Witojcie
Chciałam się pochwalić do czego doszłam dzięki waszym radom

Ten wątek jest tylko zachętą dla wszystkich początkujących balkoniarzy

Mam nadzieję że nie zapeszę ale na razie wszystko dobrze się rozwija i jest dla mnie nieustającą rozrywką, każdego dnia mój parapet (na razie) wygląda trochę inaczej. A zatem:
moje niecierpki balsamina wygladają już tak:
moje wilce zaczynają się plątać- jutro kupię patyczki do szaszłyków:
moja tykwa:
mój tytoń ozdobny:
no i skusiłam się na pomidorki koktailowe:
musialam poprzenosić roślinki domowe bo brakuje mi już miejsca na parapecie. Ciekawe co z tego wyrośnie