men_ Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 19:52 czort napisał(a): > men - decyduj!!!!!!!! A będziecie trzymac z dala od baru tego Świnskiego Ryja Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 19:53 Tak nie wejdziesz nawet do szatni :o) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 19:55 mario2 napisał(a): > Tak nie wejdziesz nawet do szatni :o) Uderz w stół, nożyce się .., Krzyknij Świński Ryj - kto przyleci ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 20:01 sam przylatujesz- i to na piwo na ktore ja zapraszam :o)) Mam nadzieje, ze nie na Krzywego Ryja :o) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 20:03 mario2 napisał(a): > sam przylatujesz- i to na piwo na ktore ja zapraszam :o)) > Mam nadzieje, ze nie na Krzywego Ryja :o) O.K. - ale z koryta nie będziemy pic ? Chociaż Ty podobno masz problemy z kuflami :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 20:53 zeby tobie dogodzic, zamowie Ci koryto. Nie przejmuj sie- bedziesz mial jak w domu Odpowiedz Link Zgłoś
niunieczka Re: KNAJPA MENA 11.12.01, 19:57 mam podac szczegoly, daja na friko na haslo men, a on potem placi, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Czort 11.12.01, 20:01 czort napisał(a): > men - decyduj!!!!!!!! KUWA - co Ty taka grzeczna dzisiaj ????:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: Czort IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.01, 20:50 ciekawa jestem......??? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: normalna-ania 11.12.01, 20:59 Gość portalu: onlyania napisał(a): > ciekawa jestem......??? Czego ? A Niunia juz Ci nie wypaplała ? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Czort 11.12.01, 21:04 men_ napisał(a): > > KUWA - co Ty taka grzeczna dzisiaj ????:) > a co? nie moge?, przeszkadza? mam wrocic do wlasnej postaci? Odpowiedz Link Zgłoś