diabollo 02.04.09, 07:45 wyborcza.pl/1,88975,6425941,Fale_kobiecego_pozadania.html Miłej lektury i kłaniam się nisko. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a000000 Re: A propos, Fale kobiecego pożądania... 02.04.09, 11:05 Diabolciu, Ty chyba masz jakieś fiksum dyrdum na tle seksu... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Diabollo, 02.04.09, 22:45 vobiska1 napisała: > dzięki za linka,cysto prowda :-))). A tego bym się w najśmielszych, nomen omen (patrz wątek obok) snach po vobisce nie spodziewała! Odpowiedz Link Zgłoś
vobiska1 Re: Diabollo, 03.04.09, 00:37 Ja bym się po Tobie też nie spodziewała, Twój nick to ściema. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Diabollo, 04.04.09, 00:08 vobiska1 napisała: > Ja bym się po Tobie też nie spodziewała ale czego? czy nick ma koniecznie być odwzorowaniem osoby? co z osobą o nicku richelieu, albo dziedziczna cytadela finansjery, albo dzidzia bojowa, albo kitek mały? Odpowiedz Link Zgłoś
diabollo Re: Diabollo, 04.04.09, 01:13 vobiska1 napisała: > dzięki za linka,cysto prowda :-))). Ależ do usług. Pozdrawiam Cię serdecznie i kłaniam się nisko. Odpowiedz Link Zgłoś
grzespelc Re: A propos, Fale kobiecego pożądania... 02.04.09, 21:26 Czytałem, czytałem, ciekawe, zgodne z doświadzczeniem życiowym. Odpowiedz Link Zgłoś
stephen_s E tam, "fale kobiecego pożądania"... 03.04.09, 01:09 ... porozmawiajmy o *moich* falach pożądania, które budzą się razem z wiosną! Odpowiedz Link Zgłoś
grzespelc Re: E tam, "fale kobiecego pożądania"... 04.04.09, 10:50 No to dawaj, jesteśmy ciekawi kolejnego odcinka. Może w rewanżu i ja coś zaproponuję... Odpowiedz Link Zgłoś
stephen_s Re: E tam, "fale kobiecego pożądania"... 04.04.09, 11:09 No co tu dużo mówić - idzie wiosna, więc hormony szaleją. A na ulicach kupa pięknych, wiosennych kobiet... Chciałbym, by któraś zaczęła mnie podrywać na przystanku :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
grzespelc Re: E tam, "fale kobiecego pożądania"... 04.04.09, 16:35 A może Ty zaczniesz? Mała podpowiedź, hehehe: www.youtube.com/watch?v=6ozzfl5LS6M&eurl=http%3A%2F%2Fwww.goldenline.pl%2Fspotkanie%2Fspotkanie-goldenline-gorny-slask-i-okolice5%2Fkomentarze%2Fs%2F2&feature=player_embedded Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza "na ulicach kupa kobiet" 04.04.09, 20:33 jak to wdzięcznie brzmi ;-) Odpowiedz Link Zgłoś