08.05.21, 22:31
Czy mam szanse wygrać?
As pucharów, 9 pucharów, Rydwan

Niesmile
Wielkiej wygranej tutaj nie ma a szkoda haha
Obserwuj wątek
      • andgie Re: Lotto 08.05.21, 23:13
        Dla mnie Rydwan jest bardzo szczęśliwy 🙂 Na pytanie o dużej wygranej nie odpowiem, ale jakie chciałabyś mieć karty , które , Twoim zdaniem, pokazywały by na wygrana?
        • errica Re: Lotto 08.05.21, 23:22
          Nie lubię rydwana smile
          Ja tu widzę duża nadzieję i samotność w dążeniu do celu.
          Myślę że wygrana byłaby w 6 mieczy, as denarów i 6 monet
          • andgie Re: Lotto 08.05.21, 23:32
            Szkoda, ze czasami tarot tak pokazuje, ze dopiero po fakcie wiemy, co miał na myśli . Kiedyś zapytałam się o wynik rozmowy wstępnej , wyszła szóstka Kijów, zwycięstwo . Nawet się do mnie nie odezwali 😉
              • andgie Re: Lotto 08.05.21, 23:51
                Położyłam rozkład już po rozmowie. Czasami odwracam karty, nie zawsze. Nieraz tez mi się pokazała karta „zła „ , a rezultat był dobry. Np , wyciągnęłam kartę Diabła jako kartę dnia. Wyglada na uwięzienie, nieprzyjemności . Tymczasem spędziłam dzień na gruntownym sprzątaniu , byłam bardzo zadowolona z wyniku i wypiłam sobie szklaneczkę wina. Zupełnie nie odebrałam dnia jako nieprzyjemnego. Takich przykładów można mnożyć .
                • errica Re: Lotto 09.05.21, 00:22
                  No to warto przemyślenia.
                  To fakt, że karty mają znaczenie ogólne jednak dopasowują się do pytającego i mają dla niego osobny przekaz.
                  I tak koło zawsze mi pokazuje powrót do poczatku- nigdy nowy etap.
                  A rydwan aaa na dwoje babka wróżyła.
                  • andgie Re: Lotto 09.05.21, 00:25
                    Pytanie: Czy mam szanse? Zawsze ma się szanse 😃 Czy się wygra to inna sprawa. Może lepiej zapytać : Czy wygram tyle i tyle w Lotto, w takim przedziale czasowym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka