greenwenus
07.05.12, 10:17
To bylo w dziecinstwie, moglam miec okolo 10 lat. Wracalismy ze szkoly: ja, moja kolezanka oraz siostra z kolega. Wybralismy droge przez las. Dopiero co zaczela sie zima i bylismy podekscytowani gdy zobaczylismy, ze jezioro zaczyna zamarzac. Weszlismy na kruchy lod, ktory zaczal pod nami pekac. Zaczelismy uciekac, niestety moja siostra byla ostatnia.
Co wydarzylo sie pozniej?
1. Co stalo sie z moja siostra?
2. Jak zachowala sie reszta? (kazdy mogl inaczej)
3. Jak wspominam po latach te przygode?
Zycze powodzenia wszystkim uczestnikom!!!