Dodaj do ulubionych

Cos dla sisi4

19.07.08, 22:33
Takie mam pytanie...Lubisz starocie czy tylko z nudow wywalasz z mrokow
przeszlosci stare watki,do ktorych nikt nie ma juz ochoty wracac?A moze napisz
cos swiezego ?
Obserwuj wątek
    • rudkaaa Re: Cos dla sisi4 20.07.08, 15:05
      Widać żyje wspomnieniami:)
      • leziox Re: Cos dla sisi4 20.07.08, 16:11
        Taaaa...Niech zyje.Ale zjedzone kotlety sa juz zjedzone.
        • debi_bebi Re: Cos dla sisi4 20.07.08, 16:56
          Ale smakowitości zawsze pozostawiają apetyczne wspomnienie o nich :)
    • sisi_4 Re: Cos dla sisi4 20.07.08, 21:15
      Jestem tu nowa Przejrzalam forum i poprostu spodobaly mi sie te watki
      Ale juz mnie nie ma Znikam Bawcie sie dobrze w swoim towarzystwie Pozdrawiam
      • rudkaaa Re: Cos dla sisi4 20.07.08, 21:58
        Ochhh..gdybysmy chcieli znikać po kazdej takiej uwadze,to fora
        swieciłyby pustkami;-)
        • leziox Re: Cos dla sisi4 20.07.08, 22:52
          Kobita nie ma wytrwalosci godnej prawdziwego forumowego menela.Moze przejrzy na
          oczy i jeszcze tu wroci.A jak nie,no to bedziemy bawic sie we wlasnym gronie....
          • rudkaaa Re: Cos dla sisi4 20.07.08, 23:08
            I zwiała nam świeża krew;-))szkodaaaa;-)))
            • leziox Re: Cos dla sisi4 21.07.08, 15:17
              Ploche,mlode pewnie.Jeszcze sie przyzwyczai,poki co,bedzie nas czytac w ukryciu :-)
              • sisi_4 Re: Cos dla sisi4 21.07.08, 16:14
                leziox napisał:

                > Ploche,mlode pewnie.Jeszcze sie przyzwyczai,poki co,bedzie nas czytac w ukryciu
                > :-)

                Znalazlam inne forum Bardziej przyjazne dla nowych osob
                Tu jak widze cieszy Was jak mozecie wydawac opinie oceniac kogos kogo nie znacie
                Powodzenia
                Baj
                • europa.1 Re: Cos dla sisi4 21.07.08, 18:14
                  Upssss...
                  • rudkaaa Re: Cos dla sisi4 21.07.08, 21:25
                    Wszystkie są przyjazne;-) nie mozna się obrazac o byle co....nikt
                    nie obiecywał,że bedzie łatwo:)
                    • leziox Re: Cos dla sisi4 21.07.08, 21:43
                      Eeeee,tam,wlasnie nie ma sie o co obrazac.Na tzw.przyjaznych forach mozesz
                      szybciej zostac zaatakowana niz na towarzyskim.Tu przynajmniej mowi sie co sie
                      mysli,nie owijajac w przyslowiowa bawelne i nie obraza sie az tak szybko.No...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka