Dodaj do ulubionych

A propos, Fale kobiecego pożądania...

02.04.09, 07:45
wyborcza.pl/1,88975,6425941,Fale_kobiecego_pozadania.html
Miłej lektury i kłaniam się nisko.
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: A propos, Fale kobiecego pożądania... 02.04.09, 11:05
      Diabolciu, Ty chyba masz jakieś fiksum dyrdum na tle seksu...
    • vobiska1 Diabollo, 02.04.09, 12:22
      dzięki za linka,cysto prowda :-))).
      • kochanica-francuza Re: Diabollo, 02.04.09, 22:45
        vobiska1 napisała:

        > dzięki za linka,cysto prowda :-))).

        A tego bym się w najśmielszych, nomen omen (patrz wątek obok) snach po vobisce
        nie spodziewała!
        • vobiska1 Re: Diabollo, 03.04.09, 00:37
          Ja bym się po Tobie też nie spodziewała, Twój nick to ściema.
          • kochanica-francuza Re: Diabollo, 04.04.09, 00:08
            vobiska1 napisała:

            > Ja bym się po Tobie też nie spodziewała

            ale czego?

            czy nick ma koniecznie być odwzorowaniem osoby? co z osobą o nicku richelieu,
            albo dziedziczna cytadela finansjery, albo dzidzia bojowa, albo kitek mały?
      • diabollo Re: Diabollo, 04.04.09, 01:13
        vobiska1 napisała:

        > dzięki za linka,cysto prowda :-))).

        Ależ do usług.

        Pozdrawiam Cię serdecznie i kłaniam się nisko.
    • grzespelc Re: A propos, Fale kobiecego pożądania... 02.04.09, 21:26
      Czytałem, czytałem, ciekawe, zgodne z doświadzczeniem życiowym.
    • stephen_s E tam, "fale kobiecego pożądania"... 03.04.09, 01:09
      ... porozmawiajmy o *moich* falach pożądania, które budzą się razem z wiosną!
      • grzespelc Re: E tam, "fale kobiecego pożądania"... 04.04.09, 10:50
        No to dawaj, jesteśmy ciekawi kolejnego odcinka.

        Może w rewanżu i ja coś zaproponuję...
        • stephen_s Re: E tam, "fale kobiecego pożądania"... 04.04.09, 11:09
          No co tu dużo mówić - idzie wiosna, więc hormony szaleją. A na ulicach kupa
          pięknych, wiosennych kobiet...

          Chciałbym, by któraś zaczęła mnie podrywać na przystanku :)))))
          • grzespelc Re: E tam, "fale kobiecego pożądania"... 04.04.09, 16:35
            A może Ty zaczniesz? Mała podpowiedź, hehehe:

            www.youtube.com/watch?v=6ozzfl5LS6M&eurl=http%3A%2F%2Fwww.goldenline.pl%2Fspotkanie%2Fspotkanie-goldenline-gorny-slask-i-okolice5%2Fkomentarze%2Fs%2F2&feature=player_embedded
          • kochanica-francuza "na ulicach kupa kobiet" 04.04.09, 20:33
            jak to wdzięcznie brzmi ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka