witajcie

jestem na samym początku drogi /heh własciewie to nawet jeszcze na
nią nie weszłam

/ z tarotem i bach pierwszy problem.
zaczęłam jak pan bóg przykazał od literatury, historii, publikacji,
blogów, potem wyszukałam talię, która by mi najbardziej odpowiadała
i zamówiłam ja w sklepie internetowym.
dzisiaj przyszła
absolutnie cudowna, wyczekana tylko moja
ale
mam kłopot z tasowaniem
talia nie mieści mi się w rękach /7/12cm/
a nie chcę ich kłaść na stole i mieszać
chce tasować tylko jak ?
jak się tego nauczyć, jaki sposób znaleźć
i proszę nie smiejcie się z tego