Dodaj do ulubionych

Pierogi leniwe

24.06.10, 21:57
chodzą za mną, jak myślicie będzie do nich pasować młoda kapusta z pieczarkami?
Obserwuj wątek
            • grey-pippin Re: Pierogi leniwe 25.06.10, 09:34
              Ha ! pogooglalam i okazuje sie, ze ludzie robia kopytka, leniwe oraz hybryde
              tych dwoch co ktos sprytnie nazwal leniwymi kopytkami smile
              Zainspirowana (dziekuje) ide kupic ser ktorego nie bede musiala nawet mielic i
              zrobie dzis leniwe po raz pierwszy w zyciu !
                  • grey-pippin Re: Pierogi leniwe 25.06.10, 13:20
                    Dzieki Fetti ! Takie wlasnie zrobilam i wyszly pyszne, ale musialam
                    dodac wiecej maki bo uzylam serka kremowego a la philadelphia, ktory
                    sprawil ze ciasto bylo zbyt plynne, ale wyszlo dobrze i byly mimo to
                    puszyste. Dzieci mi pomogly je robic i czuje, ze teraz od czasu do
                    czasu leniwe wejda do jadlospisu.
                    Moja Babcia na klasyczne pierogi z serem mowila leniwe, a
                    prawdziwych leniwych nigdy nie robila, dlatego dla mnie to nowosc,
                    bo jakos mi sie nie zdarzylo pojsc w gosci i trafic na leniwe smile, a
                    w barach mlecznych jakos rzadko jadalam, wiec wyobrazcie sobie ze
                    mozna przezyc 41 lat i zjesc leniwe po raz pierwszy !!! smile
                    • fettinia Re: Pierogi leniwe 25.06.10, 14:08
                      Ciesze sie,ze wyszlysmile
                      A wiesz-moja ciocia pierwszy raz jadla ruskie pierogi w wieku 65 lat!Jadla je u
                      mnie-tam gdzie mieszka sa prawie nieznanesmile
                      Czyli nie dziwie sie "leniwej inicjacji"big_grin
    • krysia2000 Re: Pierogi leniwe 25.06.10, 10:51
      Młoda, zesmażona na bekonie kapusta, doprawiona cytryną i odrobiną cukru będzie
      świetna. Choć lepsze od leniwych byłyby łazanki, w sumie niewiele bardziej
      czasochłonne. Czy pieczarki do tego, to już nie wiem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka