25.01.08, 11:38
Czesc :) Jestem nowa na forum i mam nadzieje,ze milo mnie
przyjmiecie :) Napisze cos o sobie:mam 23latka i na imie Kamila-nie
wiem co mam jeszcze napisac o sobie :) ale chetnie odpowiem na
pytania :)Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na forum.Dodam jeszcze,ze
bardzo mi sie ono podoba :)
Obserwuj wątek
    • monalajza Re: Witam :) 25.01.08, 14:12
      jak sie obudza ze snun zimowego, to napewneo Cie milo przywitaja.
      POki co witam ja:)
      • shameeka Re: Witam :) 25.01.08, 16:18
        i ja witam ;d

        ostatnio troche forum przymarlo...
        ale pamietam jego poczatki
        :)
        • monalajza Re: Witam :) 25.01.08, 17:48
          ja tez Atka...ja tez;)
        • shameeka Re: Witam :) 26.01.08, 09:50
          ale ciebie Monia pelno :)
          wszedzie :)

          pamietam jak nas bylo tu duzo...
          jak sie "poznalysmy"
          to juz poltora roku
          :)
          jakos tak...
          • monalajza Re: Witam :) 26.01.08, 12:16
            mnie pelno bylo wczoraj..od dzis bedzie znow mniej bo nauka czeeeekaaa,wzyyyywaaa....:(
    • wiolunia79 Re: Witam :) 26.01.08, 13:19
      I ja bardzo serdecznie witam choć ostatnio rzadko się udzielam :)
    • nerri Re: Witam :) 26.01.08, 14:55
      I ja witam:D

      I muszę się z koleżankami zgodzić...początki były pięęęękne:P:P
      • monalajza Re: Witam :) 26.01.08, 17:00
        czasem mi tego brakuje, ale z drugiej strony...kurcze mam teraz jakos czasu wiecej:)

        a jakie mam fajne kolezanki! (pijaczki!) :P;))
        • shameeka Re: Witam :) 26.01.08, 18:01
          ech nie jedna butelke winia sie razem wypilo :D
          wirtualnie :)
          i nie jedna kolacje zjadlo :D
          • monalajza Re: Witam :) 26.01.08, 18:16
            a ile sie zjdalo jak Ty sie hajtalas:)
            to na Twoja czesc jadlysmy wtedy...wszystko!;)))
            ale to byla maskara to jedznie. Mysle ze sie dziewczyny zgodza:))
            • shameeka Re: Witam :) 26.01.08, 20:18
              ;d ja nawet nie wiem co wy wtedy robilyscie i coscie jadlyscie i
              pilyscie :)
              • wiolunia79 Re: Witam :) 26.01.08, 21:07
                jak to co piłyśmy? alk :)
                i nawet bramę Ci robiłyśmy :)
                • monalajza Re: Witam :) 26.01.08, 23:50
                  nie wiola ...
                  my jadlysmy REALNIE wspolnie.
                  Agatko: pilysmy alko;)
                  a jadlysmy...hm: slataki, ciasta Asi, karczki, kielbaski, i cos tam jeszcze juz nawet nie pamietam
                  ale bylo tego mase:)

                  za duzo jak na nasza mala ekipe;)
                  • shameeka Re: Witam :) 27.01.08, 08:44
                    ale brame pamietam wirtualna :)
                    :d
                  • wiolunia79 Re: Witam :) 27.01.08, 11:55
                    no to tylko mogę pozazdrościć :)
                  • nerri Re: Witam :) 27.01.08, 22:08
                    Monia:P
                    Bo wszystkie jechały głodne i każda nawiozła dla całego stada:P:P
                    • shameeka Re: Witam :) 27.01.08, 22:22
                      a czeu ja nic nie wiem
                      kgo madzia miala w lozku ;)
                      jakies robaczki // :)
                      • monalajza Re: Witam :) 27.01.08, 23:03
                        miala robaczka. mnie miala w lozku:)
                        pod jedna pierzynka:DDDD
                        heheh
    • rasgeea Re: Witam :) 27.01.08, 20:50
      Witaj Kamilko:))

      Mamy nadzieję, ze bedzie CI razem z nami dobrze:-)
      Udzielaj się:)))


      Ehh dziewczyny zgadzam się, początki były cudowne tutaj, normalnie szok. I
      wsumie od tego sie wszystko zaczęło, że się poznałyśmy i t epe...

      a w dniu śłubu Atki tez było nieźle:D
      Objadłyśmy się, opiłyśmy, za drowie Atki i nie tylko...
      a jakie towarzystwo wtedy w łóżku miałam:D:D:D:D:D:D:D
      • monalajza Re: Witam :) 27.01.08, 21:43
        ;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka