Dodaj do ulubionych

Foty z Telekamer - niezła polewka

24.01.07, 18:42
Polecam szczególnie:
1. Dowborowa i jej pończochy i stanik - kuźwa co ta kobieta jeszcze moze
zrobić, zeby się lansować
2. Bombkowa kreacja żony Ciacha - Sracha
3. Kożuchowska jako najlepiej ubrana Polka - hmm ta bluzka to jakoś mi się z
Xenną wojowniczą księżniczką kojarzy
4. Mucha w sukience Ewy Sonnet
Tyle ode mnie, bawcie się dobrze:)
Obserwuj wątek
    • forumowicz_pospolity Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 24.01.07, 18:44
      ty wklej a nie polecasz;)
      • asiek101 Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 24.01.07, 19:21
        forumowicz_pospolity napisał:

        > ty wklej a nie polecasz;)
        >

        Kurcze zapomniałam sorki:
        vipnews.pl/article.php?category=4&article=2437&fpage=1
        Ale to przez Dowborową i Agatę pląsająca solo na parkiecie:)
    • por_borewicz Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 24.01.07, 23:23
      asiek101 napisała:

      > Polecam szczególnie:
      <CIACH!>
      > 4. Mucha w sukience Ewy Sonnet

      Ogladamy sobie z Tulka te Muche i wymniane zdan mamy mniej wiecej taka:
      - Heh, wyglada jakby dopiero co z lozka wstala...
      - A co ona tu z przodu tak trzyma?
      - Fałdę...
      - Tja, chyba brzuszną....
      - Heh, uchy;a rąbka tajemnicy... PSIE! (psie nie takie jak psie zycie tylko
      takie PSIE jak telefony konkurencji ;-) )

      Pozdrawiamy
    • forumowicz_pospolity Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 24.01.07, 23:25
      Ani Muchie ładnie w tej fryzie choć suknia cierpi na przerost ilościowy
      materiału w stosunku do potrzeb;)

      żonka Dańca też wyglada na babke fajną

      szkoda ze Macka Zakoscielnego nie ma
      to jest gostek:))
    • vandikia str 5, dancewicz z wawrzeckim. mistrzostwo :)))) 24.01.07, 23:34

      • drzejms-buond ania! 25.01.07, 10:05
        wygląda jakby "zzawegla"
        piękności moje...
        jakby dopiero co z azji wróciła
        do twarzy jej z tą azją...

        ...ale ja to zboczony jestem...
        :-/
        • drzejms-buond kret 25.01.07, 10:08
          a ja uważam że kret i młynarska to ładna para
          pasują do siebie!
          • pomme Re: kret 25.01.07, 11:02
            mi sie podobała sukienka muchy bardzo - tylko kolor nie ten i jej grzywka coś
            nie teges wg mnie, podobała mi sie tez kiecka kukulskiej ( jakie ona ma małe
            cycuszki)
            Dowbor chyba z katowickiej przyjechała znaczy prosto z pracy
            • pomme Re: kret 25.01.07, 11:03
              aha czy ta Ewa Sonet to jakas nowa projektantka? bo suknie to wydała mi sie w
              stylu Gosi Baczyńskiej
          • mozambique Re: kret 25.01.07, 11:05
            kuurdee, w obwodzie mam chyba połowe mniej niz Dowborowa a cykam sie załozyc
            taką pączochę z założenia , ze to tylko dla bardzo , bardzo szczupłych nózek,
            takich jak patyczki , bo taka pączocha pogrubia optycznie bardzo

            a ona widze, koplentnie bez kompleksów
            • drzejms-buond ciekawe... 25.01.07, 11:40
              wy to jakoś tak szczegółowo patrzycie
              a ja całosciowo..
              czy to znaczy ze jestem zboczony?
              • mozambique Re: ciekawe... 25.01.07, 11:51
                i calościowo Dowbor ci sie podoba ???
                • drzejms-buond Re: ciekawe... 25.01.07, 12:29
                  mozambique napisała:

                  > i calościowo Dowbor ci sie podoba ???

                  ehmmmmmmmm,
                  ja mówię tylko,ze nie widzę tych szczegółów , które Wy widzicie
                  wstażeczka, bluzeczka, szpileczka, grzyweczka...
                  albo coś ładnie wyglada albo nie..
                  ale do tego to chyba zmysłu kobiecego trzeba...
                  sam płeć mózgu nie wystarczy...
                  :-/
                  • mozambique Re: ciekawe... 25.01.07, 13:28
                    wystarczy

                    zmysl wzroku kobiet jest nasatwiiony włąsnie na wyłapywanie szczególów w
                    przedmiotach oraz w wyrazie twarzy . Wiadomo dlaczego - matka musi rozpoznac u
                    u dizecka niepokojace objawy w wygladzie i zachowaniu, płeć jaskiniowa szybko
                    musiala rozpoznac w jakim stanei i humorze wrocił samiec z polowania itp . Bez
                    tego mogłoby byc z nią żle :(((

                    potem kobiety zajmowały sie uprawa roslinek - oko do szcegółów jak najbardziej
                    przydatne . I dzisiaj rzuce okiem na jakas lafirynde na ulicy i w ćweirc
                    sekundy widze wszytko - od koloru tipsów po liczbe sztucznych rzęs .
                    Stad tez tylko kobieca perfekkcyjan umiejetnosc rownoleglosci czynnosci : w
                    tym samaym momenci, pilnuej dizecka, kotuje mel-zupke i liczy rachunki.
                    FAcert do czegos takeigo nie jest zdolny.

                    samiec mial inne zadanie : polowanie , obrona przed drapieznikeim lub wrogim
                    plemienmiem, jego oko musi zobaczyć "całokształt" , szybko ocenic odleglosc do
                    celu, policzyc wrogów, zauwazyc potenjclane mijesce zasadzki lub schronienia,
                    zaplanowac całą akcję itp stad lepszy zmysł pzrestzrzenny u facetów.
                    Wszcególach sie gubicie.

                    dzejms - zamknij oczy i powiedz jaki kolor szminki dzisiaj ma twoja szefowa ????
                    • drzejms-buond Re: ciekawe... 25.01.07, 13:49
                      mozambique napisała:


                      > dzejms - zamknij oczy i powiedz jaki kolor szminki dzisiaj ma twoja szefowa ???
                      > ?

                      :-D))
                      ładnie napisane...
                      ------------
                      a to proste jest..
                      ja jej dzisiaj nie widziałem ale moge powiedzieć śmiało, gdyz albowiem kobieta
                      niemalującą się jest...
                      a podobno to samce są wzrokowce?
                      kolor?-transparentny
                      ;}
                      • drzejms-buond Re: ciekawe... 25.01.07, 13:52
                        ale,ale...
                        jak wpadłem na Kreta w Oszołomie, to TYLKO ja zauważyłem srebrne branzoletkie na
                        ręku..ale... na którym???hmmmmmmm...
                      • mozambique Re: ciekawe... 25.01.07, 13:56
                        znaczy , na żywca cie bierze ...

                        a to juz wyższa szkoła jazdy
    • mozambique Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 11:57
      BTW Janosikowa juz wygląda jak monstrum
      • anmanika Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 12:07
        Co moja ulubiona Gacia z twarza zrobila?
        • drzejms-buond Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 12:29
          janosikowa dzisiaj w TOKACH będzie
        • dragon_fruit Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 14:02
          no właśnie! botoks czy inny jad kielbasiany?
    • wieslawa-siemiankowska Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 12:50
      A Gacia się ponoć nachlała i tańczyła solo pośrodku sali w Victorii:)
      • feber Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 15:07
        u Kukulskiej zanik piersi zauwazylam, kiedys chyba miala wiecej
        a Dowbor wyglada jak kurtyzana co najmniej, ale taka podstarzala, fatalnie
        wyglada ten kontrast czarne ponczochy - biala, wrecz trupia skora
        • mozambique Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 15:13
          burdelmama ?
          • drzejms-buond aaaaaaaaj tam tu to jest MODA! 25.01.07, 15:45
            aaaby-sprzedac.blogspot.com/2006_01_01_archive.html
            pożyczam od dziewiarzy
            :-D))
          • feber Re: Foty z Telekamer - niezła polewka 25.01.07, 21:11
            mozambique napisała:

            > burdelmama ?


            ooo, tego slowa mi brakowalo :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka