Dodaj do ulubionych

Jasnowidzka Jowi

02.05.22, 11:44
Czy ktoś korzystał? Jakie macie wrażenia? Ja do niej dzwoniłam ale niektóre rzeczy były bardzo niekonkretne natomiast chciałabym wierzyć, że się sprawdzą.
Obserwuj wątek
  • brychabd90 Re: Jasnowidzka Jowi 02.05.22, 17:40
   Nie będę opisywać szczegółów, tak tylko w skrócie mówiąc. Dzwoniłam rok temu w lutym, Pani Jowi powiedziała nie wiem czy z kart czy z jasnowidzenia, ale bardzo konkretnie (fakty z przeszłości 90%, opisy osób, zdarzenia, daty, pewne rozbierzności, ale oceniam na 90%. Wróżba przyszłość była baardzo pozytywna. Nie sprawdziła się zupełnie. Sprawdzalność w moim przypadku oceniam (minus)-100%. Do tej Pani nie mam pretensji. Sama to spowodowałam gdyż wróżyłam żeby potwierdzić co ktoś mi jeszcze powie. Zadzwoniłam do dwóch innych pań z Magicznych Wrót, odpowiedziały raz pozytywnie, druga raz negatywnie. Później jeszcze pod koniec zeszłego roku kontaktowałam się z wróżką Jowi z pytaniem dlaczego się nie sprawdziło. Przyznałam się, ze wróżyłam, Pani mnie nie umoralniała, ale powiedziała, że sprowadziłam na siebie klątwę bo nie powinno się wróżyć żeby potwierdzać czy dodawać energię od kogoś innego. Użyła słów, że karty się odwracają na coś takiego, że to niszczy człowiekowi marzenia. Pani miała rację. Mimo, że wróżba się nie sprawdziła oceniam wróżkę Jowi jako bardzo dobrą wróżbę bo podaje fakty szczegóły które na 90% są trafne do potwierdzenia że tak było i jest, natomiast przyszłość się nie sprawdziła w 100%. Mam pretensję do siebie że zmarnowałam sobie życie. Jestem sama, a Pani Jowi nie pozostawiła mi złudzeń dlaczego. Do wróżki nie mam pretensji, nawet polecam kontakt z tą Panią, bo gdybym nie wróżyła więcej u Pań z Magicznych to byłabym szczęśliwa. Panie z Magicznych Wrót jak im to powiedziałam to się ze mnie śmiały że sama sobie jestem winna. Przykre, ale racja.
   • lovedove Re: Jasnowidzka Jowi 02.05.22, 19:02

    Nie liczę ale z 2 lata dzwonię raz, to znaczy ona dzwoni jak zamówię callback :) wygodne. Nigdy nie przyszło mi do głowy dzwonić do innej wróżki nawet jeśli to łatwiejsze że dzwonie kiedy chce. Moje wróżka i koniec. Raz na miesiąc wykupuje na 2h. Te raz w miesiącu 2h przegadam wszystko co trzeba. Bardzo opłacalne, praktyczne. U Jowci wszystko mi się sprawdza. Polecam bardzo polecam, dobra wróżka, dobre i złe się sprawdza. Jest bardzo dokładna, raz rozjechały się daty, drobiazg.


    brychabd90 napisała:

    > Nie będę opisywać szczegółów, tak tylko w skrócie mówiąc. Dzwoniłam rok temu w
    > lutym, Pani Jowi powiedziała nie wiem czy z kart czy z jasnowidzenia, ale bardz
    > o konkretnie (fakty z przeszłości 90%, opisy osób, zdarzenia, daty, pewne rozbi
    > erzności, ale oceniam na 90%. Wróżba przyszłość była baardzo pozytywna. Nie spr
    > awdziła się zupełnie. Sprawdzalność w moim przypadku oceniam (minus)-100%. Do t
    > ej Pani nie mam pretensji. Sama to spowodowałam gdyż wróżyłam żeby potwierdzić
    > co ktoś mi jeszcze powie. Zadzwoniłam do dwóch innych pań z Magicznych Wrót, od
    > powiedziały raz pozytywnie, druga raz negatywnie. Później jeszcze pod koniec ze
    > szłego roku kontaktowałam się z wróżką Jowi z pytaniem dlaczego się nie sprawdz
    > iło. Przyznałam się, ze wróżyłam, Pani mnie nie umoralniała, ale powiedziała, ż
    > e sprowadziłam na siebie klątwę bo nie powinno się wróżyć żeby potwierdzać czy
    > dodawać energię od kogoś innego. Użyła słów, że karty się odwracają na coś taki
    > ego, że to niszczy człowiekowi marzenia. Pani miała rację. Mimo, że wróżba się
    > nie sprawdziła oceniam wróżkę Jowi jako bardzo dobrą wróżbę bo podaje fakty szc
    > zegóły które na 90% są trafne do potwierdzenia że tak było i jest, natomiast pr
    > zyszłość się nie sprawdziła w 100%. Mam pretensję do siebie że zmarnowałam sobi
    > e życie. Jestem sama, a Pani Jowi nie pozostawiła mi złudzeń dlaczego. Do wróżk
    > i nie mam pretensji, nawet polecam kontakt z tą Panią, bo gdybym nie wróżyła wi
    > ęcej u Pań z Magicznych to byłabym szczęśliwa. Panie z Magicznych Wrót jak im t
    > o powiedziałam to się ze mnie śmiały że sama sobie jestem winna. Przykre, ale r
    > acja.
    • niebieskamiss Re: Jasnowidzka Jowi 02.05.22, 19:17

     Lovedove, Mi jej pozytywna wróżba się nie sprawdziła. Wywróżyła, że chłopak wróci, zmieni się z miłości. Wrócił.. do byłej, w międzyczasie zdradził, napożyczał kasy od znajomych że ja oddam. Może komuś się sprawdza wróżba tej pani, nie mi. Wróżyłam u innych wróżek czasem to było w tym samym dniu czasem po paru dniach, natomiast żadna mnie nie ostrzegła że tak nie wolno. Skąd miałam wiedzieć, że źle robię. Wszystkie mówiły pozytywy że miłość zmienia. Bzdury.Nic się nie sprawdziło nic.
    • brychabd90 Re: Jasnowidzka Jowi 02.05.22, 19:51
     Fajnie, brawo Ty. Gratuluję. Ja się skutecznie wyleczyłam z wróżenia, na razie leczę się inaczej. teraz dla mnie najwazniejsza jest chemioterapia. Może kiedyś sobie powróże. Na teraz o tym nie myślę.
     Pozdrawiam.

     lovedove napisała:

     >
     > Nie liczę ale z 2 lata dzwonię raz, to znaczy ona dzwoni jak zamówię callback :
     > ) wygodne. Nigdy nie przyszło mi do głowy dzwonić do innej wróżki nawet jeśli t
     > o łatwiejsze że dzwonie kiedy chce. Moje wróżka i koniec. Raz na miesiąc wykupu
     > je na 2h.
   • zawszenapewno Re: Jasnowidzka Jowi 02.05.22, 19:38

    Tej nie znam, ale moja wróża do której dzwonie coś z 5 lat powiedziała mi, że niektóre kobitki wróżkowe przeklinają psychiczne klientki. Pytam- a jakie to są te psychiczne? Ona-te, tutzacuje słowa wróżki,: co latają jak suki w rui od wróżki do wróżki a potem się dziwią, ze nic im się nie sprawdza. Dodała że przeklina nicki tych osób, spluwa, czasem jak znajdzie coś wiecej to przeklina imienne. Śmiejąc się dodała, że to jej bhp-pracy. Także takie uduchowione.
    • dorka1189 Re: Jasnowidzka Jowi 02.05.22, 19:51
     Jest taka wróżka na Wrotach, zresztą jest wszędzie gdzie można, która jawnie się do tego w relacji przyznała, że złożeczy na klientów którzy o niej piszą. Ja nie wierze, ale… wolę nie podpadać wróżkom, one mają swoje techniki.
  • bp_ska Re: Jasnowidzka Jowi 02.05.22, 20:03
   Po 3x oceniam, że czwartego nie będzie. W sprawdzalności taka sobie. Sumując około 70% z przyszłości się sprawdziło. sprawdziło się głównie co złego powiedziała. Jest uczciwa to słychać w miarę dobra ale znam lepsze dużo lepsze. Kontaktu nie podam. Nie chce żeby ktoś pisał o nich na necie.


   katsuraya99 napisała:

   > Czy ktoś korzystał? Jakie macie wrażenia? Ja do niej dzwoniłam ale niektóre rze
   > czy były bardzo niekonkretne natomiast chciałabym wierzyć, że się sprawdzą.
  • widzewiecej33 Re: Jasnowidzka Jowi 05.05.22, 11:41
   Tak wróżka jest mi obojętna, ale jest wróżką jest na portalu czyli jest koleżanką po fachu. Współczuję, JEJ współczuję, że zarobiła pewnie 30 zł może 40 zł, (bo taki jest realny zarobek za kilkanaście minut rozmowy), na jednorazówce, która teraz rozkłada na czynniki pierwsze jej wróżbę. Pustaku, pewnie że ci się nie sprawdzi bo na pewno jesteś jedną z tych idiotek która lata od wróżki do wróżki wybierając sobie pasującą wersje do oczekiwań. Pewnie wróżysz tyle w tygodniu ile niektórzy moi NORMALNI klienci nie wróżą tyle w roku. Niech ci się niesprawdzi, nic nigdy u nikogo. Idź do diabła! Przeklinam cie.

   Ja podczytuje to forum żeby wiedzieć które krovvy o mnie piszą. Jesteście w błędzie myśląc, że wróżki są idiotkami, które nie wiedzą która z was o nich pisze. Nie trudno się zorientować która u mnie pytała a zaraz poleciała na forum pytać (o sama tylko ch wie co) lub rzucać gownem. Zawsze te przeklinam. 30, 40 zł, bo taki jest realny zarobek na jednorazówce co lata od wróżki do wróżki wybierając sobie wersje która jej pasuje, a później na forum opinii szukać lub dawać. Później się kretynka dziwi, że się jej nie sprawdziło. Kto winien? Wróżka! Ja i nie tylko ja, jesteśmy wami klientami zniesmaczone, zbulwersowane. Ile w was chamstwa dwulicowości bezmyślności roszczeniowości. Obrzydzacie mnie, od założycielki tego tematu po każdą która tu pisze!! Qmać, w tyłkach się wam poprzewracało, z nadmiaru czasu chyba. Na swoich facetów macie bulwers, że raz na jakiś czas wejdzie na portal porno? A dlaczego ma nie wchodzić skoro mu nie dajecie... i nim manipulujecie. A wy lepsze od tych swoich facetów?! GORSZE! Uzależnione od wróżenia psychopatki, cierpiące…. na nadmiar czasu, od świtu do nocy siedzące na portalu z wróżkami. Wstyd! Takie z was co jak tu piszecie jak założycielka tematu, zagoniłabym do ciężkiej codziennej roboty. Gotować, prać, zmywać, odstać swoje w kolejkach, zakupy robić, DO ROBOTY to wtedy może facet by na was zwrócił uwagę, a nie wróżkom tyłki obrabiać. Niereformowalne psychopatki z manią natręctw.
   Czego chcecie svki?!!!! Wróżka się ma krwią podpisać żebyście łaskawie dooopy jej nie obrobiły? Że wróżka ma dobre opinie źle i niewiarygodnie to pytacie, że ma mało opnii źle i niewiarygodnie to pytacie, że ma złe opinie źle więc pytacie, że ma dobre też źle więc pytacie. Ch-o-r-e! Chore z was osoby! chore na nadmiar czasu na próżność bezmyślność. Macie wyjałowione dusze. Jesteście każda jedna pisząca w tym temacie włączajac autorkę osobami z którymi założę się żadna wróżka nie chce mieć nic wspólnego. Traktujecie nas jak wycieraczki, brudne ściery, jak spluwaczki. Jesteśmy dla was jak przedmioty od których tylko wymagacie (nie wy nawet nie wymagacie, wy żądacie) a ta zasada akurat we wróżeniu nie działa. Za dyskusje o nas wróżkach przeciąganie naszych imion po forach jakbyśmy były brudnymi szmatami, za insynuacje, pomówienia, za znęcanie się słowem, za to w imieniu swoim i wszystkich wróżek, wróży, które znam i nie znam, które was przeklinają, życzę wam jak najgorzej. Niech wasze lęki będą jawą. ZAWSZE!
   • olek13 Re: Jasnowidzka Jowi 05.05.22, 13:07
    Czy jakakolwiek wróżka kiedykolwiek udowodniła, że jej przewidywania sprawdzają się z prawdopodobieństwem istotnie różnym od przypadkowych trafień?
  • tajemniczaona81 Re: Jasnowidzka Jowi 06.05.22, 19:13
   Biorę tarota, czytanie ze zdjęć u Jasnowidzki Jowi od ponad 10 lat i się wszystko spełniało i z czystym sumieniem ja polecam, koledze robiła oczyszczanie i zdolności medium też ma, to po prostu trzeba zobaczyć i usłyszeć. Najwazniejsze ze pomoglo.
  • natalia88nswp Re: Jasnowidzka Jowi 01.05.23, 14:55
   Mnie się wszystko sprawdziło. Polecam :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka