Dodaj do ulubionych

Zbiórka KRWI

20.09.07, 10:09
Podczas III Spartakiady Rodzinnej – 23 września (niedziela), na stadionie
miejskim, ul. Wspólna 12; w godzinach od 13 do 17 odbędzie się zbiórka KRWI.

Poboru dokona Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie,
przy pomocy specjalnie do tego celu przystosowanego ambulansu.
Akcja otrzymała też patronat Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi w
ramach kampanii społecznej Krewniacy.
Dawcy krwi otrzymają drobne gadżety KREWNIAKÓW.

ZAPRASZAMY !!!


Po ostatniej akcji która odbywała się po koniec czerwca dostałem kilka pytań
dotyczących badań itp.
Informuję, że osoby (krwiodawcy) zainteresowane wynikami badań krwi
(morfologia itp), oznaczeniem grupy krwi mogą za darmo otrzymać takie wyniki
ale niestety trzeba udać się na ul. Saską po odbiór – w ambulansie nie ma
takiej możliwości.
Warto się przejechać , bo można wyrobić sobie również (od ręki) tzw KrewKartę
jest to na chwilę obecną jedyny honorowany dokument potwierdzający grupę krwi.
W starych dowodach było to stemplowane. Dla osób które oddają krew (Na saskiej
lub w ambulansie) jest to BEZPŁATNE. W pozostałych wpadkach koszt jest spory
bo potrzeba zrobić 2 badania oznaczające grupę krwi (o ile dobrze pamiętam 30
zł 1 badanie)

Pozdrawiam
Jacek Orych
Obserwuj wątek
    • neuron8 Re: Zbiórka KRWI 22.09.07, 16:28
      up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka