Dodaj do ulubionych

ratunkuuuuu........rzulwiku

17.04.03, 10:56
...rany...........ja dopiero dzisiaj odebralam wiadomosc a jeszcze wczoraj
rozmawialam w tamtych sprawach i mielismy(-les) osobiscie
potwierdzic....wisze .....szkoda ze nie powiedziales wczesniej ze wyjezdzasz
Obserwuj wątek
    • rzulw Re: ratunkuuuuu........rzulwiku 18.04.03, 10:00
      Jejku przepraszam, ale nie mogłem się dodzwonic... ciagle ta....MASZYNA :)
      A pdjechac też nie mogłem ;( Sama wiesz, że wszystko tak nagle...
      Przepraszam za "kwas"... i do zobaczenia, tu lub tam.
      Wesołych i mokrych...
      • tralalumpek Re: ratunkuuuuu........rzulwiku 18.04.03, 17:51
        rzulw napisał:

        > Jejku przepraszam, ale nie mogłem się dodzwonic... ciagle ta....MASZYNA :)
        > A pdjechac też nie mogłem ;( Sama wiesz, że wszystko tak nagle...
        > Przepraszam za "kwas"... i do zobaczenia, tu lub tam.
        > Wesołych i mokrych..


        wspaniale ze sie odezwales, przyznam ze troche mnie zaskoczyles tym
        zniknieciem ale coz, jak powiedzial moj maz w tej chwili jako komentarz: ty
        wiesz lepiej co dla ciebie dobre....
        jezeli jeszcze zdazysz przed swiatami do skrzynki zagladnac to:
        smacznych swiat, wesolego jajka ...
        do milego....tu lub tam
        pozdrawiamy cie oboje z mezem
        i powodzenia....

    • melinek Rzulwiku, tez mam sprawe do Ciebie. :)) 18.04.03, 15:14
      Odeslalo mi zyczenia dla Ciebie, bo
      twoja skrzynka jest przepelniona.
      Odchodz ja troche i zrob prosze
      miejsce dla mojego 3Kb listu. :))
      Seredecznie pozdrawiam. :))

      Terez mi przyszlo do glowy, ze tu tez
      moge Ci zlozyc zyczenia. Oto one:

      Tak rzadko jestes nawet na pogaduchach,
      ze wszyscy tesknia za Toba. :))
      Z tej tesknoty :)) zycze Ci :)) weslolych,
      pogodnych, szczesliwych, zdrowych
      Świat Wielkiej Nocy i pomyslnego
      dalszego losu. :))

      Melinek :))
      • rzulw Re: Rzulwiku, tez mam sprawe do Ciebie. :)) 18.04.03, 16:03
        melinek mni napisał:


        >
        > Terez mi przyszlo do glowy, ze tu tez
        > moge Ci zlozyc zyczenia. Oto one:
        >
        > Tak rzadko jestes nawet na pogaduchach,
        > ze wszyscy tesknia za Toba. :))
        > Z tej tesknoty :)) zycze Ci :)) weslolych,
        > pogodnych, szczesliwych, zdrowych
        > Świat Wielkiej Nocy i pomyslnego
        > dalszego losu. :))
        >
        > Melinek :))

        Dziękuję bardzo Melinku, za pamięć i życzenia
        I również Tobie skladam życzenia Wielkiej... Mocy.
        I ja za Wami tęsknię...
        ale żeby mieć, trzeba chcieć.
        żeby być, trzeba żyć.
        Gdy tą umiejętność nabędę
        już zawsze z Wami będę


        pozdroovki :)
        • melinek Re: Rzulwiku, tez mam sprawe do Ciebie. :)) 18.04.03, 21:00
          rzulw napisał:

          > ale żeby mieć, trzeba chcieć.
          > żeby być, trzeba żyć.

          Zyj i chciej zyc dla innych.
          Potrzebujemy Cie. :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka