Dodaj do ulubionych

wy też widzicie wszędzie ..

05.07.07, 08:54
nie wiedziałam jak mam zatytułować wątek

czy wy też macie "skrzywienie zawodowe"-czy obserwując inne dzieci widzicie
istniejące lub nie-problemy zdrowotne. bo jak tak. nie wiem czy to dobrze czy
źle. podczas zajęć otwartych dla rodziców z gimnastyki w zerówce zauważyłam
że większość dzieci ma płaskostopie i nieprawidłowo ustawione kolana(znaczna
koślawość lub szpotawość). Gdy byłam u znajomych na działce zauważyłam że ich
syn strasznie koślawi stopy do wewnątrz. Gdy ktoś mówi/pisze że dziecko ma 18
mcy i samodzielnie nie chodzi od razu kontrolka mi się włącza że coś nie tak

a jak urodziłam drugą zdrową córkę to już w ogóle zgłupiałam-widziałam w niej
ZD, że coś nie tak z jej nóżkami, że dziwnie się patrzy, że się nie uśmiecha..
(moja bzudra w głowie, urojenie chyba?)
Obserwuj wątek
    • maurach3 Re: wy też widzicie wszędzie .. 05.07.07, 10:22
      ja widze wszedzie cechy autystyczne i ADHD bo mam znajomych z tymi
      problemami. smile)
      • madzialena121 Re: wy też widzicie wszędzie .. 05.07.07, 10:39
        dokładnie wiem o czym mówisz,ja równiez patrze na inne dzieciaki i wyszukuje
        różnych dziwnych rzeczy(staram sie tego nie robić)
        • basiunia2d Re: wy też widzicie wszędzie .. 05.07.07, 10:55
          A ja tego nie widzę... Tak sobie myśle ,ze rodzice nie doceniaja tego jakie
          mają szczęście posiadając zdrowe dzieciaczki.
          Ile mnie kosztuje pracy żeby Córka zapamiętała jakie imiona nosza jej
          najbliżsi...To tylko ja wiem ,innym przychodzi to bez trudu,tak zwyczajnie.
          • igge Re: wy też widzicie wszędzie .. 05.07.07, 15:57
            a ja mam odwrotniesmile wszystkie dzieci nawet te ćwiczące w poradniach rehab.
            wydają mi się ponadprzeciętnie zdrowiutkie
    • fajka7 Re: wy też widzicie wszędzie .. 05.07.07, 19:06
      Byl taki okres, gdy duzo osobiscie siedzialam w rehabilitacji;
      gdy z tego wyszlam w sensie personalnym, to z mety polowe albo i wiecej
      zapomnialam i stracilam zainteresowanie.
    • kasia1506 Re: wy też widzicie wszędzie .. 09.07.07, 13:37
      Ja takich rzeczy nie zauważam.
      Wszędzie dokoła siebie widzę tylko zdrowe dzieci.Nie mogę się na nie napatrzec.
      Pierwsze na co patrze to nóżki i rączki...takie całe i zdrowe...poprostu
      doskonałe,prześlicznie.Czasami łapie się na tym ,że zachowuje się jak wariatka
      ale poprostu z zazdrości to robie.
    • madziulec Re: wy też widzicie wszędzie .. 09.07.07, 19:24
      Troche takwink Kazda temperatura to zaraz kazalam wszystkim znajomym badania moczu robic wink
      Ale na szczescie mi przeszlo.

      Przyznaje jednak, ze patrze na dzieci bardzo wnikliwie, ale nie wtracam sie, o ile oczywiscie cos nie jest ewidentne.
      • guderka madziulec 09.07.07, 19:41
        pamiętam jedną sprzeczkę z tobą na zdrowiu dziecka właśnie nt temperatury i
        badan moczu wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka