Dodaj do ulubionych

Ekologiczny Wywoz Odpadow - oferta dla M.-Struga

IP: 213.77.127.* 26.06.02, 18:01
Halo,

Otrzymalem interesujaca oferte firmy HETMAN na wywoz nieczystosci.

Mowa o firmie obslugujacej Eko-Domek kolo IKEA w Zabkach - kto dba o
srodowisko, wie o co chodzi...

Planujemy zlecenie obslugi osiedla Graniczna 28 przez f-me HETMAN. Polegac to
bedzie na wywozie odpadow i recyklingu niektorych z nich.

Oferta dotyczy bezplatnej dzierzawy pojemnikow 110 litrowych, gratisowych
workow na poszczegolne grupy surowcow wtornych oraz ich wywozu i recyklingu w
cenie 9,63 PLN (brutto).

Do surowcow wtornych przerabianych przez f-me HETMAN naleza: szklo
(biale/kolorowe), puszki aluminiowe, butelki plastikowe PET oraz makulatura.
HETMAN wywozi w tej cenie takze odpady pozostale (110-litrowy pojemnik co
tydzien).

Polecam takze innym mareckim wspolnotom (zwlaszcza z okolic IKEA)
zainteresowanie sie ta oferta, a zainteresowanych nia mieszkancow okolic ulicy
Granicznej o kontakt: 0601-377-375

Pozdrawiam,
Michal P. Lubiszewski
Obserwuj wątek
    • Gość: Raffix Re: Ekologiczny Wywoz Odpadow - oferta dla M.-Struga IP: *.braun.de 26.06.02, 18:09
      Gość portalu: MPL napisał(a):
      (..)
      > Otrzymalem interesujaca oferte firmy HETMAN na wywoz nieczystosci.
      > Mowa o firmie obslugujacej Eko-Domek kolo IKEA w Zabkach - kto dba o
      > srodowisko, wie o co chodzi...
      > Planujemy zlecenie obslugi osiedla Graniczna 28 przez f-me HETMAN. Polegac to
      > bedzie na wywozie odpadow i recyklingu niektorych z nich.
      > Oferta dotyczy bezplatnej dzierzawy pojemnikow 110 litrowych, gratisowych
      > workow na poszczegolne grupy surowcow wtornych oraz ich wywozu i recyklingu w
      > cenie 9,63 PLN (brutto).
      > Do surowcow wtornych przerabianych przez f-me HETMAN naleza: szklo
      > (biale/kolorowe), puszki aluminiowe, butelki plastikowe PET oraz makulatura.
      > HETMAN wywozi w tej cenie takze odpady pozostale (110-litrowy pojemnik co
      > tydzien).
      Hmm... jest to drożej niż w firmie "Jurand", która wywozi mi śmieci (chyba
      ostatnio z jakieś 8 zł za 110 litrowy pojemnik) ale w Jurandzie trzeba mieć
      własny pojemnik. Cóż, za ekologię trzeba płacić... ciekaw jestem, czy interesują
      ich też zlecenia indywidualne.
      • Gość: MPL Re: Ekologiczny Wywoz Odpadow - oferta dla M.-Struga IP: 213.77.127.* 26.06.02, 18:14
        JURANT rzeczywiscie wywozi za 8.00 PLN, ale 240-litrowy (przynajmniej do tej
        pory od nas - i to raz na 3 tygodnie) - tzn. W Hetmanie jest nieco drozej, ale
        za to lepiej!

Juz dzieki konsekwentnemu dzieleniu odpadow od poczatku zamieszkania w Strudze
        nasz pojemnik na odpady pozostale wywozony jest co 3 tygodnie, a nie co
        tydzien. Dodatkowo mamy darmowy nawoz organizczny (kompostownik) oraz sadzonki
        lub kawe+ciastka lub zabawki z IKEA za darmo (tzn. za smiecie) - jednak w
        przypadku przyjecia oferty HETMANa nie bedzie trzeba jezdzic do Eko-Domku ze
        smieciami...

Polecam goraco!

