kaktusek23
25.01.08, 11:38
Czesc :) Jestem nowa na forum i mam nadzieje,ze milo mnie
przyjmiecie :) Napisze cos o sobie:mam 23latka i na imie Kamila-nie
wiem co mam jeszcze napisac o sobie :) ale chetnie odpowiem na
pytania :)Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na forum.Dodam jeszcze,ze
bardzo mi sie ono podoba :)