Dodaj do ulubionych

dr M. Bonikowski - prywatnie

26.03.14, 15:45
Hej,
jeździmy do niego na NFZ do Zagórza. Następny termin mamy u niego dopiero na wrzesień, a potrzebujemy wcześniej. Macie jakieś namiary - gdzie przyjmuje, ile kosztuje wizyta, nr tel.?
No i może ktoś jeździ do niego prywatnie na wizyty lekarskie, a na botulinę na NFZ do Zagórza? Jeśli jest ktoś taki, to proszę o inf. jak to się technicznie odbywa (badanie u niego prywatnie, a potem co? - pamięta na botulinie, jaki jest problem i gdzie trzeba podać? czy daje jakieś opisy sprawy do ręki pacjenta?, jak wygląda wtedy sprawa ze skierowaniem na botulinę?). Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • mundkaa Re: dr M. Bonikowski - prywatnie 29.04.14, 18:12
      Hej, co do botuliny to nic nie wiem, bo mamy inny problem. Jeśli chodzi o namiar do prywatnej praktyki to mogę podac dwa: ul. Lanciego tel.601 230 872 oraz Anin ul. Kajki tel. 504 09 73 99 lub 22 812 15 15 Na Lanciego mam wizytę na 1.07., być może będę ją odwoływać, więc mogę oddać miejsce gdyby co. Koszt wizyty tam to 150 zł.

pozdrawiam
      m.
    • ewemaks Re: dr M. Bonikowski - prywatnie 13.06.14, 10:20
      hej jezdze z synkeim na NFZ na botuline w Zagórzu. rejestrujemy sie pół roku wczesniej. Botulina podawa jest w Zagórzu, podaje ją Bonikowski i zawsze jest jeszcze jeden lekarz. Botulina zawsze podawana jest w czwartki. Trzeba miec skierowanie od neurologa, moze tez je wystawic Bonikowski na wizycie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka