Dodaj do ulubionych

Data ślubu ustalona

19.02.09, 14:43
jestem starsznie szczęśliwa:))))))))
Obserwuj wątek
    • egocentryk Re: Data ślubu ustalona 19.02.09, 15:06
      daj mi mejla do tego faceta już ja mam argumenty ,by mu wybić z głowy małżeństwo
      z tobą;)
      • paola80 Re: Data ślubu ustalona 19.02.09, 15:35
        Ach to "forumowskie" poczucie humoru...:)
        • egocentryk Re: Data ślubu ustalona 19.02.09, 20:38
          paola80 napisała:

          > Ach to "forumowskie" poczucie humoru...:)

          daj po prostu tego mejla lub numer telefonu....póki nie jest za późno....
      • polam5 Re: Data ślubu ustalona 19.02.09, 19:47
        Ty siedz tam cicho - a dlaczego mialby miec lepiej niz my?
    • sly38 Re: Data ślubu ustalona 22.02.09, 07:34
      nie zapomnij kupić napisów droga do raju , żebyś wiedziała jak raj wygląda
      hihihi a tak poważnie postaraj się wytrzymać przynajmniej 100 dni hihi
    • facettt ake my nie :))) 22.02.09, 17:20
      paola80 napisała:

      > jestem strasznie szczęśliwa:))))))))

      ale my nie. szkoda takie ladne dziewcze oddawac w lapy jakiemus
      obcemu chlopu :)
      • demoniusz_upadly Re: ake my nie :))) 24.02.09, 16:11
        Gratulacje! ;)

        A pomysł na wieczór panieński już jest?

        Bo jak nie ma, to już jest:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=91830389
        Serdeczności od ucha do ucha ;-o

        Demoniusz
    • mamuska_od_2007 Re: Data ślubu ustalona 26.02.09, 10:07
      to życzę szczęścia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka