agnes 04.08.02, 17:46 jestem wagą 29/.09.1973 , on jest rybą a ona wodnikiem. może to mało danych, ale już nie wiem co robić. tkwimy tak od 3 lat, nie iwem co robić. czekać czy odejść. pewnie będę czekać. może panie wiedzą co będzie? proszę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agnes1271 Re: Kochanka 06.08.02, 11:40 drogie wróżki, chciałabymn tylko wiedizeć będizemy razem czy nie? prosze moja data 29.09.2973 a jego 14.03.1975 bardzo was prosze nie ignorujcie mnie dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
iza.podlaska Re: Kochanka 06.08.02, 13:34 Witam, trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie, jeżeli nie ma szczegółowych danych (godzin i miejsc aurodzenia i danych Wodniczki). Pani ma przed sobą do 2006 roku okres neptunowej mgły, czyli wszelkie sprawy dotyczące związków i miłości będzie Pani widziała trochę inaczej niż w rzeczywistości, bardziej optymistycznie. Najlepsze najbliższe lata to październik 2004- październik 2005, kiedy Jowisz - planeta szczęscia i życiowych sznas - wkroczy w znak Wagi. Druga połowa 2003 roku nie będzie zbyt radosna z sprawą Saturna, który ustawi się w kwadraturze do Pani Słońca. Bycie tą trzecią może być wtedy o wiele trudniejsze, a dojdą do tego inne przeciwności losu, obowiązki i zobowiązania. Poleciłabym Pani zająć się mężczyznami spod Skorpiona - z nimi najlepiej będzie się Pani rozumieć. Na namiętnych kochanków polecam Pani Byki, szczególnie te urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Pan Ryba ma teraz przed sobą najlepsze trzy lata swojego życia. Układ dwie kobiety i on jest dla niego na pewno bardzo korzystny i daje mu duże poczucie satysfakcji - czego na pewno nie można pwoiedzieć o Pani lub o Wodniczce. Siłę do zyciowych zmian będzie miał dopiero w latach 2005/6. Wtedy jego życie zmieni się, a nawet wywróci do góry nogami. To jednak jeszcze sporo czasu. Bycie tą trzecią jest w wielu przypadkach wygodne dla Wag, bo nie muszą podejmować decyzji na całe życie. Jest to jednak męczące. A dla Pani wedle gwiazd lepsza i zdecydowanie szczęsliwsza będzie część życia po czterdziestce. Ale czy do tej pory warto się męczyć z chwiejną i niezdecydowaną Rybą? Na to pytanie już sama musi sobie Pani odpowiedzieć. Pozdarwiam serdecznie Iza Podlaska Odpowiedz Link Zgłoś
agnes1271 Re: Kochanka 07.08.02, 13:03 Pani Izo, Pan Ryba urodził się 14.03.1975 o godzinie 00.01 czy ja 29.09.1973 , godzina 10.35 proszę o informację czy powinnismy byc razem. czy ja mam sznasę na trwały związek? to jest dla mnie bardzo ważne, czuję sie teraz nieszczęśliwa. nie wiem jak postąpić. proszę o króciótką odpowiedź. ejstem już zmęczona podejmowaniem decyzji, które są błędne. dziękuję za pomoc. będe czekać, agnes Odpowiedz Link Zgłoś
iza.podlaska Re: Kochanka 07.08.02, 14:35 Potrzebne mi sa jeszcze miejsca urodzenia Pozdrawiam serdecznie Iza Podlaska Odpowiedz Link Zgłoś
iza.podlaska Re: Kochanka 07.08.02, 21:35 Witam ponownie, prawdę mówiąc związek was dwojga w codziennym życiu mógłby nie przterwac próby. Problemem będzie rywalizacja między wami oraz powolny znaik czułości i okazywania sobie uczuć. Jeśli zdecyduje sie Pani trwać w takim układzie dalej, to decydujący będzie rok 2008 - albo rozstanie, albo szansa na nowy układ między wami. U Pani bardzo duże zmiany w zyciu zawodowym i osobistym w latach 2004/5. Życzę zdecydowanych wyborów życiowych Iza Podlaska Odpowiedz Link Zgłoś
agnes1271 Re: Kochanka 08.08.02, 14:56 dziękuję, choć nadal nie wiem czy czeka mnie miłość w życiu:-( agnes Odpowiedz Link Zgłoś
iza.podlaska Re: Kochanka 08.08.02, 21:27 Nie takie było Pani pytanie, nie rozumiem więc, skąd ta nuta zawiedzenia. Pozdrawiam serdecznie Iza Podlaska Odpowiedz Link Zgłoś
agnes1271 Re: Kochanka 08.08.02, 22:24 wiem że nie takie by ło pytanie:-( ale czyż nie o to właśnie chodzi? bardzo pragnę mieć rodzinę a bez miłości nic z tego nie będzie. boję się że zawsze bdę sama. a wiem że potrafiłabym stworzyć dobry dom. pytanie czy możemy być razem było tak naprawdę pytaniem kiedy przestanę być sama kiedy będę miała pełną rodzinę. dziękuję Pani za zainteresowanie. tak mi po prostu smutno i może właśnie to zauwazyła Pani w moim liście. agnes Odpowiedz Link Zgłoś
agnes1271 Re: Kochanka 09.08.02, 23:07 Pani Izo, czy zmiany o których Pani powiedziała w poprzednim liście" wielkie zmiany w życiu osobistym i zawodowym" to zmiany na dobre czy złe? to ważne bo może powinnam oszczędzać, przygotować się do nich. Chciałbym kupić mieszkanie, ale teraz trochę się boję. Moje pytanie to czy zmiany w 2003/04 będą pozytywne czy negatywne? dziękuję, trcohę się przestarszayłam pozdrawiam Agnieszka agnes Odpowiedz Link Zgłoś
iza.podlaska Re: Kochanka 10.08.02, 14:23 Z wróżbami nie ma żartów i można się ich przestraszyć. Szczególnie jeśli ktoś nie chce w swoim życiu nic zmieniać. Ale niech mi Pani wierzy, każda zmiana jest dobra, byle tylko nie zapomnieć, co sie tak naprawdę w życiu che zrobić. W przewidywaniu przyszłości nie ma pojęcia "dobre" "złe". To, czy zmiany będą dla Pani korzystne, zależy od Pani decyzji i przemyślanych działań. W astrlogii jest miejsce na wolną wolę. Pozdrawiam serdecznie Iza Podlaska Odpowiedz Link Zgłoś