Dodaj do ulubionych

Erupcja 'milosci'

18.07.07, 23:13
milosc kota pogonila,
milosc swinki trzy zabila,
lypnal stachu,lypnal lech,
milosc w srodku, milosc w tle,
na kominku milosc drzemie,
w konfiturach cukier krzepnie,
milosc wieczko dokrecila,
okolice zjednoczyla,
zmilowala i wyplula,
potem przeminela jesien,
zimnym ogarnela sniegiem,
jelen w biegu stracil sadlo,
babki w rzezni pordzewialy,
na talerzu milosc tanczy,
a macocha glodem nianczy,
Obserwuj wątek
    • synvilla Re: Collage 01.09.07, 09:58
      na poly surrealistyczne:=)))
    • e_w_a_g_5 Re: Erupcja 'milosci' 01.09.07, 10:55
      a dwa koty w zółte paski
      zaprzegniete do kolaski
      zawarczały, szczerząc kły
      zapachniały wokół bzy
      zaświeciły,panny wdowy
      rozebrane do połowy
      Czarny pajak
      skoczył w dół
      wprost na pełen jadła stół
      W sraczu wisiał
      papier smetnie
      odkrecając sie niechetnie
      Dzisiaj świeto
      Okrzyknięto
      wszystkim wielkim
      oraz mętom
      dziecko spija
      ojca piwo
      to jest nasze wspólne zniwo


      Ojciec z ciotką
      Brat z prababka
      wiwatują wnuczce czapka
      Gdzie te
      • e_w_a_g_5 Re: Erupcja 'milosci' 01.09.07, 10:58
        ...strusie jaja, pytam
        co sie daje w locie chwytam
        Dwie skarpety
        jeden but
        wreszcie wiem
        skąd cały smród
      • synvilla Re: Erupcja 'milosci' 01.09.07, 12:07
        ;=))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka