04.08.02, 17:46
jestem wagą 29/.09.1973 , on jest rybą a ona wodnikiem. może to mało danych,
ale już nie wiem co robić. tkwimy tak od 3 lat, nie iwem co robić. czekać czy
odejść. pewnie będę czekać. może panie wiedzą co będzie? proszę
Obserwuj wątek
    • agnes1271 Re: Kochanka 06.08.02, 11:40
      drogie wróżki,

      chciałabymn tylko wiedizeć będizemy razem czy nie? prosze
      moja data 29.09.2973 a jego 14.03.1975

      bardzo was prosze nie ignorujcie mnie

      dziękuję
    • iza.podlaska Re: Kochanka 06.08.02, 13:34
      Witam,
      trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie, jeżeli nie ma szczegółowych
      danych (godzin i miejsc aurodzenia i danych Wodniczki). Pani ma przed sobą do
      2006 roku okres neptunowej mgły, czyli wszelkie sprawy dotyczące związków i
      miłości będzie Pani widziała trochę inaczej niż w rzeczywistości, bardziej
      optymistycznie. Najlepsze najbliższe lata to październik 2004- październik
      2005, kiedy Jowisz - planeta szczęscia i życiowych sznas - wkroczy w znak Wagi.
      Druga połowa 2003 roku nie będzie zbyt radosna z sprawą Saturna, który ustawi
      się w kwadraturze do Pani Słońca. Bycie tą trzecią może być wtedy o wiele
      trudniejsze, a dojdą do tego inne przeciwności losu, obowiązki i zobowiązania.
      Poleciłabym Pani zająć się mężczyznami spod Skorpiona - z nimi najlepiej będzie
      się Pani rozumieć. Na namiętnych kochanków polecam Pani Byki, szczególnie te
      urodzone w pierwszej dekadzie znaku.
      Pan Ryba ma teraz przed sobą najlepsze trzy lata swojego życia. Układ dwie
      kobiety i on jest dla niego na pewno bardzo korzystny i daje mu duże poczucie
      satysfakcji - czego na pewno nie można pwoiedzieć o Pani lub o Wodniczce. Siłę
      do zyciowych zmian będzie miał dopiero w latach 2005/6. Wtedy jego życie zmieni
      się, a nawet wywróci do góry nogami. To jednak jeszcze sporo czasu.
      Bycie tą trzecią jest w wielu przypadkach wygodne dla Wag, bo nie muszą
      podejmować decyzji na całe życie. Jest to jednak męczące. A dla Pani wedle
      gwiazd lepsza i zdecydowanie szczęsliwsza będzie część życia po czterdziestce.
      Ale czy do tej pory warto się męczyć z chwiejną i niezdecydowaną Rybą? Na to
      pytanie już sama musi sobie Pani odpowiedzieć.

      Pozdarwiam serdecznie


      Iza Podlaska
      • agnes1271 Re: Kochanka 07.08.02, 12:15
        dziękuję
    • agnes1271 Re: Kochanka 07.08.02, 13:03

      Pani Izo,

      Pan Ryba urodził się 14.03.1975 o godzinie 00.01

      czy ja 29.09.1973 , godzina 10.35

      proszę o informację czy powinnismy byc razem. czy ja mam sznasę na trwały
      związek?
      to jest dla mnie bardzo ważne, czuję sie teraz nieszczęśliwa. nie wiem jak
      postąpić. proszę o króciótką odpowiedź. ejstem już zmęczona podejmowaniem
      decyzji, które są błędne.

      dziękuję za pomoc. będe czekać,

      agnes
      • iza.podlaska Re: Kochanka 07.08.02, 14:35
        Potrzebne mi sa jeszcze miejsca urodzenia

        Pozdrawiam serdecznie

        Iza Podlaska
        • agnes1271 Re: Kochanka 07.08.02, 15:06
          moje - skierniewice, jego warszawa
          • iza.podlaska Re: Kochanka 07.08.02, 21:35
            Witam ponownie,
            prawdę mówiąc związek was dwojga w codziennym życiu mógłby nie przterwac próby.
            Problemem będzie rywalizacja między wami oraz powolny znaik czułości i
            okazywania sobie uczuć. Jeśli zdecyduje sie Pani trwać w takim układzie dalej,
            to decydujący będzie rok 2008 - albo rozstanie, albo szansa na nowy układ
            między wami. U Pani bardzo duże zmiany w zyciu zawodowym i osobistym w latach
            2004/5.

            Życzę zdecydowanych wyborów życiowych

            Iza Podlaska
            • agnes1271 Re: Kochanka 08.08.02, 14:56

              dziękuję, choć nadal nie wiem czy czeka mnie miłość w życiu:-(
              agnes
              • iza.podlaska Re: Kochanka 08.08.02, 21:27
                Nie takie było Pani pytanie, nie rozumiem więc, skąd ta nuta zawiedzenia.

                Pozdrawiam serdecznie

                Iza Podlaska
                • agnes1271 Re: Kochanka 08.08.02, 22:24

                  wiem że nie takie by ło pytanie:-( ale czyż nie o to właśnie chodzi? bardzo
                  pragnę mieć rodzinę a bez miłości nic z tego nie będzie. boję się że zawsze bdę
                  sama. a wiem że potrafiłabym stworzyć dobry dom. pytanie czy możemy być razem
                  było tak naprawdę pytaniem kiedy przestanę być sama kiedy będę miała pełną
                  rodzinę.
                  dziękuję Pani za zainteresowanie. tak mi po prostu smutno i może właśnie to
                  zauwazyła Pani w moim liście.
                  agnes
                • agnes1271 Re: Kochanka 09.08.02, 23:07

                  Pani Izo,

                  czy zmiany o których Pani powiedziała w poprzednim liście" wielkie zmiany w
                  życiu osobistym i zawodowym" to zmiany na dobre czy złe? to ważne bo może
                  powinnam oszczędzać, przygotować się do nich. Chciałbym kupić mieszkanie, ale
                  teraz trochę się boję. Moje pytanie to czy zmiany w 2003/04 będą pozytywne czy
                  negatywne?

                  dziękuję, trcohę się przestarszayłam
                  pozdrawiam
                  Agnieszka
                  agnes
                  • iza.podlaska Re: Kochanka 10.08.02, 14:23
                    Z wróżbami nie ma żartów i można się ich przestraszyć. Szczególnie jeśli ktoś
                    nie chce w swoim życiu nic zmieniać. Ale niech mi Pani wierzy, każda zmiana
                    jest dobra, byle tylko nie zapomnieć, co sie tak naprawdę w życiu che zrobić. W
                    przewidywaniu przyszłości nie ma pojęcia "dobre" "złe". To, czy zmiany będą dla
                    Pani korzystne, zależy od Pani decyzji i przemyślanych działań. W astrlogii
                    jest miejsce na wolną wolę.

                    Pozdrawiam serdecznie

                    Iza Podlaska
                    • agnes1271 Re: Kochanka 11.08.02, 17:53
                      dziękuję
                      agnes
    • agrentowy4321 Re: Kochanka 04.03.23, 16:32
      To elektryzuje wręcz
    • irona.sonata Re: Kochanka 24.04.23, 20:18
      To zadawane
    • irona.sonata Re: Kochanka 03.05.23, 01:38
      Ciekawe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka