Gość: SunShine
IP: *.visp.energis.pl
26.03.03, 00:51
Witam
Niedawno uslyszalem (powiedzmy plotke), ze za przystankiem na przeciwko
komendy i urzedu, na terenie gdzie przewaznie jest rozstawiane wesole
miasteczko - ma powstac (nie wiem jak to dokladnie nazwac) - cos a'la park
czy centrum 'schadzkowe' Marek. Ot piekne miejsce gdzie bedzie mozna sie
bedzie przejsc, usiasc na lawce i popatrzec na pedzace samochody. Byc moze to
plotka tak samo jak kiedy budowano centrum handlowe ze ma to byc lotnisko,
stadion narodowy czy chocby park M.Jacksona (-; Narazie nic nie widac, ale
podobno w kazdej plotce jest jakas prawda.....
Pozatym Marka przydalby sie jakis ratusz, ot takie glowne centrum ktore by
nieco skrecilo od przelotowki i gdzie mozna byloby sie zatrzymac cos zjesc,
kupic......tak jak to chocby ma miejsce w Radzyminie.....no ale nasza
struktura raczej juz na to nie pozwala i Marki sa nadal miastem przelotowym,
kolejnym miastem ktore jedynie jest na tablicy i mapie.....a szkoda.
Pozdrawiam
SunShine
sun_shine@go2.pl