mathildae
08.01.02, 11:32
te anielskie nie spelniaja swego zadania. tylko baju, baju albo ple, ple, ple.
herbatka czy soczek? bleeee, mdlo miiii....
a gdzie cichy szlest anielskich skrzydel? gdzie spiewy, ktore rozaniela
najczarniejsze dusze? gdzie delikatny dotyk niebianskich dloni, ktory sciera
zmeczenie i koi serce? no gdzie?
niech przyjda upadle, stracone w otchlan codziennego dnia! niech wreszcie sie
zacznie!!!!!