guderka
05.07.07, 08:54
nie wiedziałam jak mam zatytułować wątek
czy wy też macie "skrzywienie zawodowe"-czy obserwując inne dzieci widzicie
istniejące lub nie-problemy zdrowotne. bo jak tak. nie wiem czy to dobrze czy
źle. podczas zajęć otwartych dla rodziców z gimnastyki w zerówce zauważyłam
że większość dzieci ma płaskostopie i nieprawidłowo ustawione kolana(znaczna
koślawość lub szpotawość). Gdy byłam u znajomych na działce zauważyłam że ich
syn strasznie koślawi stopy do wewnątrz. Gdy ktoś mówi/pisze że dziecko ma 18
mcy i samodzielnie nie chodzi od razu kontrolka mi się włącza że coś nie tak
a jak urodziłam drugą zdrową córkę to już w ogóle zgłupiałam-widziałam w niej
ZD, że coś nie tak z jej nóżkami, że dziwnie się patrzy, że się nie uśmiecha..
(moja bzudra w głowie, urojenie chyba?)