mathildae 23.11.01, 12:40 pada, pada snieg niech zasypie nas niechaj spelni sie ten zimowy czas..... dalej nie pamietam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
onlyania Re: widzicie? 23.11.01, 12:48 a ja lubie jak snieg pada.... duzo, duzo sniegu poprosze.... Odpowiedz Link Zgłoś
hazir Re: widzicie? 23.11.01, 12:53 mathildae napisał(a): > pada, pada snieg > niech zasypie nas > niechaj spelni sie > ten zimowy czas..... > > dalej nie pamietam! Pada śnieg, pada śnieg sypie granatami ech, Mikołaj dostał w łeb, leży pod saniami dalej nie pamietam! Odpowiedz Link Zgłoś
mathildae Re: widzicie? - hazir 23.11.01, 13:07 ucaluj ode mnie jalowke u srodmordzie;-). eh, stare dzieje... rozrzewniona m. Odpowiedz Link Zgłoś
hazir Re: widzicie? - hazir 23.11.01, 13:11 Jałówka jest na Twoim balkonie, wiec jak mam ją ucałować??? Odpowiedz Link Zgłoś
mathildae Re: widzicie? - hazir 23.11.01, 13:19 hazir! wroc, przeciez ja juz czas jakis wyslalam ja do Ciebie! nie odebrales zwierzatka?!? nie sprawdzasz poczty? znowu jestes .... na odwyku? w psychiatryku? w ... ? Odpowiedz Link Zgłoś
hazir Re: widzicie? - hazir 23.11.01, 13:28 Przecież wiesz. Zwierząt w szpitalu trzymać nie można. Wysłałaś zwierzątko w ciemno? Wstydź się. A ja Ci ufałem. Teraz Twoja kolej na kurację:) Odpowiedz Link Zgłoś
mathildae Re: widzicie? - hazir 23.11.01, 16:14 hazir, przyszlo dwoch takich i powiedzieli, ze zimno, ze snieg pada, ze trzeba sie cieplo ubrac. i dali taki gustowny kaftanik. musieli mi pomoc go zawiazac na plecach, wiesz, teraz taka moda. i potem pojechaliszmy do chaty na imprezke. mnostwo ludzi, bardzo fajni sa;-). tylko jeden problem, ktos nas zamknal z zewnatrz, a od srodka brak klamek - podobno ukradli podczas poprzedniej balangi - wiec badz tak mily i przyjedz w niedziele z jakas klamka i wypusc mnie. albo sam wpadnij tutaj, swietnie sie bawilimy, naprawde. latwo trafic, bo to najwieksza willa ... w Tworkach, czy jakos tak. pozdr. m. hazir napisał(a): > Przecież wiesz. Zwierząt w szpitalu trzymać nie można. Wysłałaś zwierzątko w > ciemno? Wstydź się. A ja Ci ufałem. Teraz Twoja kolej na kurację:) Odpowiedz Link Zgłoś
hazir Re: widzicie? - hazir 26.11.01, 10:42 Wpadnę z klameczką w przyszły weekend. Do tej pory zrób szaliczek dla Mućki. Po komisyjnym odbiorze rękodzieła rozpatrzę podanie o przedterminowym zwolnieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
mathildae Re: widzicie? - hazir 26.11.01, 15:59 nie wpadaj, badz swiadomie!;-)) z reszta juz nieaktualne. imprezka byla cool, ale wczoraj wieczorem powiedzieli, ze wystarczy, ze biala sluzba nie ma kasy (to oni sponsorowali) i ze do roboty. no i znowu - jak w poniedzialek; praca, praca, pr......... ........ ............ ........... o, chyba mi sie przysnelo;-). a co do szalika, to chyba bedziemy sie wymieniac drutami. tylu sniegu, trzeba zwiekszyc tempo dziergania, a mi cos kiepsko idzie... Odpowiedz Link Zgłoś
hazir Re: widzicie? - m 27.11.01, 08:58 Może w przyszły weekend powtórzy się okazja to zabalujemy. Zaprosimy dyrektora białych służb i kasa się znajdzie. Mućka dostała komplecik od Górali. Zobaczyli bidulkę, tak bardzo zmarzniętą, chyba ruszyło ich sumienie. Nie sugeruj się prezentem od dobrych ludzi, Dziergaj dalej. Czas nie jest już taki ważny, na obecną chwilę liczy się efekt. Twój komplecik będzie na zmianę gdy zmoknie w czasie deszczu. Odpowiedz Link Zgłoś
mathildae Re: widzicie? - hazir 27.11.01, 15:19 hazir, podziekuj Goralom za dobre serce.:))) ale nie wrabiaj mnie w samotne machanie drutami - mielismy robic szaliczek w systemie zmianowym! nie badz wisnia, tylko lap sie za druty! pozdr. m. Odpowiedz Link Zgłoś