Dodaj do ulubionych

hotel-schwanstein

11.02.12, 19:37
Czy ktoś z was pracował w tym hotelu?Ja w tym roku zamierzam wyjechać do Niemiec wraz z koleżanką i własnie dostałam oferte pracy od tego hotelu.Tylko jakoś nie mogę znaleźć opini żadnych w necie;/ Pracował ktoś tam?Jako kelnerka?
Obserwuj wątek
    • zuzzza16 Re: hotel-schwanstein 14.06.12, 23:07
      hej, i co dowiedział się może ktoś jakiś info ? właśnie dostałam od nich ofertę i się tam wybieram, jeżeli coś może mi ktoś doradzić to pisz na maila albo tutaj
      Pozdrawiam ; ))
      mail : ksiadz11112 małpa wp.pl ;D
    • puniomunio Re: hotel-schwanstein 15.06.12, 10:25
      Zuzza - odbierz maila. Dla pozostałych podam jeden mały fakt: wciąż nie mam wypłaty za kwiecień... a to tylko czubek góry lodowej.
      Nie mówią przez telefon, że od wypłaty odejmowane jest 185 euro za wyżywienie (dwa posiłki dziennie) i zakwaterowanie... w piwnicy bez okien. Szef non stop się drze i często traktuje ludzi jak g..no. Po przyjeździe podpisuje się papier, w którym zgadzasz się pracować tak, jak potrzebuje firma - w praktyce oznacza to, że pracuje się np. 7-9, potem 11-15, potem 18-23... Albo nawet, kiedy się skończy pracę, trzeba siedzieć w tej piwnicy bo może zadzwonić telefon i wezwą człowieka znowu. Dni wolne to rzadkość. Przez telefon mówią, że pracuje się sześć dni w tygodniu po osiem godzin i jeden dzień wolny.
      Podczas mojej tam pracy ani razu nie zdarzył się tydzień tak, żeby przyjść do pracy na osiem godzin i wyjść a po sześciu dniach mieć wolne. Tam człowiek nigdy nie wie, czy i kiedy będzie miał wolne.
      Ludzie uciekają stamtąd w nocy. I to naprawdę nie koniec... więcej mogę napisać na mail.
    • ona.250 Re: hotel-schwanstein 29.07.12, 13:41
      drogie Polki,jesli chcecie miec zdrowa psychike dobrze radze ,odpuscie sobie prace w tym hotelu.bylam i dostalam niezlego kopa.nie jest to dziwne ,ze na Jobleer sa bardzo czesto ogloszenia na pokojowke do tego hotelu,to chyba cos znaczy,dlaczego ludzie tak krotko tam pracuja.problemem nie jest praca chociaz na hotelu jest ciezko bo pokojowki sprzataja hotel piora reczniki,przescieradla,rzeczy personelu,scierki serwisu,kuchni no i koszulki samego szefa,jeszcze troche to bedzie dawal majtki,a i jeszcze sa koce i reczniki psow,wiec pokojowki pracuja od switu do poznej nocy.problemem jest szef,ktory dezorganizuje prace personelu.co chwila zmienia prace,wola z konca hotelu,wymysla na poczekaniu inne zajecia,do tego wrzeszczy,ba-drze sie na pol szchwangau,nigdy nie wiesz kiedy oberwiesz krzykiem a i reke podniesc potrafi.lubi mlode dziewczyny,ktorym sklada propozycje seksualne.facet ma problemy chyba z seksem bo podobno ma malego fiuta-doslownie i nie majac normalnego zycia seksualnego wyzywa sie w inny sposob czyli stosujac mobbing na Polkach.potrafi powiedziec w.....laj do Polski,----raus---itp.dziewczyny uciekaja tam w nocy biorac wyplate 10-go no oczywiscie za te 10dni nie maja zaplacone.a osob ktorym nie zaplacil za prace po rezygnacji jest mnostwo.mysle ze bruno ma wiecej wrogow niz wlosow na glowie,nie ma chyba nikogo kto mile wspomina prace w w/w hotelu.jesli ktos potrafi wygonic klientow i nie ma do nich szacunku to jak moze miec szacunek do personelu tym bardziej Polek.przerabane ma tez serwis czyli kelnerki-te nie moga o niczym decydowac mimo ze klient prosi musza miec zgode brunera.porabany facet na maksa.oczywiscie dostaje jobla jak jest dzien wyplaty,pisza 900 a dostajesz 715 reszta jest odciagana na jedzenie-okropne,i mieszkanie bez okien.jego psy maja codziennie gotowany ryz lub makaron z indykiem a personel je przeterminowane jedzenie,kucharz nie moze sam zdecydowac o obiedzie bez zgody szefa.dni wolne????jakie dni wolne!!!!!takich nie ma!!!!!umowa -nie istnieje-zielone karty-zeby moc isc do lekarza-nie istnieja.nie masz zadnych swiadczen,praca na czarno.nawet dostawcy pukaja sie w glowe jak przywoza towar bo takiego debila szukac ze swieca w szwangau.oczywiscie wszyscy go tam znaja z tej najgorszej strony,zwlaszcza traktowania Polek i wydzierania sie.kazdego dnia musisz wieczorem meldowac sie i szefa i pytac o godziny pracy nastepnego dnia,czasami odpowiedz dostajesz o 22-jej,gdzie juz bys mogla normalnie spac.a i konca pracy tez nie widac bo nawet jak skonczysz swoja prace to sa tel w kazdej chwili moga cie wezwac i musisz pracowac na kuchni-dlaczego???bo jest za malo ludzi ,bo wlasnie ktos spierdolil do domu.tak wyglada praca w hotelu schwanstein.ODPUSCIE SOBIE -DOBRZE RADZE,JESLI POJEDZIECIE-DUZO TABLETEK NA USPOKOJENIE
      • zuzzza16 Re: hotel-schwanstein 09.08.12, 14:50
        zgadzam sie w 100% z poprzednia wypowiedzia ! dla wlasnego dobra lepiej z daleka omijac ten hotel, szef to wariat wszystkiego sie czepia nie ma dnia wolnego, placa kiepsko pracuje sie caly czas , dzwiga sie ciezkie rzeczy i ani slowa zrozumienia tylko caly czas szybciej szybciej , albo ze wszystko jest zle zrobione, ten wariat nie przebiera w slowach nie raz mowil polacy wypier ** poza tym stala obsluga z polski tez raczej nie jest mila i o wszystkim donosi, wiecej info na priva jak cos
    • ewa_2512 Re: hotel-schwanstein 16.08.12, 20:31
      sylwusiia1993 napisała:

> Czy ktoś z was pracował w tym hotelu?Ja w tym roku zamierzam wyjechać do Niemie
      > c wraz z koleżanką i własnie dostałam oferte pracy od tego hotelu.Tylko jakoś n
      > ie mogę znaleźć opini żadnych w necie;/ Pracował ktoś tam?Jako kelnerka?

Jak myślicie dziewczyny,że spotkało Was szczęście,że dostałyście tam pracę jesteście w błędzie.Właściciel to kompletny idi....zbok,który ładne dziewczyny przyjmuje po to,żeby znaleść sobie kogoś kogo poklepie po tył...składa dziwne propozycje,po czym jeżeli odmówicie będziecie miały z nim na pieńku. Kłamie,że jedzenie i spanie za darmo po czym odlicza od pensji.Mieszkanie albo piwnica bez okna albo jak fart dla nieeeeelicznych pokój na wsi zakutej dechami.Nie pozwala prawie w ogóle wychodzić z tej piwnicy.Nie można przez całą pracę odetchnąć cały czas zapier...Jeżeli interesuje Was obcowanie z kimś tak nieprzyjenym to zapraszam do pracy w tym hotelu.Oczywiście nie powiedziane że Was nie wyrzuci po kilku dniach albo jak jesteście mniej atrakcyjne to i tak pójdziecie sprzątać toalety.Na kelnerkę musi mu się dziewczyna podobać. Nie polecam, ODRADZAM!!!!..Szukajcie innej pracy:( Rotacji takiej jak tam nie widziałam nigdzie.Pozdrawiam.
    • ewa_2512 Re: hotel-schwanstein 16.08.12, 20:59
      Odnośnie stałej obsługi polskiej: W ŻYCIU NIE WIDZIaŁAM takiego FRAJ.... Sprzedali by się za 1 centa. Co po niektórym powiedziałam prawdę w oczy bo ja nie jestem z tamtego świata. Zasady muszą być a to co się tam robi z nimi to cios dla ludzi którzy je mają. To praca dla frajera. Nie jedźcie tam ludziska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • zuzzza16 Re: hotel-schwanstein 21.08.12, 19:18
      tak ja NIE POLECAM chyba ze masz za duzo zdrowia i nerwowo do stracenia a takze pieniedzy praca w tym hotelu jest caly czas bo kazdy pracuje tam kilka dnia albo godzin albo po samym przyjezdzcie ucieka w nocy
    • halina231971 Re: hotel-schwanstein 10.11.12, 23:04
      UWAGA!!!!!: pracowalam tam w zeszlym roku 2 tygodnie, bo dluzej nie dalo sie wytrzymac. Pisze dopiero teraz, bo przeszlam tam taka traume, ze dopiero teraz moge o tym napisac. TO RODZAJ OBOZU KONCENTRACYJNEGO!!!!! WLASCICIEL NAZYWA SIE BRUNNER. Musialam na koniec wzywac policje. Na szczescie znam niemiecki perfekt, ale to na niewiele sie zdalo. Przeczytalam opinie Niemcow na temat hotelu i widze, ze nic sie tam nie zmienilo, bo wielu z nich dalej zwraca w swych opiniach uwage na straszne traktowanie personelu. UWAZAJCIE!!!!!
      • aneta48725 Re: hotel-schwanstein 28.08.13, 09:16
        Bardzo prosze o kontakt co udało Ci sie wskurac policją bo tez tu pracujemy i mamy zamiar tak zrobic bo nie zamierzamy wyjeżdzac bez pieniedzy.Jeśli mozesz w jakiś sposób pomóc prosze o kontakt.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka