22.07.01, 21:11
Duży facet.Saaaamotny bo tak chciał. Świetnie gotuje.Prawdziwa złota rączka
do wszelkich napraw.Przebieg 47 tys.Własna hala produkcyjna M-5.
Umuzykalniony, turysta, i wiele innych zalet.
Czy to jeszcze może zainteresować kobietę.
Obserwuj wątek
    • Gość: Samanta Re: Kobitki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.01, 22:37
      Ocho! Widzę ,że przybył do grona następny samotnik ,na dodatek dowcipny.
      (poczytałam sobie posty:))Witaj w Klubie Osieroconych Serc:))
      • Gość: Papas Re: Kobitki - Do Samanty IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 07.08.01, 23:31
        Gość portalu: Samanta napisał(a):

        > Ocho! Widzę ,że przybył do grona następny samotnik ,na dodatek dowcipny.
        > (poczytałam sobie posty:))Witaj w Klubie Osieroconych Serc:))
        Witam także serdecznie i proszę o wyjaśnienie dotyczące Klubu.
        Przepraszam za długie milczenie ale brakło mi czasu, kompleksowo robię remonty.
        Spodziewałem się większego zainteresowania, jednak z treści innych wypowiedzi
        wnioskuję że popyt na takich już poza nami.
        Rozumiem że ty także jesteś członkinią klubu.

        • Gość: samanta Re: Kobitki - Do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 08.08.01, 11:47
          Gość portalu: Papas napisał(a):

          > Gość portalu: Samanta napisał(a):
          >
          > > Ocho! Widzę ,że przybył do grona następny samotnik ,na dodatek dowcipny.
          > > (poczytałam sobie posty:))Witaj w Klubie Osieroconych Serc:))
          > Witam także serdecznie i proszę o wyjaśnienie dotyczące Klubu.
          > Przepraszam za długie milczenie ale brakło mi czasu, kompleksowo robię remonty.
          > Spodziewałem się większego zainteresowania, jednak z treści innych wypowiedzi
          > wnioskuję że popyt na takich już poza nami.
          > Rozumiem że ty także jesteś członkinią klubu.

          czy jestem czlonkinia klubu ? I tak i nie ...Nie moge sie zdecydowac czy jestem
          samotna bo tak wyszlo czy dlatego , ze w sumie jest to bezpieczne . Co Ty tak
          Wojtus remontujesz , he? Gniazdo wijesz ? :-)
          >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka