13.08.02, 11:24
Był ktoś tam już? Bo się przymierzam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Hubert Re: Nautilius IP: gateway.d* / 10.3.36.* 13.08.02, 13:33
      Ja też jestem przed premierą. Ale nasłuchałem się tyle różnych opinii, że
      trzeba to zobaczyć samemu. Właśnie chwaliłem się koledze, że u nas taka nowa
      knajpa "NAUTILIUS" a on mi mówi, że u niego (Golub-Dobrzyń) też jest fajna nowa
      knajpa i to "POD CYCEM". Zabił mi ćwieka samą nazwą. Dobre no nie?????
      • wanilia1 Re: Nautilius 13.08.02, 14:50
        Gość portalu: Hubert napisał(a):

> Ja też jestem przed premierą. Ale nasłuchałem się tyle różnych opinii, że
        > trzeba to zobaczyć samemu. Właśnie chwaliłem się koledze, że u nas taka nowa
        > knajpa "NAUTILIUS" a on mi mówi, że u niego (Golub-Dobrzyń) też jest fajna
        nowa
        >
        > knajpa i to "POD CYCEM". Zabił mi ćwieka samą nazwą. Dobre no nie?????

Dobre, fakt. A knajpa Pod Cycem w Golubiu to już jest od dobrych paru miesięcy,
        tak baraczek drewniany, stary dom, ale w ogóle to fajnie wygląda. Widziałam ją
        tylko z zewnątrz, ciekawe jak jest w środku.
          • Gość: Hubert Re: Nautilius IP: gateway.d* / 10.3.36.* 14.08.02, 08:11
            Gość portalu: skks napisał(a):

> Witam!!!!
            > Hłe,hłe!!
            > W niedzielę jadę nad morze /Bałtyckie/ i co mam zachaczyć o Wąbrzeźno:)?
            > :-))) skks
            Koniecznie!!!! fachowo to się nazywa "WYPOCZYNEK NAD WĄBRZESKIMI JEZIORAMI"
            Zapraszamy bardzo! A może jutro na koncert - gra i śpiewa Wojtek Gąsowski - a
            wszystko odbędzie się na świeżym powietrzu w Amfiteatrze.
            • Gość: NIN Re: Nautilius IP: gateway.d* / 10.3.36.* 14.08.02, 09:08

> Koniecznie!!!! fachowo to się nazywa "WYPOCZYNEK NAD WĄBRZESKIMI JEZIORAMI"
              > Zapraszamy bardzo! A może jutro na koncert - gra i śpiewa Wojtek Gąsowski - a
              > wszystko odbędzie się na świeżym powietrzu w Amfiteatrze.

Nie zniechęcaj człowieka !!! Chce przyjechac, odwiedzic nasze miasto a ty z Gasowskim wyjeżdżasz.
              Co do nowej knajpy to ujdzie, ale mankament to mała powierzchnia i straszna duchota. Siekierę mozna powiesic (moze źle akurat trafiłem)
              • Gość: Hubert Re: Nautilius IP: gateway.d* / 10.3.36.* 14.08.02, 09:57
                Gość portalu: NIN napisał(a):

> Nie zniechęcaj człowieka !!! Chce przyjechac, odwiedzic nasze miasto a ty z
                Gas
                > owskim wyjeżdżasz.
                > Co do nowej knajpy to ujdzie, ale mankament to mała powierzchnia i straszna
                duc
                > hota. Siekierę mozna powiesic (moze źle akurat trafiłem)
                No co jest NIN przecież to jest wydarzenie - GWIAZDA W WĄBRZEŹNIE - Chodzi o
                to, że do nas zaglądają różni ludzie, więc nadal zapraszam. A o knajpie nic nie
                powiem bo nie byłem !
                • wanilia1 Re: Nautilius 14.08.02, 10:27

> Gość portalu: NIN napisał(a):
                  >
                  > > Nie zniechęcaj człowieka !!! Chce przyjechac, odwiedzic nasze miasto a ty
                  > z
                  > Gas
                  > > owskim wyjeżdżasz.
                  > > Co do nowej knajpy to ujdzie, ale mankament to mała powierzchnia i straszn
                  > a
                  > duc
                  > > hota. Siekierę mozna powiesic (moze źle akurat trafiłem)
                  > No co jest NIN przecież to jest wydarzenie - GWIAZDA W WĄBRZEŹNIE - Chodzi o
                  > to, że do nas zaglądają różni ludzie, więc nadal zapraszam. A o knajpie nic
                  nie
                  >
                  > powiem bo nie byłem !

A ja przetestowałam wczoraj i powiem wam, że spodziewałam się większych
                  bajerów. Knajpa jak knajpa, ale trochę mało miejsca, ale generalnie OK.
                  A Gąssowski to klasyka w końcu, a nie jakieś disco-polo, więc nie ma co na
                  niego wybrzydzać. Ja tam pójdę, a co.
                  • Gość: Hubert Re: Nautilius IP: gateway.d* / 10.3.36.* 14.08.02, 13:22
                    wanilia1 napisała:

> A Gąssowski to klasyka w końcu, a nie jakieś disco-polo, więc nie ma co na
                    > niego wybrzydzać. Ja tam pójdę, a co.

O proszę i finał. Widzisz NIN ! Mogę się założyć, że Ty też tam będziesz. I ja
                    będę choćby nawet na chwilę, a na pewno będę w okolicznych knajpkach. Tak się
                    po prostu spędza czas w naszy mieście. Grunt to ruch "w interesie" O ! ;-)))))
    • Gość: PEGAS Re: Nautilius IP: *.Wabrzezno.com.pl 10.09.02, 19:40
      w soboty w Nautiliusie imoprezy sa biletowane. tzn panowie 4 zł, Panie 2 zł.
      Mamy tutaj klasyczny przykład dyskriminacji osób płci przeciwnej i wyraźną nie
      tolerancję w przypadku facetów. Pytam sie dlaczego????
      Z ekonomicznego punktu widzenia to panie zajmuja dłuższy czas w toaletach, a co
      za tym idzie więcej prądu, papieru toaletowego i wody. faceci to robią o wiele
      szybciej i bez zbednych ceregeli.
      Dodatkowo faceci sa mniej ekonomiczni w znaczeniu wypitego alkoholu tzn.
      jednego wieczoru wypija 8 piwek, gdy w tym samym czasie ich partnerki koncza
      gdzies 4 piwo.
      Takich porownan moge snóc więcej. A może by tak właściciele tej knajpki
      zdecydowali sie nma porywczy - samobjczy ruch i zrobili po prostu bilety po 3
      zł od osoby - nie było by prościej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka