proces7
05.12.06, 22:37
Postanowiliśmy wspólnie z kawą założyć firmę na czacie. Będziemy udzielać
porad zagubionym kobietom, tym prześladowanym i gnębionym. Będziemy służyc
radą samotnym i niespełnionym. Pomagać, wskazywac drogę tym pełnym kompleksów,
a przecież wartościowym.
Oczywiście wszystko to bezpłatnie. Wysłuchamy zwierzeń i ustosunkujemy sie do
problemów.
Czas zrobić coś dla innych. Życie nie tylko po to jest by brać.