olo53 07.12.07, 19:21 www.se.com.pl/se/index.jsp?place=topMenu&news_cat_id=-1&layout=0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mameluch Re: partycja K 07.12.07, 20:22 chyba za dużo się naoglądała podczas pracy jako dziennikarka śledcza, teraz jej się odbija. Odpowiedz Link Zgłoś