukuję osób, które lubię. A grę
                                  prowadzę czystą. Tego nie możesz zaprzeczyć ?
                    • magdajeden Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 22:30
                      co to znaczy "klostropowaty"?
          • magdajeden Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 22:28
            kawo ty nie jestes taka głupia jaką udajesz przecież. wiec o co chodzi?
            a moze jestes?
            kawo o co chodzi?
            probujesz go nawrócic? prózny trud. zakochałas sie? współczuję.
            zastanów sie z kim "spółkujesz" :p (czy ten cudzyslow jest konieczny?)
            • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 07.12.06, 08:34
              A co masz Magdo przeciw mojej ewentualnej spółce z procesem, hm ?
    • alinka64 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 18:30
      TO Ja serdecznie z góry za TE rady dziękuje! Fajnie bym na TYM wyszła :]
      • alinka64 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 18:47
        I nie mówię Tu o Procesie, Kawa reprezentuję postawę życiową, dokładnie na
        prawa kobiet w społeczeństwie, zupełnie sprzeczną z moimi poglądami, co
        wyklucza Ją z grona moich ppotencjalnych partnerów do poważnych rozmów.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33883&w=53361628&a=53413009
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33883&w=53361628&a=53436975
        • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 21:06
          Nic nie zrozumiałaś z mojej wypowiedzi. Wyjaśniłam to już nieco w innym wątku...
          • kawa3603 Re: Coffee & proc CO. 06.12.06, 21:15
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33883&w=53361628&a=53494286

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka