tralalumpek 17.04.03, 10:56 ...rany...........ja dopiero dzisiaj odebralam wiadomosc a jeszcze wczoraj rozmawialam w tamtych sprawach i mielismy(-les) osobiscie potwierdzic....wisze .....szkoda ze nie powiedziales wczesniej ze wyjezdzasz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzulw Re: ratunkuuuuu........rzulwiku 18.04.03, 10:00 Jejku przepraszam, ale nie mogłem się dodzwonic... ciagle ta....MASZYNA :) A pdjechac też nie mogłem ;( Sama wiesz, że wszystko tak nagle... Przepraszam za "kwas"... i do zobaczenia, tu lub tam. Wesołych i mokrych... Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: ratunkuuuuu........rzulwiku 18.04.03, 17:51 rzulw napisał: > Jejku przepraszam, ale nie mogłem się dodzwonic... ciagle ta....MASZYNA :) > A pdjechac też nie mogłem ;( Sama wiesz, że wszystko tak nagle... > Przepraszam za "kwas"... i do zobaczenia, tu lub tam. > Wesołych i mokrych.. wspaniale ze sie odezwales, przyznam ze troche mnie zaskoczyles tym zniknieciem ale coz, jak powiedzial moj maz w tej chwili jako komentarz: ty wiesz lepiej co dla ciebie dobre.... jezeli jeszcze zdazysz przed swiatami do skrzynki zagladnac to: smacznych swiat, wesolego jajka ... do milego....tu lub tam pozdrawiamy cie oboje z mezem i powodzenia.... Odpowiedz Link Zgłoś
melinek Rzulwiku, tez mam sprawe do Ciebie. :)) 18.04.03, 15:14 Odeslalo mi zyczenia dla Ciebie, bo twoja skrzynka jest przepelniona. Odchodz ja troche i zrob prosze miejsce dla mojego 3Kb listu. :)) Seredecznie pozdrawiam. :)) Terez mi przyszlo do glowy, ze tu tez moge Ci zlozyc zyczenia. Oto one: Tak rzadko jestes nawet na pogaduchach, ze wszyscy tesknia za Toba. :)) Z tej tesknoty :)) zycze Ci :)) weslolych, pogodnych, szczesliwych, zdrowych Świat Wielkiej Nocy i pomyslnego dalszego losu. :)) Melinek :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Re: Rzulwiku, tez mam sprawe do Ciebie. :)) 18.04.03, 16:03 melinek mni napisał: > > Terez mi przyszlo do glowy, ze tu tez > moge Ci zlozyc zyczenia. Oto one: > > Tak rzadko jestes nawet na pogaduchach, > ze wszyscy tesknia za Toba. :)) > Z tej tesknoty :)) zycze Ci :)) weslolych, > pogodnych, szczesliwych, zdrowych > Świat Wielkiej Nocy i pomyslnego > dalszego losu. :)) > > Melinek :)) Dziękuję bardzo Melinku, za pamięć i życzenia I również Tobie skladam życzenia Wielkiej... Mocy. I ja za Wami tęsknię... ale żeby mieć, trzeba chcieć. żeby być, trzeba żyć. Gdy tą umiejętność nabędę już zawsze z Wami będę pozdroovki :) Odpowiedz Link Zgłoś
melinek Re: Rzulwiku, tez mam sprawe do Ciebie. :)) 18.04.03, 21:00 rzulw napisał: > ale żeby mieć, trzeba chcieć. > żeby być, trzeba żyć. Zyj i chciej zyc dla innych. Potrzebujemy Cie. :)) Odpowiedz Link Zgłoś