Dodaj do ulubionych

Czy są tu Poznanianki?

08.08.09, 13:30
A tak wpadłam na pomysł, ze moze któras z Was nie ma czasem pójsc z
kims na piwko w weekend, ja mam znajomych z którymi czasem wychodze,
ale oni nie zawsze mogą..a sama nie pójdę przecież:)tak jak dzisiaj
na przykład.....w towrzystwie zawsze raźniej,proszę o maila...jesli
któraś z Was ma tez taką sytuację:)
Obserwuj wątek
    • obrotowy w tym mmomenci zaluje 08.08.09, 13:48
      ze nie jestem poznanianka :)
      • kasiapoznan1971 Re: w tym mmomenci zaluje 08.08.09, 16:00
        mi pozostaje w takim razie również żałować - z takich samych
        powodów:)
    • robsonrobson Re: Czy są tu Poznanianki? 06.09.09, 22:29
      CZEŚĆ !
      A Poznaniak nie może być ?
      Chętnie pójdę do kina, na piwo itp.
      Bob
      (robroy61@tlen.pl)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka