Dodaj do ulubionych

Seksualizacja dzieci !

07.05.23, 21:25
o co chodzi w tym wszystkim ?
co jest zlego w tym, ze jakies poza rzadowe organizacje nie beda mogly
wchodzic do szkol i "sprzedawac" swe poglady na seks itp.
to samo dotyczy kleru.
Obserwuj wątek
  • krytyk2 Re: Seksualizacja dzieci ! 07.05.23, 22:02
   Kaczyński chce zdobyć nowe punkty procentowe i odgrzewa stary kotlet seksualizmu dzieci Stary zbokol,kryptogej,sam ma ciągły problem z własną seksualnością i znowu grzebie i mąci.Dziś,w Kawie na ławie,przyciskany przez prowadzącego. K Piaseckiego,minister pisowski Sellin nie potrafił podać żadnej definicji seksualności,a przecież wiadomo,że zaraz projekt ustawy o tej tzw seksualizacji trafi do Sejmu.Najlepiej łowi się ryby w metnej wodzie 🤗,prawda?
  • hana2 Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 03:36
   "co jest zlego w tym, ze jakies poza rzadowe organizacje nie beda mogly wchodzić do szkół"

   Przecież nie wchodzą. On walczy z czymś, czego nie ma. Chce wzbudzić w nieświadomych ludziach strach przed zjawiskiem, które nie istnieje. Nie ma nawet w 21 wieku w szkołach wychowania seksualnego, gdy to takie oczywiste, że nowe istnienia powinno powoływać się na świat świadomie z pełną odpowiedzialnością za ich warunki do życia. Nie o wszystkim dzieci mają ochotę rozmawiać z własnymi rodzicami o czym rodzice wiedzą, bo sami kiedyś byli dziećmi.


   Problem jest z seksualizacją w mediach, treściach, reklamach wyskakujących na YT i innych takich.

   Tylko czekać, aż Kaczyński zabroni wydawania książek na temat dorastania i seksualności.

   Niech się Kaczyński zajmie kolejkami do lekarzy. Będzie większy pożytek.


   • taniarada Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 20:00
    Myślę że bardzo wszyscy przeceniacie Kaczyńskiego to już staruszek .A już krytyk do przesady .Wszystkich można opluć bez zdania racji. Nie lubię takich wyrażeń .Kiedyś Hana to były piękne czasy na forum Kraj .Teraz to bagno i tamtejszy admin też trochę mi dokuczył i forum Religia i użytkowniczka Pocoo .Fajnie się rozmawiało i pół psychologii było na nim .A później się spieprzyło i dlaczego kto zgadnie ?
    • a_iii_ty Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 20:21
     no fajnie, ale jak to ma sie do tematu tego watku ?
     • a_iii_ty Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 20:30
      z ta edukacja seksualna to jakies przegiecie. mnie nikt poza starszymi przed blokiem nie uswiadamial. nie mioglem uwierzyc gdy mowili mi, ze tatulo wsadza siusiaka mamie. wydawalo mi sie ze przez bycie razem kobiety i mezczyzny ona zachodzi w ciaze. ale wsadzanie komus siurka ?
      pare lat pozniej koles mnie uswiadomil, ze sa panowie co sobie wsadzaja ptaszki do ...
      nie wyobrazam sobie podobnych nauk od moich rodzicow. zaprawde, powiadam wam, lepiej ta edukacje pozostawic czasowi !
      • hana2 Re: Seksualizacja dzieci ! 09.05.23, 11:09
       Ogarnięte dziecko znajdzie informacje na temat bezpiecznego seksu, zabezpieczen przed niechcianą ciąża.

       W moich czasach było to Bravo. Wymiana informacji z koleżankami, lekcje biologii (cykl kobiety, dni płodne i bezpłodne).

       Zorganizowali mam w liceum fajny, wartościowy wykład bodajże w 3 klasie liceum. Czuło się, że to było z troski o nas i z szacunku do naszej rozwijającej się dorosłości. Proszę, młody człowieku, o to narzędzia jak sobie radzić z tą jedną z ludzkich sfer. Skomplikowaną.

       Młodzi ludzie szukają, chcą wiedzieć co się dzieje z ich ciałem w okresie dojrzewania. Dobrze, gdy są przygotowani na zmiany. Mój syn dostał książkę. Czytał. Koledzy też oglądali, gdy odwiedzali. Gdy nie dostaną rzetelnej wiedzy będą szukać na własną rękę. Dyrektor szkoły ostrzegał, że trafić wtedy mogą na pornografię i ją traktować jako źródło.

       Ja się nie nadaje na edukatora seksualności. Z różnych względów. Chciałbym, aby zajęli się moim dzieckiem ludzie kompetentni, neutralni w relacji.

       A co się dzieje z dziećmi, którzy nie dostali wiedzy o seksualności, nie wpojono im odpowiedzialności za rozsądne korzystanie z seksualności, nie wpojono przewidywań skutków, nie wpojono, że do seksu trzeba się przygotować, bo inaczej chwila przyjemności pociąga daleko idące konsekwencje? Takim dorosłym dzieckiem jest matka Kamilka, która pewnie nie radziła sobie z szóstkę dzieci. Antykoncepcja zapewne dla niej nie istniała.

       Taniarada takie sceny jak z Kolonii to na rekolekcjach w Toruniu się odbywały. I one nie przeszkadzały pisowskiej wicekurator. Mówiła, że to samo życie. Sadomacho ich nie razi, ale dostęp do edukacji seksualnej.
     • taniarada Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 20:53
      Napisałem wyżej że wyzwiska i przecena roli Kaczyńskiego duża .A Gazeta Wyborcza w tym temacie nie jest bezstronna .Wiadomo że będą ciągle negować wszystko co zrobi PIS .Tu pochwały nie będzie .Kiedyś byłem mocno zaangażowany w politykę i religię już dawno stwierdziłem że niewarto i nie ma z kim na tych forach rozmawiać .Wystarczy wejść teraz na te strony i zobaczyć jak z różnych opcji politycznych emeryci okładają się kijami..I to ciągle jedno i to samo .Na FR też nie , więc niewarto bo i po co..Gdyby można zmienić coś swoim wpisem .Ale nie zmieni .Bo jak rządził PIS tak rządzi.
      • a_iii_ty Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 20:59
       a kto cie uswiadamial ? pewnie podobnie jak mnie. a co na to ustawa ?
       • taniarada Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 21:12
        Ano żeby nie było tak jak w szkole w Kolonii .www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.magnapolonia.org/artysci-lizali-sie-po-stopach-i-calowali-na-oczach-dzieci&ved=2ahUKEwiVyc76teb-AhWN6CoKHWYJDQkQFnoECCkQAQ&usg=AOvVaw0JMNvK88N4URudql7QPeFR Siema .
        • a_iii_ty Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 21:44
         Chyba szczerbatemu chodzi o unikniecie takich przedstawien . Pewnie cos jeszcze chce przemycic .
      • krytyk2 Re: Seksualizacja dzieci ! 08.05.23, 22:18
       Napisałem wyżej że wyzwiska i przecena roli Kaczyńskiego duża
       myślę ,że nie siedzisz mentalnie w sytuacji krajowej ,skoro piszesz takie rzeczy.
       Kaczyński jest zdemenciały,ale każda destrukcyjna decyzja rozwalajaca demokrację w kraju wychodzi z jego głowy.Bo demencja i debilizm nie osłabiają w nim jednego -przemożnej chęci absolutnego rządzenia,bycia tym ,który pociąga za głowne sznurki.Dzisiaj w TVN 24 puścili reportaż pt Cena większości.Zostało w nim zanalizowane krok po kroku, na czym polegała umowa pomiędzy Kaczyńskim a Bielanem w kwestii przejscia Partii Republikańskiej pod sztandary Zjednoczonej prawicy.Wbrew bałamutnym zapowiedziom obu liderów ,że owo zbliżenie ma charakter stricte programowy,okazuje się ,że programowi poświęcone jest w tej wielostronicowej tajnej umowie jedno zdanie ,natomiast cała ona składa się wyłącznie z listy stanowisk ,które Kaczyński obiecał Bielanowi i jego kumplom w zamian za potulne głosowanie razem z prawicą.To przydzielenie stanowisk jest brzemienne w skutkach bo np instytucja NCBi R dysponuje miliardami złotych budżetu , a tych instytycji jest kilkanascie!No i co powiesz?Oni wyrzucili zatrudnione tam wczesniej osoby,fachowców i teraz rozdają te miliony miedzy swoich.
       I teraz odpowiem Tobie taniarado na Twój zarzut,że za bardzo przejmuję się i jestem nieobiektywny w ocenie JK.
       Otóż nie sądzę ,żeby Kaczyński przeczytal cały tekst umowy podsuniety mu przez Bielana i wiedział ,że za tym tekstem kryją się miliardy złotych budżetowych do ukradzenia przez ludzi Bielana.Kaczyński ma to w dupie ,tak samo jak to ,że pod jego rządami kraj stacza się w przepasc tak jak niegdyś Polska staczała się tuż przed rozbiorami.Kaczyńskiego interesuje tylko władza i ta umowa z Bielanem ma mu ją gwarantować i gwarantuje.Kaczyński ma podobnie jak Putin wszystko pod swoją ręką i jego śmieszy pazerność tych czy innych ,ale sprawnie używa ich jako narzędzi pozwalających przedłużyć mu rządzenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka