faustyna80 18.04.07, 09:52 Mysle, ze jestem w punkcie, w ktorym potrzeba mi rady. Czy istnieje mozliwosc polozenia kart na odleglosc? Co jest do tego potrzebne? Czy ktos chcialby mi pomoc? Pozdrawiam Faustyna Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jayanti Re: Kladzenie kart na odleglosc... 18.04.07, 10:31 Jestem za. Uczestniczę w kursie Jóźwiaka, i interpretuję układy dla osób, o których wiem bardzo niewiele, nie znam nawet ich wieku, i dobrze mi idzie. Natomiast ostatnio wróżyłam koleżance siedzącej vis a' vis i szło mi gorzej, bo życzę jej jak najlepiej a w kartach cudów nie było. Odpowiedz Link
faustyna80 Re: Kladzenie kart na odleglosc... 18.04.07, 10:41 Mialabys ochote sprobowac ze mna? Jakis informacji/danych ci potrzeba? Odpowiedz Link
dori7 Re: Kladzenie kart na odleglosc... 18.04.07, 11:57 jayanti napisała: > Jestem za. Uczestniczę w kursie Jóźwiaka, i interpretuję układy dla osób, o > których wiem bardzo niewiele, nie znam nawet ich wieku, i dobrze mi idzie. > Natomiast ostatnio wróżyłam koleżance siedzącej vis a' vis i szło mi gorzej, > bo życzę jej jak najlepiej a w kartach cudów nie było. Mam ten sam problem z bliskimi osobami w trudnej sytuacji, jestem za bardzo zaangazowana w ich sprawy, zycze im jak najlepiej, zeby im sie wszelkie plany powiodly, a tu karty pokazuja: nie, nie, nie ( Odpowiedz Link
dori7 Re: Kladzenie kart na odleglosc... 18.04.07, 12:02 Kladzenie kart na odleglosc oczywiscie jest mozliwe i wiekszosc praktykuajcych tarocistow to robi. Nastepujace forumowiczki zajmuja sie zawodowo kladzeniem kart (przepraszam, jesli kogos pominelam - to z niewiedzy, a nie ze zlej woli, bardzo prosze sie dopisac i uzupelnic liste): Iokepine Iza.podlaska Mii.krogulska Transwizje Odpowiedz Link
faustyna80 Re: Kladzenie kart na odleglosc... 18.04.07, 12:47 jesli ktos bedzie mial ochote sprobowac swoich sil w interpretacji kart na odleglosc, to prosze dac mi znac, bede zobowiazana...obiecuje w zamian napisac, w jakim stopniu odpowiada to rzeczywistosci... Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link
dori7 Faustyno 18.04.07, 12:59 W naglowku forum jest napisane wyraznie: Nie jest to forum darmowych interpertacji. Jesli potrzebujesz porady - udaj sie do wróżki Podalam Ci liste forumowych wrozek, mozesz z niej skorzystac lub nie, natomiast prosze - zalatwiaj takie sparwy dalej na priv. To jest forum do nauki, a nie salon wrozb. Odpowiedz Link
faustyna80 Re: Kladzenie kart na odleglosc... 18.04.07, 18:36 Najmocniej przepraszam, dopiero teraz to doczytalam. Pozdrawiam Odpowiedz Link
coill Re: Kladzenie kart na odleglosc... 18.04.07, 22:26 stawianie kart na odleglosc jest mozliwe i jest to czesto praktykowane. Lubią to np ludzie ktorym "glupio" przedstawic problem twarzą w twarz itp Osobiscie wole stawiac na odleglosc z powodu czasu - wykladam wtedy karty w kilku dniach o porze jaka pasuje mi - pod wzgledem niestety zajęć,nastroju,samopoczucia itf,Ogolnie - swojej formy. Bo kiedy umawiasz sie z kims np na poniedzialek 18.30 to trzeba sie wywiazac i inne zajecia poprzestawiac,najgorsze to gdy cos sie stanie i nastroj czlowieka z rownowagi wyprowadza...w przypadku stawiania na odleglosc nie ma tego problemu - poczulam sie bardzo zle albo niespodziwwanie wpadła znajoma? Ok, poczekam do popoludnia i wtedy rozloze karty. Odpowiedz Link