Michal
        • Gość: Raffix Re: Ekologiczny Wywoz Odpadow - oferta dla M.-Struga IP: *.braun.de 26.06.02, 18:24
          Gość portalu: MPL napisał(a):
          > Juz dzieki konsekwentnemu dzieleniu odpadow od poczatku zamieszkania w Strudze
          > nasz pojemnik na odpady pozostale wywozony jest co 3 tygodnie, a nie co
          > tydzien. Dodatkowo mamy darmowy nawoz organizczny (kompostownik) oraz sadzonki
          > lub kawe+ciastka lub zabawki z IKEA za darmo (tzn. za smiecie) - jednak w
          > przypadku przyjecia oferty HETMANa nie bedzie trzeba jezdzic do Eko-Domku ze
          > smieciami...

My też z plastikami i papierem jeździmy do eko-domku (choć chyba słabo się
          staramy bo pierwsza karta klienta jeszcze nie wypełniona i nic nie dostaliśmy :-))

Wracając do oferty Hetmana: rozumiem, że skoro odpady "nieodzyskiwalne"
          produkowałeś dotąd w tempie 1 pojemnik na 3 tygodnie, to na podobną częstotliwość
          będziesz umawiał się z Hetmanem, tak? Nam pojemnik starcza na 2 tygodnie i (jeśli
          byśmy dołączali się do Hetmana) najchętniej umówilibyśmy się na taką
          częstotliwość.
          Czy w tej cenie jest wywóz zarówno pojemnika jak i oddzielnych
          worków "przesortowanych"? Czy aż tak dobrze to nie jest?
          • Gość: gaja Re: Ekologiczny Wywoz Odpadow - oferta dla M.-Struga IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.06.02, 13:28
            Ja mam inny patent. Nie używam plastikowych reklamówek, z torebkami jestem
            bardzo ostrożna. W pobliskich sklepach i na bazarze wszyscy już wiedzą, że ja
            pomidory i marchew to w "rękę" biorę, a nie do torebek. Do wody założyłam filtr
            i mineralizator, więc butelek też nie używam. Soki robię sama. Mam świnkę
            morską, która pozostałości zjada. Jeżeli już się trafi coś, co można
            segregować, zanoszę do pojemnika (na szczęście mam tu taki całkiem niedaleko),
            a resztę wywożę do mamy do zsypu (bo ja do najbliższego mam 600 m). Zdziwił
            mnie natomiast fakt braku koszy na śmieci na ulicach. Parę dni temu przy mojej
            furtce leżał wielki papier. Szłam na pocztę, nie chciało mi się z nim wracać do
            domu, więc wzięłam papierzysko z myślą wywalenia po drodze. Papier doniosłam do
            poczty. To jakiś 1 km.
            • Gość: Raffix Re: Ekologiczny Wywoz Odpadow IP: *.braun.de 27.06.02, 13:36
              Gość portalu: gaja napisał(a):
              > Zdziwił
              > mnie natomiast fakt braku koszy na śmieci na ulicach. Parę dni temu przy mojej
              > furtce leżał wielki papier. Szłam na pocztę, nie chciało mi się z nim wracać do
              > domu, więc wzięłam papierzysko z myślą wywalenia po drodze. Papier doniosłam do
              > poczty. To jakiś 1 km.
              Kosze na śmieci na ulicach nie sprawdzają się w Polsce przy zabudowie
              jednorodzinnej. Nasi oszczędni rodacy obstawiają takie kosze workami ze swoimi
              śmieciami domowymi. Był o tym wątek na forum praskim - dotyczyło to Zacisza. Co
              ciekawe, ludzie, którzy tak robią wcale nie należą do ubogich i stać by ich było
              na zapłacenie 8 złotych raz na 2 tygodnie.
              p.s. Czy dobrze zrozumiałem z Twojej wypowiedzi, że dzięki opisanej przez
              Ciebie "gospodarce śmieciowej" nie masz podpisanej umowy z firmą wywożącą śmieci?
              Jeśli tak to bądź czujna bo patrol ekologiczny może zawitać także do Ciebie :-))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka