Dodaj do ulubionych

Żarcik z Czech

11.02.08, 13:53
Co różni Klausa od Boga? Bóg nigdy nie myślał, że jest Klausem.
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: Żarcik z Czech 12.02.08, 10:24
      :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka