Dodaj do ulubionych

KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001

11.12.01, 19:49
men - decyduj!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • men_ Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 19:52
      czort napisał(a):

      > men - decyduj!!!!!!!!

      A będziecie trzymac z dala od baru tego Świnskiego Ryja

      • mario2 Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 19:53
        Tak nie wejdziesz nawet do szatni :o)
        • men_ Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 19:55
          mario2 napisał(a):

          > Tak nie wejdziesz nawet do szatni :o)

          Uderz w stół, nożyce się ..,
          Krzyknij Świński Ryj - kto przyleci ?:)

          • mario2 Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 20:01
            sam przylatujesz- i to na piwo na ktore ja zapraszam :o))
            Mam nadzieje, ze nie na Krzywego Ryja :o)
            • men_ Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 20:03
              mario2 napisał(a):

              > sam przylatujesz- i to na piwo na ktore ja zapraszam :o))
              > Mam nadzieje, ze nie na Krzywego Ryja :o)


              O.K. - ale z koryta nie będziemy pic ?
              Chociaż Ty podobno masz problemy z kuflami :)
              • mario2 Re: KUWA - MEN ZAPRASZA NA PIWO 21.12.2001 11.12.01, 20:53
                zeby tobie dogodzic, zamowie Ci koryto. Nie przejmuj sie- bedziesz mial jak w
                domu
    • niunieczka Re: KNAJPA MENA 11.12.01, 19:57
      mam podac szczegoly, daja na friko na haslo men, a on potem placi,
    • men_ Re: Czort 11.12.01, 20:01
      czort napisał(a):

      > men - decyduj!!!!!!!!

      KUWA - co Ty taka grzeczna dzisiaj ????:)

      • Gość: onlyania Re: Czort IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.01, 20:50
        ciekawa jestem......???
        • men_ Re: normalna-ania 11.12.01, 20:59
          Gość portalu: onlyania napisał(a):

          > ciekawa jestem......???

          Czego ? A Niunia juz Ci nie wypaplała ?

      • czort Re: Czort 11.12.01, 21:04
        men_ napisał(a):

        >
        > KUWA - co Ty taka grzeczna dzisiaj ????:)
        >
        a co? nie moge?, przeszkadza?

        mam wrocic do wlasnej postaci?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka